Mango, láska a kari Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Mango, láska a kari

Všechny chutě Indie, okořeněné špetkou lásky! Co vás čeká, když se rozhodnete, i přes pochybnosti svého okolí, otevřít si v Čechách obchod s indickým kořením a proniknout do tajů této orientální kuchyně? A co když vám to celé ještě zkomplikuje láska? Kniha Mango, láska a kari začíná přáním mladé manažerky Wali otevřít si obchod s indickým kořením. Na cestě za vysněným cílem musí překonat svou počáteční nedůvěru vůči indické kuchyni, ochutnat do té doby neznámá jídla a k tomu všemu ji ještě zaskočí její city k přitažlivému Pákistánci Shahidovi. Příběh je doprovázen množstvím chutných receptů, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Autorka zde představuje známější, ale i pro našince zcela exotická jídla, prodchnutá vůní garam masaly, kardamomu – královny koření a mnoha dalších exotických chutí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mango, láska a kari zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mango, láska a kari (0.00 EUR)


Stažení Mango, láska a kari zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Chesterton

  06. ledna

  Viděla jsem skvělý film Láska na kari a omylem jsme si myslela, že jde o knihu, podle které byl film natočen. Nejde. Nicméně je to také kniha inspirovaná pravdivým životním příběhem a lze vyhledat tyto internetové stránky.
  Je velice barvitě psaná a opravdu jsem dostala chuť si nějaké jídlo uvařit a už jsem i jeden pakistánský krámek navštívila. zatím jsem zkoušela jen směsi koření.
  Asi se ke knize ještě vrátím a třeba o dovolené něco zkusím uvařit.

  alnahu

  03.10.2016

  Manažerka Wali si touží otevřít obchod s indickým kořením, navštěvuje různé indické restaurace, kde ochutnává různá indická jídla. Kniha je proložena spousty indických receptů. Mě příliš neoslovila .

  Karlika

  07.07.2015

  Kniha se čte velmi dobře, je to takové lehké letní čtení. Velké plus za recepty a jejich popis, opravdu máte chuť je jít hned vyzkoušet. Ale pořád je to jen dobře napsaná reklama na e-shop. Ale proč ne… hned po přečtení jsem na stránky také zabrousila. Jen za mě jedno velké minus, po přečtení máte pocit, že si okamžitě musíte najít chlapa Pákistánce, protože je prostě nejdokonalejší, všechno ví nejlépe, je ohleduplný, citlivý, přesně ví co si myslíte, rozdává životní moudra na každém kroku, ženu má za bohyni… budu věřit, že je autorka hodně zamilovaná, a nejedná se o nábor manželek pro muslimy.

  Ankavi

  08.10.2014

  Velmi příjemné překvapení. Kniha se četla jedním dechem. Ačkoli mám vždy ze vztahů českých dívek s cizinci hrůzu, kupodivu mně to v tomto příběhu nevadilo – asi proto, že se hlavní hrdina choval velmi sympaticky. Čtivý příběh jedné lásky v počátcích, protkaný vůní exotických receptů a koření. milá jednohubka, která potěšila.

  bookcase

  02.09.2014

  Mám ráda knížky z "moťácké" edice Příběhy psané s chutí a zároveň nevyhledávám knihy, jejichž hrdinky se zamilovávají do exotických cizinců. Pár jsem jich sice přečetla, ale vždy jsem si ťukala na čelo, jestli jsou ty holky, s prominutím, normální, protože to skoro nikdy nedopadlo dobře.
  Byla jsem tedy zvědavá, jak se toto citlivé téma vyvrbí v téhle knížce.
  Je napsaná čtivě, příběh vypráví přímo Wali. V knížce se snoubí láska, přátelství a vášeň pro exotickou kuchyni.
  Wali má můj obdiv, že se dokázala vymanit ze zajetých kolejí stereotypního života a šla za svým vysněným cílem, ke kterému vedlo hodně překážek.