Manželka 22 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Manželka 22

Manželství je někdy jako bludiště, ve kterém ztratíme jeden druhého. A možná i sami sebe.

Možná to způsobilo těch pár kil, které jsem přibrala. Možná to bylo tím, že jsme si po téměř dvaceti letech manželství přestali mít co říct. Měla jsem zkrátka pocit, že ztrácím sama sebe, přestože mě čeká ještě celá druhá půlka života… Co si s ní počnu? A pak se v mojí mailové schránce objevila výzva k účasti na anonymním internetovém průzkumu Manželství v 21. století…

Ani ve snu by mě nenapadlo, jak zásadně to změní můj život. Předtím jsem byla Alice Buckleová, manželka a matka, učitelka dramatu a nadšená uživatelka Facebooku, který byl pro mě víceméně jediným spojením se světem mimo rodinu a práci.

Teď je ale ze mě účastnice průzkumu s přezdívkou Manželka 22. A nějak se stalo, že moje korespondence s Tazatelem 101 nabrala nečekaně osobní tón. Brzy se budu muset rozhodnout – a to rozhodnutí zásadně ovlivní moji rodinu i manželství, celý můj život. Ale teď ještě ne, teď musím odpovídat na další otázky. Zjistila jsem totiž, že když se někomu opravdu upřímně svěříte, může to být nečekaně účinné afrodiziakum…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Manželka 22 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Manželka 22 (0.00 EUR)


Stažení Manželka 22 zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Wife 22 (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (96)

  Přidat komentář

  lla.veronica

  05. února

  Od téhle knihy jsem mnoho nečekala a mile mě překvapila. Ano, možná že příběh sám byl trochu moc romantické klišé, možná že mnozí čtenáři už v polovině knihy věděli jak to skončí..ale kniha je moc pěkně napsaná a po přečtení mě naplnila krásným pocitem a vírou v lásku. Někdy je potřeba přečíst si takovou knihu, zvlášť když máte svatbu na spadnutí a říkáte si jaké to asi mezi námi bude za třicet let 🙂

  stju

  07.12.2017

  Ze začátku jsem knihu četla docela ze zájmem, ale postupně mi soustředění na příběh dost narušovaly vložené zprávy, které s hlavní linií neměly souvislost (mail, facebook…). Takže na rozdíl od tess-de-veles z diskuze, já jsem zatím skončila na stránce 248. Není mým zvykem knihu nedočíst, ale nevím… Pravda je, že mne některé příspěvky nalákaly na dobrý závěr, takže třeba dám knize ještě šanci. Budu informovat.

  radus

  08.11.2017

  Dávám čtyři hvězdičky, ale jenom z toho důvodu, že závěr knížky se autorce povedl, že tazatelem 101 byl… on. Jinak mě některé pasáže knihy moc nebavily, třeba večeře u Nedry nebo co se týkalo divadla. Korespondence přes facebook byla zajímavější a dobře se četla.

  danielaladybird

  22.09.2017

  Vybráno náhodně v knihovně, jen tak, podle názvu. A musím říct, že se mi kniha moc líbila. Je vtipná, nepředvídatelná, velmi dobře se čte. Konec pěkný. Doporučuji všem ženám, které váhají zda být x nebýt s partnerem.

  tess.de.veles

  21.09.2017

  Dala jsem to jen do stranky 244….pak uz fakt ne….Ale konec by me zajimal….Asi si to budu muset "vyguglovat" 🙂

  camila3882

  16.09.2017

  Jak mám svého manžela zpátky
  Byl jsem zraněn a srdce zlomené, když se před mým manželstvím před sedmi měsíci objevil velmi velký problém, mezi mnou a mým manželem. tak hrozné, že vzal případ k rozvodu. řekl, že nikdy nechtěl zůstat se mnou znovu a že už mě nemiluje. A tak se z domu vytáhl a udělal mi a mé děti prošlé těžkou bolestí. Snažil jsem se všem možným prostředkům, abych ho vzal zpátky, po tom hodně prosil, ale to všechno neuskutečnil. Potvrdil, že se rozhodl a nikdy mě nechtěl vidět znovu. Takže jeden večer, když jsem se vrátil z práce, jsem se setkal s jedním starým přítelem, který se zeptal svého manžela. Tak jsem mu vysvětlil všechny věci, a tak mi řekl, že jediný způsob, jak můj manžel vrátit, je navštívit kouzelník, protože pro něj opravdu pracoval. Takže jsem nikdy nevěřil kouzlu, ale neměl jsem jinou možnost, než abych následoval jeho radu. Pak mi dal e-mailovou adresu kouzelníka, kterého navštívil. ogagakunta@gmail.com. Takže následujícího rána jsem poslal e-mail na adresu, kterou mi dal, a kouzelník mě ujistil, že budu druhý den vrátit mého manžela. Co úžasné prohlášení !! Nikdy jsem nevěřil, takže mluvil se mnou a vyprávěl mi všechno, co musím udělat. Pak příštího rána, tak překvapivě, můj manžel, který mě nezavolal za posledních 7 měsíců, mi dal výzvu, aby mi informoval, že se vrací. Tak úžasný!! Tak se vrátil tentýž den s velkou láskou a radostí a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a mým dětem. Od té doby byl náš vztah nyní silnější než jak to bylo předtím, pomocí kouzelníka. Takže já vám poradím tam, pokud máte nějaký problém kontakt ogagakunta, dávám vám 100% záruku, že vám pomůže .. Pošlete mu e-mail na adresu: ogagakunta@gmail.com nebo zavolejte a co ho napište na +2348069032895

