Ledový drak Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Ledový drak

Stvoření opředené tisícerými legendami a vzbuzující strach. Ledový drak. Když se prohnal oblohou vysoko nad hlavami lidí, kteří jej nikdy nedokázali zkrotit, zůstala po něm jen třeskutým mrazem sálající zima a na kost zmrzlá země. Jednou v zimě, za nejstrašnějšího mrazu, jaký kdo pamatoval, se narodila Adara. Děvčátko, které se Ledového draka nebálo. Když jí byly čtyři roky, poprvé se ho dotkla, a v pěti letech se poprvé proletěla na jeho širokém, chladivém hřbetě. Později, když jí bylo sedm, jednoho klidného letního dne přiletěli ze severu ohniví draci a napadli poklidnou farmu, která byla Adařiným domovem. A jedině zimní dítě a ledový drak se jim dokázali postavit.

Ledový drak je netrpělivě očekávanou první dětskou knihou George R. R. Martina.Je nezapomenutelným příběhem o odvaze, lásce a oběti.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Ledový drak zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ledový drak (0.00 EUR)


Stažení Ledový drak zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Ice Dragon (1980)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (73)

  Přidat komentář

  SUC185

  13. února

  Krásná pohádková knížečka, přečetl jsem ji jedním dechem.

  Malýmedvěd

  09. ledna

  Krásná knížka pro děti, dceru vysloveně nadchla a i mě se líbila.

  czeliza

  07. ledna

  Ledového draka jsem zahlédla v knihovně, nic od něj nečekala, na posezení ho přečetla, a užila jsem si ho. Vyvolal ve mně emoce, tak jak by každá dobrá knížka měla, a ještě jsem zvažovala, že si ho odnesu domů a budu si v něm jen tak listovat. Ilustrace v knize jsou nádherné. Ať už jste Hru o trůny četli nebo ne, doporučuji. Je to smutná, krásná pohádka.

  etranger

  03. ledna

  Slabé dílko, které jako fanoušci nadšeně čteme, protože nám milovaný autor nic nového a podstatného nedodal.

  papajapa

  23.11.2017

  Knihu jsem si pujcila aniz bych o ni neco vedela (spis kvuli autorovi) a kdyz me odveleli do detskeho oddeleni, docela jsem koukala. Jako pohadka pro deti asi dobre, ale dospeleho ctenare nenadchne.

  KAREL6725

  17.11.2017

  Krásný pohádkový příběh z pera pana Martina, o malé holčičce a jejím přátelstvím s drakem. Tuhle knihu spíš pro děti, si rád přečte i dospělý. Mám rád draky , jako bonus téhle knihy jsou nádherné ilustrace od Luise Roya. Jinak propojení této knihy se světem Písně ledu a ohně existuje , tento příběh vyprávěla chůva dětem na Zimohradě. Doporučuji, stojí za přečtení.

  bouncer

  05.09.2017

  Kniha hezká, ale krátká. A mám trochu obavy pro koho je vlastně určena. Pro nejmenší je docela drsná, pro starší zase moc krátká a příběh velmi jednoduchý.

  BarBarBar

  22.07.2017

  Krásné, ale smutné

  Nevada

  21.07.2017

  Kéž by lidé nepsali takové nesmysly, jako uživatel Corpy. Nejenže se Martinova sága nejmenuje Hry o trůny, ale tahle pohádka se světem Písně ledu a ohně nemá vůbec nic společného. Martin ji napsal cca 15 let před prvním dílem Písně, který nazval Hra o trůny. I když to samozřejmě v ničem neubírá samotné pohádce na kráse. Martin opět dokazuje, že zvláště na malém prostoru je mistrným vypravěčem, a že ve smutném příběhu je velká síla.

  Corpy

  21.07.2017

  Ach, ten náš Martin (G. R. R.), ten má ale náturu. Tento celkem krátký (za jeden den přelouskaný) pohádkově krutě nepohádkový příběh je doplňkem jeho Her o trůny. Vzal si odtamtud i vzorný příklad a už nám oblíbenou postavu opět zabil. A se smrtí (celkem) dojemně odplulo i veškeré to hezké na tomto příběhu.
  Ilustrace knihy jsou nádherné, text čtivý. Dokonce by se našlo i nějaké to poučení z této pohádky…

  jarynek

  15.07.2017

  Krátká povídka na rychlé přečtení. Kdo má rád draky, tak mu srdce zaplesá. Krásné kresby. Líbilo se i dětem 10 a 12.

