Magické pouto Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Magické pouto

Grimnoirská společnost chrání magicky nadané lidi – úspěšně a potají – už od tajemného příchodu Moci v padesátých letech devatenáctého století. Když se však magií vládnoucí zabiják pokusí zavraždit prezidenta Franklina Roosevelta, je to právě Grimnoir, koho ze zločinu obviní. Z rytířů se stávají uprchlíci, kteří musí rychle zjistit, kdo je křivě obvinil.
Situace se ještě zhorší, když Jake Sullivan, bývalé soukromé očko a rytíř Grimnoiru, obdrží telefonát od mrtvého muže – kterého pomáhal zabít. Ukazuje se, že Moc skáče mezi vesmíry, protože je na útěku před dravcem živícím se magií, v jehož stopách zůstávají celé zničené světy.
A tenhle dravec právě dorazil na Zemi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Magické pouto zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Magické pouto (0.00 EUR)


Stažení Magické pouto zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Grimnoirské kroniky (2.)

  Originální název:

  Spellbound (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  KAREL6725

  23. ledna

  Parádní čtení , parádní jízda. Tohle se čte samo , chytne a nepustí dokud nedočtete. Plný počet hvězd. Stejně výborné jak LM.

  slawa.cap

  17.12.2017

  Výborné pokračování výborného prvního dílu. Nový silnější nepřítel a a osvětlení toho kde a proč se vzala Moc.

  Panpatejl

  04.12.2017

  Plnohodnotný druhý díl (žádná přilepenina). Příběh dál rozvíjí, ale naštěstí se netočí v kruzích, jak už to s podobnými sériemi bývá. Grímáci dostávaj čočku, gravitace se kotí, blesky lítaj sem tam a démoni a další creepy zatancujou strhující boogie, až při tom rozdupou půlku DC. Prostě našlapaná jízda!

  trudoš

  14.07.2017

  Akčnější, nápaditější, megalomantičtější a dějově propracovanější než předchozí Drsná magie. Stále mi však chybí autorova přízračná ich-forma a odlehčující humor, pro který jsem si jej tolik oblíbil. Prostě už to není americký Jiří Kulhánek, ale spíše kanadský Miroslav Žamboch. Je ovšem znát, že tuhle sérii pojal Larry Correia skutečně velkolepě a na rozdíl od Lovců monster to není pouze bitka vedle bitky, ale za vší tou řezničinou se skrývá i poměrně spletitý děj. Samozřejmě v mezích žánru, morálky a zákona. Tím však nechci říct, že by druhý díl Grimnoirských kronik dával hrdinům nějaký prostor na vydechnutí a nevedl je z jednoho boje o přežití do druhého. Přičemž právě stylová atmosféra třicátých let minulého století tomu všemu dává ten správný říz. Dochází k nečekaným spojenectvím, nehezkým odhalením a osudovým rozhodnutím. Dobrodružství podmalované střelbou z Thompsonů má tak pro mě opravdu jen jedinou vadu na kráse – až příliš čerpá náměty z dlouholeté historie komiksových X-Menů.

  flashi

  09.01.2017

  Stejně úžasná jako první díl. Rozhodně si i v druhém díle udržel výbornou úroveň. Velmi chytře napasován "alternativní svět" na naši realitu začátku 20. století. Hrdinové výborně zvolení (stejně jako v 1. díle). Určitě můžu doporučit.

  Monicay

  04.04.2016

  Stejně jako jednička, byla i tohle parádní jízda. I když se mi příběhově série Lovci monster líbí o maličko víc, v Grimnoirských kronikách oceňuji skvělý nápad na to, kde se bere magie a jak celý svět vlastně funguje. Correia je báječný v tom, že když už si myslíte, že nemůže být horší padouch, než jaký se dosud objevil, najednou je tam někdo ještě větší a zlejší. Navíc je tam Jake (Owen) a ve dvojce se objevil i Toru (Franks), takže jsem maximálně spokojená. Charakterová podobnost postav se mi u Correii víc než zamlouvá, i když u jiných autorů mi je spíše na obtíž.