  denča1000

  12.09.2017

  Kniha byla skvělou oddechovkou, která se velmi dobře četla. Ikdyž mě vyděsil počet stran, sami poznáte, že to bude přečtené rychle. Popravdě mě hned několikrát napadlo, že tazatelem je právě ten, kdo jím na konci byl.

  Danago

  30.08.2017

  Hlavní hrdinka si připadá po dvaceti letech manželství jako by si už s manželem neměli co říct. Najednou se stane respondentkou v internetovém výzkumu o manželství v tomto století. Ve výzkumném projektu dostane jméno Manželka 22 a brzy zjistí že se z výzkumu začíná stávat něco víc. V každé volné chvíli sedí u počítače.
  Knížka je naprostým překvapením. Námět je skvělý, příběh je napsaný velice zábavně , poutavě a nemá hluchá místa. A konec je naprosto nečekaný a úžasný. Já jsem byla v šoku. Knížku rozhodně velmi doporučuji!

  Ivuska.09

  25.08.2017

  Inteligentní román pro inteligentní ženy. K této knize potřebujete dozrát. Ideální ve chvíli, kdy pochybujete o své lásce a o kouzlu manželství – má v sobě totiž něco, co vám ukáže, že není žádný důvod pochybovat, že to všechno má smysl. Nechápu, že jsem na ni nenarazila už dříve.

  Shoperkaa

  19.08.2017

  Pohodová a nenáročná kniha. Některé kapitoly bych, ale úplně vypustila.

  Nikka710

  06.07.2017

  Téma a obálka knihy mne zaujaly, a proto jsem se rozhodla, že ji dočtu až do konce. Znovu bych se do čtení opravdu nedala, protože obsahuje mnoho částí, které by se daly zkrátit/vypustit/omezit, jelikož ty jsou zcela bezvýznamné pro pochopení vztahu Alice (Manželky 22) a Williama (Tazatele 101) ….. již zmíněné pasáže z divadelních představení, dialogy mezi postavami knihy …..avšak v celku milé, oddychové počteníčko, ve kterém už cca od dvacáté stránky čtenářka tuší, jakým směrem se bude děj vyvíjet.

  Atanone

  26.05.2017

  Uff..nechápu,proč jsem tuhle knihu začala číst,když jsem nedávno oslavila své odpojení od Facebooku.. No ale stalo se,někdy je dobře si ověřit,jestli naše rozhodnutí k tomu,či onomu bylo odůvodněné.
  Kniha je taková pohádka-tedy hlavně kvůli konci..I když jako Popelka jsem si spíš připadala já při tom přebírání slůvek.
  Bohužel dnešní realita je,že mnohdy než bychom zvedli zadek a ušli pár kroků,raději pošleme SMS..navíc-textovka skryje výraz,takže můžeme přiměřeně lavírovat dle situace. A díky internetu můžeme být kým chceme.
  No vida-ač jsem v to nedoufala,přece jsem se poučila.

  MíšaS.

  01.05.2017

  Přečíst se to dalo, ale že by mě to nějak obohatilo…

  nikol1774

  20.03.2017

  Kniha mě velmi zaujala. Ze začátku jsem jí nedávala šanci, ale potom mě začala bavit. Líbilo se mi zpracování. Četla se krásně, za chvilku byla přečtená celá. Originální nápad jak se snažit zachránit manželství. Do poslední chvilky jsem netušila kdo je Tazatel 101, čekala jsem spíš, že se nakonec opravdu sejdou a dají se dohromady, za žádnou cenu mě nenapadlo, kdo to opravdu je. Z konce jsem byla nadšená, bylo to dojemné.

  nikdonekdy

  18.02.2017

  Krásná oddechovka

  fruitbueno

  09.02.2017

  Překvapivě poměrně stravitelná kniha, která mě bavila svým zpracováním a svižným tempem. Kniha byla plná dialogů a postavy se zdály dobře odpozorované. Škoda jen toho lehce kýčovitého konce, srazil text o třídu níže.

  marara

  31.01.2017

  Prima čtení na léto. Vtipné, lehké, ale občas probleskne zajímavá myšlenka. Závěr byl trochu předvídatelný (napadlo mě to už v polovině), ale je dost způsobů, jak osvěžit manželství a tento byl opravdu originální.

