Lex Luthor: Muž z oceli Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Lex Luthor: Muž z oceli

Lex Luthor: Muž z oceli (Lex Luthor: Men of Steel #1-5, 2005)
Lex Luthor je nejúspěšnější průmyslníkem Metropolis, dosáhl mnoha úspěchů na poli obchodu i vědy a zvykl si být obdivován a uctíván. Jen málokdo tuší, jak daleko je ochoten zajít, aby si svůj vliv na město udržel.
Nyní čelí mimozemšťanovi Supermanovi, kterého veřejnost svorně pokládá za hrdinu, a pokouší se ho v zájmu samostatnosti lidstva zostudit. Snaží se pro svůj záměr získat Bruce (Batman) Wayna a postavit proti svému soku stejně schopnou Ženu z oceli.
Action Comics #23 (1940)
Superman a Lois Laneová se pokouší zastavit geniálního, avšak megalomanského vědce, který uvrhl dvě země do zničující války.Kniha v českém jazyce!


Stažení Lex Luthor: Muž z oceli zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Lex Luthor: Muž z oceli (0.00 EUR)


Stažení Lex Luthor: Muž z oceli zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  DC komiksový komplet (19.)

  Originální název:

  Lex Luthor: Man of Steel (2005)

  Žánr:
  Komiksy
  Vydáno: , Eaglemoss Collections
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Ivan Kučera

  10. ledna

  „Keď čelíte mýtu, nemožno zvíťaziť.“ Parádna záležitosť. Supermana pokladám za jedného z najslávnejších a zároveň najnudnejších komiksových hrdinov, takže ma potešilo, že Azzarello našiel originálny spôsob, ako sa na Muža z oceli pozrieť tak, aby to bolo inovatívne a strašne zaujímavé. Ako sa mu to podarilo? Dal Supermanovi len (takmer nemé) cameo, spravil z neho zápornú, miestami až hororovú postavu, postavil proti nemu Batmana (dosť zbytočná dejová linka, tak ale zas Batmana nikdy nie je dosť) a hrdinu spravil z Lexa Luthora – pomýleného egomaniaka, presvedčeného o tom, že Superman je zlý mimozemšťan, ktorý sa skôr alebo neskôr vymkne spod kontroly. K tomu nádherná kresba a prekvapivo plno drsných vecí (masová vražda detí, Toyman, sex, nadávky). Ku koncu je to už troška nuda a vadilo mi príliš veľa fúzatých mužov (strácal som sa v nich), ale inak skutočná bomba a určite jeden z najkľúčovejších Supermanových zošitov.

  Kopta

  25.12.2017

  Kupodivu obrovské překvapení. Je na jednu stranu zajímavé, že linka nějaké skoro až vedlejší postavy může být někdy zajímavá než linka jakékoliv jiné postavy. Sama o sobě mluví skvělá atmosféra díky barvám a způsobu jakým komiks vypadá. Taky nemusí vyprávět extrémně silný příběh, aby šlo o něco skvělého. Lex v tomto skoro Kenta převálcoval.

  FireOfFilth

  04.10.2017

  Pff zase další Supermaní komiks, ale ejhle po začtení se do knihy jsem rázem zjistil, že toto není klasický Superman plná kravin. Tady samozřejmě jak název napovídá vidíme příběh ze strany Luthora, který je napsán krásně civilně. Hlavní myšlenka je jasná, Superman a hrozba pro lidstvo, není to člověk je to mimozemšťan.
  Nejlepší jsou scény, kde se Superman vznáší u oken Luthorovi kanceláře.
  Jinak kresba je naprosto úžasná, hlavně správně dospělácká a temná. I Superman vypadá drsně a hrozivě, ne jako šašek jako ho většinou známe.

  V bonusovém retro komiksu mě pobavila hláška Supermana kdy vyslýchá zločince, "Buď na mou otázku odpovíte, nebo vám vymlátím mozek z hlavy o támhletu stěnu". Dost drsná výhrůžka i na Supermana.

  Komiks mě hodně překvapil a bavil, takže hodnotím 4,5* a považuji za další kvalitní komiks v DCKK.

  hroubek

  19.09.2017

  Na tento komiks jsem se v kompletu DCKK dost těšil a proto mě mrzí, že mě nechytl, tak jak jsem čekal. A je to škoda, jelikož jsem čekal velkou pecku a místo toho dostal, parádní komiks, který má hluboké myšlenky a zajímavou pointu. Což samo osobě není málo, jen jsem čekal něco trochu jiného. Brian Azzarello nepíše typický mainstreamový komiks. V jeho podání je to filozofické dílo s přesahem a hlavně novým a zajímavým pohledem na jednu velkou rivalitu(posedlost). Samotný Luthor je zde vykreslen jako člověk zahnaný až na samý okraj příčetnosti a neváhá pro svou pravdu obětovávat nevinné. A my ho zde nevidíme jako zaporáka, ale jako člověka, který to celou dobu myslí dobře, jen používá extrémní metody a svým způsobem nám ho je i líto. Tohle se Azzarellovi velmi povedlo. Dost se mi páčila kresba, která je hodně intenzivní. Starý komiks je též velmi dobrý a zábavný. Lex Luthor: Muž z oceli je velmi dobrý komiks a pro fandy Supermana povinnost.

  Lenka.Vílka

  13.09.2017

  Jak koukám, první vydání jsem pouze hodnotila a nenapsala komentář, tak to v tom druhém napravím. Poprvé čteno pár let zpátky. Takže doplňuji komentář a hodnotím po druhém přečtení stejně jako po prvním. (Knihu jsem měla půjčenou z knihovny, takže jsem ráda, že jí mám konečně doma a mohu se k ní vrátit, kdykoliv se mi zachce.)
  Příběhově nádhera. Chvíli mi trvalo, než jsem se "zakoukala" do děje (i napodruhé), ale nakonec se to srovnalo a já si tu vizuální nádheru uživala, protože to opravdu stojí za ten strávený čas s knihou. Doporučuji? Jo.