Malá země Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Malá země

Kniha Malá země od „starého blázna Billyho Dunthorna cikána“ ukrývá mocné tajemství. Čtena dobrými lidmi je schopna změnit svět k lepšímu, v rukou hamižných sobců může být nástrojem jeho zkázy. O knihu se rozhoří lítý boj. Jako by znovu ožívaly klasické historky s Jamesem Bondem, zatímco na druhé straně sledujeme osudy dívky Jodi, kterou zlá čarodějnice proměnila v miniaturního človíčka-malíčka. Dva odlišné světy lidský železný neosobní svět a kouzelný svět malíčků se nakonec prostřednictvím prvotní hudby prolnou v magické říši skřítků, Malé zemi. Janey, Jodi a jejich blízcí však musí překonat mnoho protivenství a svést nejeden zápas s nepřáteli, ale i s vlastními limity a předsudky, než je vzácná kniha v bezpečí a ryzí zlo dojde zaslouženého trestu.

A protože každá kniha vypráví originální příběh každému ze svých čtenářů, možná nás čeká velké překvapení
Kniha v českém jazyce!


Stažení Malá země zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Malá země (0.00 EUR)


Stažení Malá země zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Little Country (1991)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Noctuelle

  29.09.2014

  Velmi zajímavě pojatá knížka. Trochu detektivka, trochu filosofie a hodně hudby. Příběh je neuvěřitelně napínavý a roztomile se prolínající s pověrami a zvěstmi o vílím světě. Uznávám, nečte se lehce, je v ní spousta dle mě zbytečně prodlužovaných míst, ale nakonec si vás získá a konec náramně překvapí.
  Možná vás tato knížka, stejně jako mě, přiměje oprášit tu trochu hudebního umu… Říká se přece, že hudba je brána do jiných světů. 🙂

  Poutnice

  04.10.2013

  přestože bylo kapku složitější ji číst – nešlo ji jen tak zhltnout, má Malá země neobyčejně hezký příběh, neokoukaný a milý