  Ema22

  31.01.2017

  Jsem přibližně ve věku hlavní hrdinky. Mám psy místo 3. dítěte, se synem výjimečný vztah. Možná i proto jsem neprohlédla manželův promyšlený plán na obnovu vztahu. Moje sestra měla jasno po 5? stranách. Kniha mě bavila od začátku do konce. Čtivá, svižná. Je to ten typ knihy, v níž čtete svoje názory a myšlenky. Jen konec byl na můj vkus moc happy.

  lenka70

  19.10.2016

  Ač nejsem příznivce sociálních sítí typu Facebook a zpočátku jsem spíš vnímala hlavní hrdinku jako osobu především totálně závislou na Facebooku,než abych se soustředila na nějaký ten děj knihy,musím přiznat,že kniha mě nakonec stejně dějově strhla,protože jsem byla zvědavá,kdo se skrývá za tazatelem 101.Ale ruku na srdce…..docela zvláštní manželský průzkum,kterého bych se já zcela určitě nezúžastnila…..

  Alimak7

  17.10.2016

  Tak já jsem to v polovině vzdala. Jsem sice stejná věková kategorie, ale vůbec jsem nenašla shodu. Asi proto, že mám mnohem menší děti než hlavní hrdinka a tudíž jiné starosti. Navíc mi nesedl styl – věčné dopisování přes mail, facebook. Ale věřím, že si kniha najde své spokojené čtenáře.

  Zdeňula

  02.10.2016

  Kniha mě začala bavit v druhé pulce…a konec byl docela napínavý.

  jakafe

  11.06.2016

  Originální spisovatelský styl, humorné, dojemné, zamyšleníhodné a hlavně autentické manželské peripetie, no a zejména výborný závěr, to vše si u mě vysloužilo pět hvězdiček. Žádný patos, žádné manipulativní a znuděné paničky, žádné šeptání za svitu luny, žádný milionář… jen a pouze příběh ze života, čím dál častěji se odehrávající ve virtuální realitě. Myslím, že si knihu užijí spíše vdané ženy či ženy v dlouholetém partnerství. Nejsem si jistá, jestli by mě za svobodna tahle kniha spíš nevyděsila, i když konec je opravdu romanťárna jak hrom… otázka je, zda bych román už mezitím neodložila. Prozatím je pro mě tato kniha překvapení roku.

  michaela2523

  14.04.2016

  Ačkoliv jsem jiná věková kategorie než je hlavní hrdinka, z knihy jsem nadšená. Musím říct, že zpočátku mi dělalo problém se začíst, ale jakmile se mi to podařilo tak jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Po dlouhé době se mi stalo, že mě konec knihy překvapil a byla jsem z její zápletky překvapená. Mile mě potěšilo střídání stylu psaní (klasická próza, místy klasický scénář). Knihu velmi ráda doporučím každému, kdo chce chvíli oddechu a relaxu. 🙂

  SBH

  02.03.2016

  Po knize jsem sáhla v naprostém výpadku soudnosti. Jako absolutní odpůrce manželství jsem ji otevřela jen v důsledku drogové závislosti na tištěném textu. A najednou jsem se octla na dvousté stránce. Chytil mě příběh, sympatizovala jsem s hrdiny. Peter byl k sežrání, taky chci takového syna! Líbila se mi úvaha, že dnešní tvůrci (i kritikové) si pletou temnotu s poselstvím. Od poloviny jsem měla podezření na totožnost Tazatele101, které se ukázalo jako podložené. Ale závěr mě opravdu překvapil, čekala jsem potoky slz, rozervaných srdcí a beznadějných zítřků. Díky vyznění po knize sáhnu znovu, abych podrobněji prozkoumala pachatelovy motivy.

  levac

  01.03.2016

  Červená knihovna není můj nejoblíbenější žánr, ale dočíst se to dalo a oceňuji zajímavý a originální styl psaní.

  petra4080

  12.02.2016

  Originální!
  Tahle kniha se mi opravdu líbila. Moc dobře se četla a závěr mě naprosto překvapil – to se mi často nestává. V průběhu čtení jsem uvažovala, že dám 3 hvězdičky, konec byl ale tak dokonalej, že jsem měla potřebu se k některým pasážím ještě vrátit, aby se mi všechno spojilo dohromady. Tomuhle já říkám romantika jako hrom – myšleno v dobrém.

  ivousekk

  30.01.2016

  Pohodová knížka na odreagování. Dobře se to četlo. 3* málo, 4* moc.

  Acquenta

  24.01.2016

  Pěkná a příjemná oddechovka ke kávě. Mě se to líbilo 🙂

  Ranuncul

  16.01.2016

  Knížka mě nějak moc neoslovila a autorka klidně mohla vynechat pasáže z divadelních představení.Ty byly tak nudné,že jsem je i přeskakovala.Znovu určitě ne.

  Aknel26

  29.10.2015

  Nelíbila se mi. Respektive nelíbila se mi především hlavní hrdinka, která jednala iracionálně (mj. v zaměstnání), docházela k předčasným závěrům (hlavně co se týče dětí) a především ke svému muži se chovala jako k totálnímu hňupovi, srovnávajíc ho s anonymní postavou tazatele, který jí na rozdíl od manžela rozumí… Její posedlost (poblouznění?) oním tazatelem mi přišla úplně nepochopitelná, zato jeho totožnost mi byla jasná takřka hned a celé to bylo dost přitažené za vlasy, včetně závěru.