Losos, který se odvážil vyskočit výš Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Losos, který se odvážil vyskočit výš

Život lososa je poměrně předvídatelný: plavat proti proudu na místo, kde se narodil, zplodit tam potomstvo a zemřít. Toto je však příběh jedince, jehož stříbrné šupiny dávají jasně najevo, že se od ostatních liší. Odváží se totiž překonat svůj osud. Je to příběh o cestě k dospělosti a o spalujícím žáru lásky. Plavat proti proudu totiž znamená vydat se za něčím, co bylo doposud tomuto lososovi skryto – za svým snem.
Konečně je tu první překlad této inspirativní moderní bajky o hledání svobody a harmonie s přírodou. Harmonie, na kterou jsme buď zapomněli, nebo jsme ji ztratili v chaosu každodenních starostí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Losos, který se odvážil vyskočit výš zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Losos, který se odvážil vyskočit výš (0.00 EUR)


Stažení Losos, který se odvážil vyskočit výš zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Salmon Who Dared to Leap Higher (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Novely
  Vydáno: , Omega
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  marta0912

  19.08.2016

  Knížku, jsem si koupila na základě překrásné obálky, ale opravdu lituji. Opravdu jsem takové zklamání nečekala, protože spisovatel při předmluvě vypadal ještě celkem normálně. Knihu jsem dočetla zhruba na stranu 30 během asi půl hodiny s vypětím všech sil a nervů, ale říkala jsem si, že když jsem si to koupila, tak to taky musím dočíst. Pak jsem se ale dočetla do pasáže (ta s tím světlem), při které se mi žaludek zvedl tak rychle, že jsem knihu zavřela a už jí nikdy neotevřu. Je to taková odporná slaďárna, ve které hlavní hrdina nemá nic lepšího na práci, než se litovat. 1 hvězdička za ten obal.

  ochwey

  18.08.2016

  Milé, krátké, a přesto plné hlubokých a krásných myšlenek.

  Manifest blech

  22.02.2016

  Lehké, nenáročné, řekla bych až miloučké.

  Citát: "Smysl mého života je v tom, že existuji, právě tady a teď – tak to je."
  "Pouhá existence je smysl života."
  "Ano"

  Veggi

  22.02.2016

  Otázky, které si kladl losos si klade mnoho lidí a jen málo z nich nachází uspokojující odpověď. Někdy je lepší nechat se nést řekou, vlastními myšlenkami než se zabývat druhými. Jednoduchý příběh, plný zamyšlení. Chtěla jsem si koupit lososa k večeři, ale po přečtení už ne : )

  TerkaM

  14.02.2016

  Neskutečně milá bajka. Myslím, že od této chvíle už budu před každým pozřením lososa uvažovat nad tím, jakou mohl mít životní cestu, kdyby ho někdo nezabil. Jak by mohl doplout do cíle a tam zemřít přirozenou smrtí. Rozhodně jsem tuhle knihu nečetla naposledy, má skvělé filozofické otázky, které se hodí nejen na lososy. 🙂