Masky smrti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Masky smrti

Harry Dresden, jediný praktikující profesionální čaroděj v Chicagu, by mohl být rád, že živnost konečně šlape bez větších problémů. Jenže najednou se začínají vršit události, s nimiž rozhodně nepočítal:
Lord Rudého dvora upírů vyzývá Harryho na souboj, chce ho zabít, aby ukončil válku mezi upíry a čaroději…
Profesionální zabiják si zkouší na Harrym svou mušku…
Je ukradeno Turínské plátno…
Chicagská policie nedokáže identifikovat jisté tělo…
Navíc se vrací Harryho bývalá přítelkyně Susan, která stále těžce zápasí se svým polovičním upírstvím. A v jejím životě se zřejmě objevuje jiný muž…
Někdy je prostě nejlepší vůbec nevylézat z postele.Kniha v českém jazyce!


Stažení Masky smrti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Masky smrti (0.00 EUR)


Stažení Masky smrti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Harry Dresden (5.)

  Originální název:

  Death Masks (2003)

  Žánr:
  Detektivky, Fantasy
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  trudoš

  14.12.2016

  Příjemné, ale jako další díl v sérii mi to celé přišlo krapet zbytečné. Teď myslím v kontextu probíhající války mezi upíry a čaroději. Kdyby ji Jim Butcher sem tam mimoděk nevytáhnul, málem bych zapomněl, že je vůbec nějaká v kurzu. Jistě, připravuje se souboj, který by měl rozetnout gordický uzel, ale to vše probíhá na vedlejší koleji, jako by šlo o zprávy z Lichtenštejnska, které stejně nikoho nezajímají. A jak se autor bojí šáhnout na život prakticky kterékoliv postavy, celé to připomíná spíš knoflíkovou válku, než zásadní událost v utajené historii nového tisíciletí. Ke konci je až komické, jak se hrozí a hrozí a nic z toho.
  Ústřední zápletka ovšem výrazně lepší, než v předchozím Letním rytíři, což ale neznamená, že by se nějak výrazně zapracovalo na vyšetřovací linii. Znovu totiž zůstane u vzorce obcházení podezřelých a zpracovávání jejich reakcí – pak už stačí jen zatnout zuby a doufat v přežití. Nebýt odlehčené atmosféry ze stran vypravěče, asi bych šel s hodnocením níže.

  cukrovka

  16.08.2016

  Opět zajímavé čtení. Vtipný Harry Dresden, kterému pomáhají úžasní přátelé.

  Sirael

  14.10.2015

  Krásná jako vždy.

  shabazza

  03.10.2015

  Kniha vynikající, až na jeden epic fail teda 😀
  "Jsem následovníkem učení Petera Parkera, odpověděl Dresden. Nicodemus zřejmě nebyl fandou DC komiksů, protože mu to nedošlo".
  Tak se rovnou přiznám, že tento vtip nedošel ani mně 😀

  Alena_S

  15.08.2013

  Na začátku jsem měla trochu problém se do knihy začíst, ale – stejně jako u ostatních dílů – rozjede se a až do konce se nezastaví

  Ronin Roujin

  16.07.2013

  Pokud jste už nějakou knihu ze série Dresden Files četli, tak víte o co gou. I zde najdete stejné ingredince, se kterými jste se už setkali dříve: za prvé je to Harry Dresden, který se podobá fantasy variantě Johna McClana (jen tolik nechlastá), pak tu máme jeho upíří sexy "kamarádku", božího supermana Michaela, policajtku Murphyovou a další méně důležité kladné a záporné postavy. Bitky (magické i klasické), hlášky a fórky. Prostě jde o takové letní oddechové čtení, které se dobře čte ale nebudete se k němu asi vracet tolikrát jako k LOTRovi.

  N10Tikky

  07.03.2013

  Opět skvělá jízda se sympatickým hrdinou. Jen doufám, že rychlost vydávání dalších dílů se znatelně zrychlí. I při třech dílech ročně by trvalo několik let, než doženeme již vyšlá pokračování. 🙂