Léto bez mužů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Léto bez mužů

Provokativní, vtipný a neotřelý román o ženách a dívkách, lásce a manželství a otázce staré jako lidstvo samo: v čem jsou muži a ženy stejní a v čem se diametrálně liší?

Zčistajasna vám manžel po třiceti letech oznámí, že si dává pauzu. Ta pauza je o třicet let mladší Francouzka s bujným poprsím. Vaše reakce:

a) usoudíte, že je to jen bezvýznamný románek, a přistoupíte na jeho hru;
b) nasupeně prohlásíte manželství za ukončené;
c) zhroutíte se;
d) odklidíte se do bezpečného útočiště a dáte se dohromady?

Mia Fredericksenová se nejprve zhroutí a potom na léto přesídlí do prérijního městečka svého dětství, aby mohla zuřit, vztekat se a truchlit nad svým ubohým životem opuštěné manželky. Pomaloučku je ale vtahována do životů, které ji obklopují: její matky ve společnosti čilých vdov; mladé sousedky se dvěma malými dětmi a hlučným, výbušným manželem; a ďábelských puberťaček v kurzu poezie, který ve městě vede. Na konci léta bez mužů už moudřejší, ale nikoli smutnější Mia ví, za co chce bojovat.

Provokativní, břitký a sofistikovaný román Léto bez mužů je úžasně vitální tragikomedií o ženách a dívkách, lásce a manželství a odvěkém konkurenčním boji mezi oběma pohlavími — román příhodný pro naši dobu od jedné z nejuznávanějších amerických spisovatelek.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Léto bez mužů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Léto bez mužů (0.00 EUR)


Stažení Léto bez mužů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Summer Without Men (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Marta007

  19. února

  Podle obálky, názvu a komentářů přímo na knížce čeká potenciální čtenář něco úplně jiného, než co mu pak samotné dílo nabídne. Román není provokativní a určitě není vtipný nebo humorný. Také je na knize uvedeno, že se jedná o beletrii pro ženy s nadhledem – to jsem si také vysvětlovala úplně mylně, než jsem se pustila do čtení. Je to spíš beletrie pro trpělivé ženy, které se dobře zorientují ve spleti myšlenek a odkazů na nejrůznější filozofy. Nakonec mě to docela vtáhlo a výsledný pocit mám vlastně dobrý, což mě samotnou překvapuje, protože si jasně vzpomínám, jak mi text přišel často úmorný a jak jsem se těšila, až už to budu mít za sebou a budu se moct pustit do něčeho jiného.

  Lena79

  04.11.2016

  jsem zhruba 80 stránek před koncem knihy, ale zatím se jen nudím. Dle mého soudu to nemá hlavu ani patu, vyjma několika kratičkých pasáží. zatím se kniha jeví jako ztráta času

  martinami

  07.10.2016

  Nevím co říct..Možná dvě vety byly pěkně napsané s nějakou pointou. Těžké zklamání.

  balat

  05.12.2013

  Nejenže jsem se v textu občas ztrácela, ale hlavně mi to přišlo strašně nudné. Pro mě je to druhá knížka, kterou jsem nedočetla…

  Mufka

  13.10.2012

  Celou knihu jsem čekala na nějakou logickou pointu, ale nepřišla. Myslím, že jsem se ztrácela v textu nejen já, ale i autorka sama… Na to, že byla kniha oceněna kritikou… nevím, nevím..

  Kaihomielisyys

  29.09.2012

  Špatná kniha to není…ale musím přiznat, že občas jsem se v textu ztrácela..