Manželské okovy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Manželské okovy

Po tragické otcově smrti a patnácti bezstarostných letech strávených v Londýně se Sofie vrací s matkou a sestrou do rodného Ruska, které vlastně vůbec nezná. Vystuduje univerzitu, ale marně se snaží v přelidněné Moskvě najít odpovídající práci. Nakonec jí jedna zahraniční agentura nabídne lákavé místo společnice v bohaté rodině právníka na Long Islandu v USA. Její zaměstnavatel Alexandr Fedin je sebevědomý charismatický muž, který Sofii velmi přitahuje. Když jí zanedlouho nabídne sňatek, nevěří svému štěstí. Netuší, že manžel spolupracuje s mafií a jakým způsobem získal svůj majetek. Stará se o jeho matku, dvě dcery z předchozího manželství a porodí mu vlastního syna. Do sousedství Fedinovy vily na pobřeží moře se nastěhuje nový správce Daniel Collin, bývalý policista a detektiv, který je pověřen odhalit nekalé praktiky Alexandra Fedina a jeho klientů a získat proti nim usvědčující důkazy. Krásná Sofie mu na první pohled učaruje a naváže s ní přátelství. Ani jí není Daniel lhostejný. Fedin však záhy zjistí, že ho někdo sleduje, a je rozhodnutý se nepřítele za každou cenu zbavit. Sofie postupem času poznává Alexovu pravou tvář a cítí se v manželství čím dál víc nešťastná. Když vzápětí omylem vyslechne jeden z jeho tajných rozhovorů, její láska se ocitá v troskách…Kniha v českém jazyce!


Stažení Manželské okovy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Manželské okovy (0.00 EUR)


Stažení Manželské okovy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  knihovniceS

  28. února

  Kniha se mi líbila. Zpočátku romantika, ale pak to byla síla! Napínavý děj až dokonce. Od Kláry Janečkové je to první kniha, kterou jsem četla a už se ohlížím po další. Píše dobře a čtivě. Dávám 5 hvězd.

  i.stefany

  14.11.2017

  Moc se mi tahle knížka líbila, přesně na takovou jsem měla chuť. Umím si představit, že se takové věci v mocných kruzích dějí. Příběh má dobré dialogy, příjemný čtivý styl a charaktery postav byly výborně popsány.

  Joyce24

  08.01.2017

  Velmi čtivý příběh, četlo se skoro samo. Napínavý příběh až do samého konce.

  Leniiis

  04.02.2016

  První knížka od této autorky a za mě spokojenost. Knížka hezky plynula a neměla žádnej zádrhel.

  zdazilek

  01.07.2015

  Ze začátku mě kniha moc nebavila a nedokázal jsem se pořádně začíst. Ale potom nějak nabrala spád četla jsem jedním dechem. Dlouho se mi nestalo abych vstala sama od sebe o hodinu dřív abych si četla, ale potřebovala jsem vědět jaký bude konec 🙂 určitě zatím nejlepší co jsem od autorky četla

  LéňaM

  14.10.2014

  Kniha se dobře četla, zajímavý příběh. Sice miluji historické romány,ale tohle jsem také slupla jedním dechem. Knihu doporučuji. je to taková oddechovka

  mariva

  12.05.2014

  Docela zajímavý příběh, o autorce jsem dost slyšela, tak jsem na její knihu byla zvědavá. I když se celkem dobře četla, nebylo to úplně podle mého vkusu. Trochu mi vadily velké časové skoky.

  mimikova

  23.03.2014

  Moc pěkný příběh, napínavý až do samého konce. Doporučuji k přečtení!

  gama

  15.03.2014

  Moc pěkné čtení, jako vždy od Kláry Janečkové!!!

  Gity

  02.02.2014

  Kniha se mi líbila, byla velmi čtivá, napínavá, měla spád. Líbila se mi určitě více než Osudová posedlost této autorky. Jedná se o novodobou, moderní "červenou knihovnu".

  muzka

  26.08.2013

  Poutavé čtení, zvláštní a drsné.

  ka-tka

  29.04.2013

  Zajímavý příběh, přečteno jedním dechem….

  hrabenka

  13.02.2013

  Pěkně se četlo,chvilkami dost napínavé 🙂

  Juditha

  14.04.2012

  Krásná knížka.Dá se přečíst jedním tahem, spolu s představitelkou prožíváte její životní příběh.Opět si ji zase někdy přečtu.

  pihinka

  11.01.2012

  Právě čtu, zajímavá knížka, dobře se čte