Love Me Do – 50 osudových dnů ze života Beatles Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Love Me Do – 50 osudových dnů ze života Beatles

Neotřelý a podmanivý pohled na život a hudbu kapely, která jednou provždy změnila tvář popkultury. Beatles jsou bezpochyby největší rockovou kapelou. Padesát let od chvíle, kdy 5. října 1962 vydali svůj singlový debut „Love Me Do", vychází jejich nový životopis z pera uznávaného hudebního publicisty Paola Hewitta. Ojediněle strukturovaná publikace se soustřeďuje na okamžiky, kdy se legendární čtyřka věnovala tvorbě jedinečného díla. Obsahuje méně známé informace, jako okolnosti zrodu Broučího účesu, popis jejich návštěvy v Indii a seznámení s Bobem Dylanem, i ty známější, jež se týkají jejich vystoupení v show Eda Sullivana, natáčení ve studiu Abbey Road a televizního přenosu skladby „All You Need Is Love". Během třináctileté existence se kapele podařilo víc, než jiným za celý život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Love Me Do – 50 osudových dnů ze života Beatles zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Love Me Do – 50 osudových dnů ze života Beatles (0.00 EUR)


Stažení Love Me Do – 50 osudových dnů ze života Beatles zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Umění
  Vydáno: , Slovart (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  qydko

  08.07.2017

  Love me do je brilantním výletem do historie nejznámější kapely všech dob. Čtivě napsaná, nabitá informacemi a doplněná hromadou super fotek. Můžu jen doporučit.

  Michal1999

  29.05.2016

  Jen těžko bude kdy napsaná lepší knížka o The Beatles.

  St. Jimmy

  22.11.2015

  Opravdu krásně napsaná knížka o Beatles, nabízející jedinečný souhrn 50 nejdůležitějších událostí nejen ze života kapely, ale i ze života samotných Brouků. Pro Beatles-začátečníky povinnost.

  Kawila

  07.03.2014

  Tento průvodce životem mých oblíbenců mi odhalil mnoho nového a dobře se četl. Myslím, že si ho zamilují hlavně lidé, jejichž nejoblíbenější kapela nejsou zrovna Beatles, ale chtějí získat nějaké základní znalosti o moderní hudbě, případně si je doplnit.