Madrapur Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Madrapur

Na podivně pustém letišti v Roissy-en-France nastupuje patnáct lidí do letadla. Jejich cíl: Madrapur. Kosmopolitní turisté, uhlazení obchodníci i lidé podezřelého zevnějšku, mají spolu strávit dobu letu v křeslech první třídy. Neurčitá, zmatená zpráva, podaná letuškou, však brzy vzbudí v pasažérech nepokoj, který se změní v úzkost, když dvojice hinduistických fanatiků se zbraněmi v rukou hrozí popravou ostatních cestujících, pokud letadlo nepřistane na teroristy určeném místě. Situace se ale brzy mění zjištěním, že letadlo vůbec nenese posádku a je řízeno ze země. Tehdy vstoupí do osudu „cestujících“ neviditelná a všemocná osobnost: Sol.Kniha v českém jazyce!


Stažení Madrapur zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Madrapur (0.00 EUR)


Stažení Madrapur zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Madrapour (1976)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  honajz

  30.03.2017

  Kniha, která mate tělem. Vše začíná záhadou – prázdné letiště, podivné letadlo, "vyvolení" pasažéři. S nimi a posádkou se postupně seznamujeme, abychom časem přišli na to, že Merle se tentokrát nechal ovlivnit východní mystikou a prožíváním života v kruhu, či spíše ve spirále. V té chvíli je jasné, že jde spíše o filozofickou knihu, využívající jakýsi mysteriozní (protože sci-fi to není) prvek k myšlence, že z kruhu existuje jen jedna cesta ven… Zajímavě pojaté, vědomě neujasněné, i když konec a pointa zde nechybí,

  KLADIK

  09.05.2015

  To je skrátka Merle!
  Přečetl jsem od Merle už nějakou literatůru, ale on se skrátka nezapře.Vše na hranici sci-fi i když jde cítit doba kdy byla kniha naspsáná.Během čtení člověk jen si říká, Jak to asi skončí? Napadá Vás spousty konců příběhů. A jak to skončí? No tak jak to napíše Merle! Prostě si to přečtěte a uvídíte, ano uvidíte. To jak píše Merle čtenář vidí!

  playada

  29.12.2013

  Je to strašně krásná knížka. Merle dovede mistrně vystihnout komičnost lidského pachtění.

  nervy

  16.02.2012

  Dobrá kniha o tom, co s lidmi udělá panika a nejistota, jak se ukáže jejich pravé já.