Leností k úspěchu : Jak nic nedělat a přitom vše uskutečnit Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Leností k úspěchu : Jak nic nedělat a přitom vše uskutečnit

Neobyčejně veselá a inspirující kniha o osobním růstu, lidském potenciálu a duchovních principech života. Autor – sám velmi úspěšný podnikatel a vyrovnaný člověk – zde odlehčenou formou pojednává o tématech povolání a seberealizace a nahlíží na přirozenou lidskou snahu vyhýbat se úmorné práci z velmi originálního úhlu pohledu. Při čtení této knihy objevíte kouzelnou metodu, jak dosáhnout více a vykonat méně. Prozkoumáte principy nenuceného a úspěšného vůdcovství druhých. Naučíte se, kde hledat (a kde nehledat) řešení, abyste mohli každý problém vyřešit s klidem a lehkostí. Dále budete moci nahlédnout do mechanismu štěstí a proniknete do tajemství, jak zacházet se svým mozkem, aby spontánně vyzařoval oslnivé záblesky geniality. Dokonce se naučíte hledat skrytý úspěch i v neúspěchu. A ještě ke všemu se nad mimořádně vtipnými ilustracemi skvěle pobavíteKniha v českém jazyce!


Stažení Leností k úspěchu : Jak nic nedělat a přitom vše uskutečnit zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Leností k úspěchu : Jak nic nedělat a přitom vše uskutečnit (0.00 EUR)


Stažení Leností k úspěchu : Jak nic nedělat a přitom vše uskutečnit zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Lazy Way to Success: How to Do Nothing and Accomplish Everything (2004)

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Mamadam
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  nokid

  04.07.2013

  Hm…to jsem ani nevěděl, že jsem vlastně tak líný.

  s.macuska

  14.09.2011

  Tahle knížka skutečně dokáže motivovat, dodat energii k osobnímu rozvoji a přispět k pozitivnějšímu pohledu na skutečnosti. Ovšem někdy jsou skutečnosti nadlehčené a musejí se brát s nadsázkou. Rozhodně pobaví už jen ty ilustrace! 🙂