Matematika – příprava k příjímacím zkouškám na střední školy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Matematika - příprava k příjímacím zkouškám na střední školy

Publikace, která Vám bude dobrým pomocníkem při přípravě na přijímací zkoušky. Tato knížka obsahuje velké množství příkladů řešených i neřešených. Úlohy plně pokrývají tradičně zadávané příklady u přijímacích zkoušek za několik posledních let na různých středních školách.
U většiny příkladů řešených i neřešených najdete také různé rady, návody upozornění na místa, kde se žáci často dopouštějí chyb. Výsledky neřešených úloh najdete na konci každé kapitoly. Autor přidal i několik zajímavostí, spíše "fíglů" – jak třeba zpaměti umocnit čísla, která mají na místě jednotek číslici 5, nebo jak umocnit číslo, které je tvořeno stejnými číslicemi, a některé zajímavé úlohy na logické myšlení, i když nebývají u přijímacích zkoušek. Nikdy neuškodí, když umíme něco navíc.Kniha v českém jazyce!


Stažení Matematika – příprava k příjímacím zkouškám na střední školy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Matematika – příprava k příjímacím zkouškám na střední školy (0.00 EUR)


Stažení Matematika – příprava k příjímacím zkouškám na střední školy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Učebnice a slovníky, Matematika a logika
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  karkulka8t

  04.02.2014

  přehledně udělaná kniha …ráda jsem z ní počítala a to nemám ráda matematiku …je tam vše hezky vysvětlené, pěkné obrázky….doporučuji 🙂