Mámě – Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho

Tato kniha je psána především pro mámy s cílem, aby v sobě objevily své mateřské já a vědomí, že ony jsou nejpovolanějším odborníkem na své miminko. Knížka plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o kojence a děti. Ukáže vám, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem. Autorky působí jako lektorky a poskytují skupinové i individuální kurzy pro rodiče. Denisa vyrábí vlastní šátky na nošení dětí Mamalatté (mamalatte.cz, https://www.facebook.com/mamalattecz/?fref=ts) a Vanda je zakladatelka úspěšného portálu vanickovani.cz (také https://www.facebook.com/vanickovani/?fref=ts). Na danou problematiku se vždy dívají komplexně, berou v úvahu moderní závěry vědních disciplín, jako je například fyziologie nebo antropologie, a zároveň tyto poznatky využívají ve své praxi lektorek i matek. Autorky všem rodičům nalévají optimismus do žil, i když to není lehké, a nikdy je neopouští humor. Své zkušenosti, které získaly jako lektorky, vám teď servírují na puntíkatém podnose, abyste se z toho jednoduše nepicli.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mámě – Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mámě – Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho (0.00 EUR)


Stažení Mámě – Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Zdraví
  Vydáno: , Computer Press (CPress)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  barush89

  01. února

  Kniha je vhodná pro těhotné a nebo čerstvé maminky…je celkem povzbuzující, ale tipy a triky v ní moc nehledejte. Nicméně se čte hezky a občas vžene slzu do oka, či úsměv na tváři:)

  josephinn99

  10. ledna

  Knihu jsem dostala od Ježíška:) a byla jsem na ni moc zvědavá. Byla velmi hezky napsaná, srozumitelná a přínosná. Moc se mi líbila a mohu jen doporučit. A doporučuji:) – kde to jde.

  Jančislava

  13.12.2017

  Na knihu jsem se těšila, protože jsem ve skupině vanickovani a Vanda mi přišla příjemná a rozumná ženská.
  Kniha je zajímavá a spíše motivační, což je fajn a klade důraz na instinkt matky. První kapitola se mě netykala, já jsem těhotenství plánovala a to mi přišlo škoda, že je to podané jen takto. Místy by bylo lepší ubrat na humoru, který mi tam ne vždy seděl a více téma rozebrat.
  Celkově se mi kniha líbila, jen je škoda, že jsem ji nečetla dříve. Syn má 8m a to už kniha pro nás není tak aktuální. Mohu ji doporučit zejména těhotným a čerstvým maminkám.