Leotina zahrada Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Leotina zahrada

Psychologický román pro ženy vypráví o tragickém omylu v životě staré ženy, která na sklonku života vzpomíná na svůj nelehký úděl.
Čtyřiaosmdesátiletá hrdinka žije opuštěná, odkázaná na pomoc sociální péče a těžce nese zkázu zahrady, která byla celý život její jedinou radostí a útočištěm a o kterou se už nedokáže starat. Vlastní úspěšné děti o ni neprojevují zájem, přestože ona stále doufá, že se situace změní. Nečekaná návštěva vnučky, která po odchodu z domova touží babičku poznat, prozáří hrdinčin život a je pro ni příslibem, že se dočká i smíření s vlastními dětmi. Vzájemné vztahy v rodině jsou však těžce narušeny mnohaletým mlčením a mladá citlivá dívka musí vynaložit nesmírné úsilí, aby přiměla svou matku podívat se na minulost jinýma očima.Kniha v českém jazyce!


Stažení Leotina zahrada zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Leotina zahrada (0.00 EUR)


Stažení Leotina zahrada zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Leota’s garden

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Karcoolka2210

  05.03.2017

  Ďalšia super kniha z pera pani Rivers. Nemohla som ju položiť z ruky. Bolo to veľmi citlivé a pravdivé spracovanie náročných tém vzťahov v rodine, odpustení, načúvaní, … Mladá Annie ukázala, že život viery žitý naplno je životom radosti. Odporúčam.

  Malinche128

  04.01.2017

  Pekná kniha avšak pre mňa to malo strašne pomalý spad… Miestami bola strašne nudná…. Ako myšlienka tej knihy bola pekná avšak zdĺhavo a nudne napísaná.

  TaLu

  08.11.2016

  Již je to několik let, kdy jsem přečetla tuto knihu, ale od té doby jsem ještě nenarazila na takto silně popsaný příběh stárnutí, bilancování, hodnocení, lítosti a touhy po vyřešení a smíření vztahů na sklonku života. S úžasem jsem sledovala, jak autorka zpracovala problém eutanazie v souladu s mým přesvědčením. Co všechno se ještě dalo říci a již se nemohlo !

  Kateřina1011

  04.08.2014

  Příjemné, odpočinkové čtení.