Lovec duchů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Lovec duchů

První kniha série Lovec duchů.
Existují. Ian Boroughs to ví. Vidí je. Slyší je. Cítí je. Objeví se z ničeho nic. Čeho se dotknou, shoří. Duchové.
Můžou tyto bytosti za smrt jeho otce? Jsou příčinou, proč je Ianův děda více než třicet let nezvěstný? Společně se svým nejlepším kamarádem se 17letý Ian rozhodne, že je vypátrá, aniž by měl nejmenší tušení, jak nebezpeční duchové jsou…Kniha v českém jazyce!


Stažení Lovec duchů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Lovec duchů (0.00 EUR)


Stažení Lovec duchů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Světlo, které zabíjí (1.)

  Originální název:

  Das Licht, das tötet (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  blackdarkness

  08.01.2017

  nevím přesně čím to bylo, jestli stylem psaní, nebo samotným příběhem, nebo nezajímavou hlavní postavou, ale tak tak jsem knihu dočetla, na další 2 díly se nemůžu donutit ani podívat, nechávám si je na takové: až nebude co číst, ale to je vždy…

  Falquar

  19.04.2016

  Knihu jsem četla nadvakrát, poprvé jsem ji odložila nedočtenou, nudila mě; teď, o pár let později, mi bylo zatěžko se od ní odtrhnout. Jde na ní poznat její cílová skupina, žádné složitosti v ní nehledejte, nejsou tam; autor zároveň píše neskutečně čtivě, naplno využívá možností, které mu nabízí vyprávění z pohledu vícero postav (velice sympatických mimochodem – ano, i záporáci tady mají něco do sebe xD) – každou kapitolu utne v tom nejlepším a čtenáři nezbývá než zhltat iks podobně "podrazáckých" kapitol, aby se dozvěděl, jak se to s daným hrdinou má.
  Musím někde sehnat druhý díl. Fofrem.
  Ale maličkou výtku si přece jenom neodpustím. Minule mě na Lovci tak strašně znechutil jazyk, který mi i při tomto čtení připadal zpočátku šroubovaný a nepřirozený. Nevím, kde a jak se to zlomilo, jestli se o to zasloužila kniha samotná, anebo já – tak jako tak jsem si v půlce příběhu uvědomila, že z literární katastrofy se nějak vyklubala parádní jízda. Doporučuji!

  Radzha

  20.09.2015

  Knížku jsem si koupil náhodou, protože jsem šel kolem knihkupectví a rozhodně nelituji.
  Sci-fi tématika je mi blízká a tahle série začala velice zajímavě. Hlavní postavy, Ian a jeho neohrožený kamarád Bpm, si oblíbíte. I když jsou to puberťáci, tak zápletku o duších rozplétají systematicky. Co udrží čtenáře ve střehu je systém psaní autora. Odehrávají se 4 příběhy najednou a to musí člověk dávat pozor, aby mu příběhy a zápletky navazovaly a rozplétaly se. Ale nepíše chaoticky a člověk dostane v průběhu čtení odpovědi na své otázky, které vznikly v průběhu čtení.
  Takže ideální pro mladší ročníky, které mají v kapse pár korun a rádi čtou.
  A já se jdu vrhnout na pokračování.

  dexeded

  03.06.2015

  Líbila se mi 😉 určitě si přečtu pokračování

  julliette

  21.04.2015

  Páni, já jsem se chvílemi ztrácela, protože tam je tolik odlišných příběhů, ale myslím, že se ty postavy setkají. Jinak krásná kniha, sice tohle je první kniha s duchama co jsem kdy četla a rozhodně nezklamala, půjdu si brzy půjčit další díl.

  stolbice

  14.11.2014

  Velmi zajímavá kniha a těším se na další díly 🙂 čte se skoro sama, nechybí napětí a akce. Sice jsem asi tak do půlky knihy nechápala, o co jde, ale už jsem si stihla udělat přibližný obrázek…celkem se mi to líbí, že hned člověk neví a musí si představovat, domýšlet….

  Skye Isis

  02.07.2013

  Docela zajímavé čtení, ale vhledem k tomu, že hlavnímu hrdinovi je sedmnáct, je to tak trochu čtení pro mladší ročníky. Četlo se to lehko a rychle. Osobně si ale myslím, že překladatel neodvedl zrovna dvakrát dobrou práci, přišlo mi, že absolutně netuší, co je to manga a jak se to skloňuje….

  RweiJay

  07.05.2013

  Derek Meister vytvořil dle mého názoru velmi zajímavé postavy co se týče charakteru. Především mě zaujala postava Benjamina "Bpm-a" ( kterého jsem si velmi oblíbila ) nebo hlavního hrdiny Iana Boroughse.

  Bazalka

  14.03.2013

  Zajímavá kniha. Akorát jsem nepochopila, jak si můžu někdo představovat duchy jako zářící kouli…