Lenin Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Lenin

Ruské a rané sovětské dějiny se dnes v českém prostředí těší velkému zájmu veřejnosti. V posledních desetiletích došlo díky otevření sovětských archivů k rozšíření dosavadních výzkumů o stovky, ba tisíce nových dokumentů, které vrhají na politické představy i činy zcela nové světlo. Na výzkumu doposud neznámých pramenů je založena i rozsáhlá biografie prvního z moderních ruských diktátorů, V. I. Lenina, jejímž autorem je britský historik a sovětolog Robert Service. Jeho práci je možné vnímat dvěma způsoby: jako podrobný anatomický popis Leninovy osobnosti a jako interpretačně otevřenou anamnézu ruské revoluce a počátků totalitní diktatury.Kniha v českém jazyce!


Stažení Lenin zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Lenin (0.00 EUR)


Stažení Lenin zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Lenin: A Biography (2000)

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  jand81

  11.10.2015

  Největší předností této knihy je, že se autor snaží o co nejpravdivější vykreslení života zakladatele SSSR a vůdce VŘSR. To se mu úspěšně daří. Nesnaží se V. I. Lenina pošpinit, jak je tomu v jiných jeho životopisech, ale chápat jeho postoje a analyzovat, co ho k nim vedlo, a to i přesto, že s nimi sám nesouhlasil. Lenin je zde představen se svými chybami, ale i přednostmi. Jako člověk z masa a kostí, nikoliv jako polobůh, ale ani jako ztělesnění zla. V tom vidím její největší přínos a doporučuji ji nejen každému zájemci o moderní dějiny, ale všem těm, kteří chtějí poznat osobnost V. I. Lenina a pochopit jeho jednání v dějinách.