Levandulové noci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Levandulové noci

Po rozchodu se svým snoubencem Isabelle doufá, že na venkovském statku rodiny le Ber na březích řeky Durance najde nový domov. Sídlo mladého Corina le Ber je však velmi zadlužené a bezohledný hoteliér větří šanci přebudovat statek na luxusní hotel. Rodina se rozdělí na dva znepřátelené tábory a nic netušící Isabelle se záhy ocitá uprostřed hry plné intrik. V překrásném prostředí provoněném levandulemi i květy broskvoní potkává také svou životní lásku…Kniha v českém jazyce!


Stažení Levandulové noci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Levandulové noci (0.00 EUR)


Stažení Levandulové noci zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Levandulové noci (1.)

  Originální název:

  Lavendelnächte (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (24)

  Přidat komentář

  sabca

  29. ledna

  Příběh Isabelle se mi četl dobře hned od začátku. Hlavní hrdinka mi byla příjemná a hlavně Provance, popisování vůně broskvoní a levandule, která k této oblasti patří. Kdo má rád příběhy o lásce, tak doporučuji. Ihned se pustím do druhého dílu.

  intelektuálka

  29.11.2017

  Není to žádné veledílo, ze kterého budete oslněni. Je to romantická kniha o tom, že odpovídáte za svůj život.A začínat znovu v krásné Provence na statku plném broskvoní a poznat tam lásku… To je Francie, jak ji vidím. Plná tolerance, porozumění a lidské sounáležitosti. Nikdy jsem se tam nesetkala s nadřazeností a vždy jsem měla pocit, že tam tak trochu patřím.
  Tohle je pro romantičky a krásně se to čte.

  tatafa

  31.08.2017

  Série Levandulové noci, ve vydání z roku 2016, mne zaujala především svými obálkami, které už z dálky připomínají Provence – kraj fialové a voňavé levandule.

  Podstatně méně mne však zaujal samotný příběh, který se mi navíc poměrně těžce četl. Zpětně si myslím, že to nebyla až tak chyba románu, ale spíše mne. Přeci jen to byla má první zkušenost s románem z Francie. Dlouho mi vadila dikce a styl, kterým autorka knihy napsala. Zároveň mne vytáčela řada postav díky upjatosti a až přehnané touze po dokonalosti. Avšak nyní, když jsem přečetla několik dalších francouzských románů, jsem přišla na to, že to bylo především nepochopení značné kulturní rozdílnosti mezi Čechy a Francií. Každopádně Levandulové noci byly velice zajímavým ponaučením o francouzském způsobu života a těším se, až se do nich znovu začtu.

  hrosik3

  08.05.2017

  Příjemné oddechové čtení na volný den.Hned bych si dala broskve.

  Šárka5875

  13.03.2017

  Kniha zaujme na první pohled krásnou obálkou. Bohužel jsem ji začala číst po příběhu, který byl napsán velmi svižně a takříkajíc „živě“. A to asi ovlivnilo z části i můj pohled na ni. Levandulové noci mi přišly takové rozvláčné, první polovina knihy mě v podstatě docela nudila, nic zvláštního se tam neudálo. Autorka mnohem lépe popisuje prostředí plné broskvoní a voňavé levandule než charaktery hrdinů příběhu. Postavy jsou vykreslené tak nějak povrchně, neživě, mnoho nezaujmou. Druhá polovina knihy je přece jen o trochu živější a četla jsem ji s větší chutí.
  Doporučuji, pokud hledáte jednoduchý románek, protože nic složitého v knize opravdu nenajdete. Pokud vás láká prostředí Provence, pak si přijdete na své, jelikož krajina je popisována velmi sugestivně a krásně navodí představy voňavých levandulových polí a broskvoňových květů. Možná i proto jsem nakonec dala čtyři hvězdy.

  KydlochMoris

  08.01.2017

  Pěkný příběh, hezká romantika… Taková oddechovka 🙂

  Christine2002

  05.12.2016

  Nejdříve jsem se zalekla toho, že hlavní hrdince je skoro 30, a tak jsem knížku odkládala. Hned po první kapitole jsem věděla, že to byla chyba. Děj mě pohltil…s věkem jsem se rychle smířila a ocitla se sama v nádherném prostředí PROVENCE.

  jluky

  22.10.2016

  Po počiatočnej nedôvere ku knihe som to nevzdala a som rada. Veľmi milá romantika z môjho obľúbeného Francúzska.

  Liduka

  31.03.2016

  Příjemné oddechové čtení. Žádný zázrak ale nečekejte.

  niknikita

  13.03.2016

  Docela nenáročné a romantické čtení pro období nemoci, kdy je hlava tak trochu mimo provoz. Věřím ale, že kdyby se příběh neodehrával v Provence, asi bych ubrala na hodnocení.

  Milla

  03.03.2016

  Pekne pocteni, ke konci smutne. Tesim se na druhy dil.

  Alzbetta

  27.01.2016

  Krásná,pohodová knížka

  LadyD

  24.01.2016

  Jedna z mála knih, kterou jsem přečetla za necelé dva dny 🙂 … myslím, že bych to zvládla ještě rychleji, velmi dobře čitelná kniha, tedy alespoň pro mě.

  mariva

  18.01.2016

  Oddechový příběh z Provence, příjemné pohodové čtení.

  princesse

  22.12.2015

  Oddechovka. Příjemně čtivá knížka, stačily mi na ni dva večery. Místy jsem si připadala, že jsem přímo v krásném starém domě uprostřed broskvoní a levandulových polí. Přečtením jistě neprohloupíte. Ráda si přečtu i pokračování.

  Marselle

  02.11.2015

  Pěkná oddechová a romantická kniha, i když se velice brzy dalo předpokládat jak děj dopadne, nebránilo mi to knihu dočíst až do konce a užít si ji.

  Gabetka

  19.07.2015

  Velmi oddechové, velmi předvídatelné, ale čtení ve vás vzbudí chuť zajet se podívat na levandulová pole a broskvoňové sady v Provence. Na letní čtení na dovolené to pravé.

  dubakm

  04.08.2014

  Nenáročná, milá knížka plná vůně levandule a broskvoní. K letnímu snění a čtení 🙂 přímo ideální.

  bookcase

  02.12.2013

  Taková jednoduchá oddechovka ve stylu německých romantických filmů 🙂

  liskarysava

  11.02.2013

  Nenáročná oddychovka, klasický milostný příbeh.

  Ona

  08.02.2013

  Zdálo se mi, že levandulí voní i ta kniha….

  kika 13

  31.10.2012

  Vše začíná rozchodem dvou lidí.Krásný popis místního prostředí.

  Selinute

  30.10.2012

  Nádherný příběh z Provence. Tentokrát není však provoněn jen levandulí, ale také květy broskvoní, které majitel zámku Rinquinquin pěstuje na plochých kamenitých terasách. Hrdinka příběhu se tak ocitla v "rajské zahradě" a tam taky hodlala zůstat. Příjemná oddychovka.

  Hřibče

  14.05.2012

  Musím se přiznat, že knihu jsem četla kdysi dávno, myslím, že velmi brzy po tom, co vyšla, ale pesto mi její děj utkvěl v paměti do dnes. Příběh se odehrává ve slunné Francii. Děj knihy začíná tak, že se hlavní hrdinka rozejde se svým německým snoubencem, a protože umí výborně francouzsky, opustí Německo a odjíždí do Francie, kde potká zajímavým a netradičním způsobem svou opravdovou lásku. Román je to neskutečně milý a příjemný. Pokud chcete něco oddechového z Francie, pak je tato kniha pro vás tou správnou volbou. 🙂