Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes

Předtím, než se stali úhlavními nepřáteli, bylo mezi nimi něco mnohem silnějšího…
V současném Londýně se potkají dva výjimeční středoškoláci: Sherlock Holmes a slečna James „Mori“ Moriarty. Dohromady je přivede vyšetřování jedné vraždy.
FAKT: Někdo byl zavražděn v londýnském Regent´s parku. Policie nenašla žádné stopy.
FAKT: Mori a Lock by měli doma pilně studovat, ale místo toho se náhodou setkají na místě činu.
FAKT: Lock vyzve Mori, aby se pokusila vyšetřit případ dříve, než se to povede jemu. Mori jeho výzvu přijme.
FAKT: Přestože Mori přistoupí na Lockovo jediné pravidlo – že si předají jakoukoli informaci ohledně vyšetřování – má před ním Mori tajnosti.
POZNÁMKA: Někdy nemůžeme věřit ani těm, o kterých si myslíme, že je známe. A po tomhle případu už Mori možná nikdy nebude důvěřovat Lockovi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes (0.00 EUR)


Stažení Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Lock & Mori (1.)

  Originální název:

  Lock & Mori (2015)

  Žánr:
  Detektivky, Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Dani3

  10.08.2017

  Příběh je sice místy trochu kostrbatý, vraha lze odhalit poměrně brzy a postavy jsou jen tak trochu „načrtnuté“, ale i přesto všechno se kniha čte dobře a lehce.

  Autorka si vypůjčila postavy a reálie z klasické verze Sherlocka Holmese, ale jinak to s původní předlohou nemá moc společného. Hodně mě bavila postava Mycrofta, i když se tam mihnul jen okrajově.

  Příběh má jak detektivní, tak i romantickou linku. Není to nic náročného, spíš taková příjemná oddechovka a je určena spíše mladším čtenářům.

  SabrinaCZ

  28.12.2016

  Chytlo mě to už od samého počátku. Já jakožto fanynka Sherlocka Holmese jsem si prostě nemohla nechat ujít další knižní verzi. Ze začátku to vypadá jako kniha ve které zažijete jedno velké dobrodružství, ale je to ještě lepší. Obdivuji Mori a její přístup k situaci. Není ufňukaná a je chytrá. Zkráceně? Je to taková jedna velká fanfikce a ty já miluju :3 Rozhodně tuhle knížku doporučuji, všem. ❤

  ChciOdŽivotaVíc

  12.11.2016

  Kniha se četla neuvěřitelně rychle. Byla zajímavá, nápaditá, i když tu zápletku jsem věděla od začátku, stejně se mi to líbilo. Je tam i pár krásných poetických myšlenek a vzhledem k tomu, že mám ráda romantické knihy, byla jsem ráda, že se tam i ta romantika objevila.
  Myslím, že když nebude hledat nic moc detektivního, ale spíše romantického, tak se vám tohle bude líbit. Je to taková lehká milá knížka.

  šneki

  03.11.2016

  Čtyři hvězdičky jen díky tomu, že mě to bavilo. Jinak příběh fajn, ale čekala jsem trochu míň romantiky…

  Attia

  14.09.2016

  Z knihy mám rozporuplné, až rozpačité pocity. Zaráží mě určitá naivita a prazvláštní chování hlavních postav, ale na druhou stranu rozuzlení a odhalení vraha bylo velmi nápadité.

  Roselunda 1928

  25.08.2016

  (spoilery)
  Protože jsem absolutně propadla seriálu od BBC, tak když jsem tuhle knihu s tématem inspirovaným stejnou předlohou v knihovně spatřila, s úšklebkem jsem si pomyslela: "Proč ne?"
  Ze začátku se mi to líbilo, neskutečně jsem se u toho bavila (tím nemám na mysli, že by to bylo vtipné, jen prostě… mi to ve srovnání se seriálem, přišlo tak neskutečně legrační, že… :D) (i když srovnávání se seriálovým Sherlockem absolutně nemá smysl), takové výbuchy smíchu jsem nezažila u knihy už dlouho. Říkala jsem si, že kdyby to bylo trochu rozepsanější a promyšlenější, tak by to mohlo být fakt dobrý. (No, trochu jsem bojovala s tím, že mám ty postavy zaběhnuté ze seriálu – už zase seriál…- a tady najednou byly trochu jiné, ale co se dá dělat…) Jenže, pak ten jejich vztah… nebýt seriálu, tak si ho užívám, jenže kvůli němu mám dojem, že Sherlock a vztahy prostě ne. A čím dál víc mi to připomínalo nějakou fanfikci (Fanfikce na Sherlocka… vážně, Roselundo…). Závěr? Bylo to pěkné, ale to je tak všechno, Mori mě strašně štvala a… prostě seriál, no. Jak krásný, ničím neovlivněný komentář.

  Marthas

  21.06.2016

  Kniha obsahuje i hlubší myšlenky, bohužel se mi ale nelíbil styl jakým je napsána a celkově ani téma mi nesedlo…
  Rozhodně to ale není kniha pro každou dívku, má dost neobvyklé téma…
  Víc prozradit nemohu spoilerovala bych…

  Jekysek

  17.06.2016

  Locka jsem objevila na Světě knihy a samozřejmě – Sherlock? Potřebuju to!
  Nicméně jsem měla asi moc velká očekávání, nebo jsem na ten příběh trochu stará. Oddechovka fajn, občas se u toho zasmějete, ale nečekejte nějaké velké dedukce nebo překvapivé zvraty.

  LilianaFalcon

  22.05.2016

  Pěkná detektivka pro teenagery. Kdyby mi bylo 13 asi bych byla hodně hodně nadšená a proto hodnotím tak vysoko 😉

  warca

  17.05.2016

  Pouštěla jsem se do knihy s pořádnou dávkou nejistoty a nijak zvlášť jsem se netěšila. (Vzala jsem ji jen proto, že byla nová :D)
  Ale vážně mile mě překvapila. Nechybělo napětí, pořádná zápletka ani romantika.
  Autorka celkem vystihla i postavu Sherlocka, který se tomu původnímu podobal 🙂
  A kniha byla skutečně originální. Napsána byla taky hezky. Takže nemám, co vytkout

  ElisR1

  22.04.2016

  Jelikož jsem od knihy neměla moc velká očekávání, tak se mi příběh docela líbil. Taková příjemná oddechovka.

  InFinito

  14.04.2016

  Hned na začátek musím říct, že to mělo chyby, něco málo jsem nepochopila a přesto dávám 5 hvězd. Jde o to, že jsem do knížky šla s tím, že je to lehká oddechovka, ale zjistila jsem, že je v tom i něco víc, že tam jsou naznačené problémy společnosti.
  Knížka je čtivá, napínavá, ale i nějaká ta romantika tam je. Děj je vcelku zajímavý, bavil mě.
  Co se postav týče… Tam, kde mi Mori nesedla, tam to zachránil Lock, kterého jsem si hodně oblíbila. Jen mě mrzí, že tam nebylo z jeho života víc, ne jen nějaké náznaky.
  Jen děj na konci mi přišel lehce přitažený za vlasy, trošku jsem nepobrala, co to do Mori vjelo. (Spoiler: samozřejmě chápu, že na otce měla vztek, ale že ho chtěla rovnou zabít? Nebo to měl být náznak toho že je stejné krve jako on?)
  Takže abych to shrnula, knížka se mi i přes chyby líbila a mám nového knižního oblíbence. Jsem ráda, že je kniha součástí mé knihovničky.