  BlackNapalm

  07.06.2017

  Trošku jsem čekal, že jejich život bude svázaný a když zemře jeden, tak zemře druhý, ale jinak se to krásně četlo. Příjemně krátké a krasně ilustrované.

  notsohappyanny

  30.05.2017

  Ach jak já ty draky miluju!

  Cryptkeeper

  23.05.2017

  Krátká,pěkná povídka doplněna citlivými ilustracemi. Jen škoda,že to nemělo nějaké vážnější,nebo temnější rozuzlení.

  fvalek

  22.03.2017

  Tklivý příběh pro děti i dospělé (spíše starší než mladší). Moc se mi líbil, je krásný a hlavně tam jsou draci 😉
  George R. R. Martin umí skvěle psát, a dokonce i takový útvar jako je "pohádka". Ovšem specifické prvky jeho tvorby přetrvávají a jsou pro jeho díla specifická. Ideální knížka pro melancholickou náladu a na čtení třeba v autobuse. Lehká, poutavá a kratší. Moc krásná 🙂

  Kaaramelka

  12.03.2017

  Moje první zkušenost s tímto autorem a určitě ne poslední. Kniha se mi velmi líbila a je doplněná krásnými ilustracemi.

  pomero

  11.03.2017

  Pohádka pro dospělé, kteří si při ní rádi vzpomenou na dětství. Synovi 12 se líbila. Mladším nedoporučuji. Pro pětileté to rozhodně není.

  Taťka Hraboš

  11.03.2017

  Hezká pohádka (ale spíše pro dospělé než pro děti) na večerní počtení před spaním. Jen se musím pozastavit nad rozsahem knihy – je to povídka na půl hodiny nafouklá do celé knihy. Takhle se vydělávají peníze (na druhé straně – když se to zprůměruje s monstrózními rozsahy knih ze série Píseň ledu a ohně, tak asi autorovi není co vyčítat :-)).

  Futureloki

  04.03.2017

  Zajímavé a pěkné ilustrace.
  Hezký ale velmi krátký příběh – lze přečíst během pár hodin. 🙂

  Percabethka

  03.02.2017

  Knížku jsem četla, protože mě zajímal Martinův styl psaní a na Hru o trůny nemám žaludek. Styl se mi líbil, příběh celkem taky, ale na pohádku to bylo vážně dost morbidní a melancholické.

  cecetka

  19.01.2017

  Synovi (10) se nelibila. Myslim, ze jako literatura pro deti je to hodne drsne. Me, jako dospelou, taky moc nenadchlo drsne prostredi, same ohorele mrtvoly apod. Konec byl alespon mirne optimisticky, ale na vic ja 3* to nevidim 🙁

  Eleovny

  12.01.2017

  Krátký příběh, dle mého názoru s tragickým koncem. Od Martina prostě nemůžeme čekat happy end. Přesto se jedná o hezký příběh, který čtenáři zpříjemní jedno odpoledne nebo zimní večer 😉

  Dinosaur

  11.01.2017

  (8/10) Trochu smutnější pohádka s krásnými ilustracemi. Bohužel jsem knihu nějak pozapomněl ohodnotit ihned po čtení a od té doby už nějaký čas uplynul, takže momentálně už k tomu asi víc neřeknu.

  Jane007

  19.12.2016

  Knížka mi byla doporučena mojí miloučkou sestřičkou, jako knížka se šťastným koncem a tvrdila mi, že nebude smutná. Pubertu jsem prožila s Paolinim v ruce, takže si nemyslím, že knížka končí dobře, když tam autor zavraždí tolik draků. A hlavní hrdinka se mi taky nelíbila. Radši než tohle budu číst dítěti cokoli jiného. Jediné, co by se dalo, tak jsou obrázky.

  markyticka

  18.12.2016

  Dračí pohádka s ne příliš šťastným dějem a vlastně dobrým koncem. Na přečtení stačí hodinka, když jsem si knihu objednávala, čekala jsem delší příběh. Obrázků je v knize více než textu. Ale bavilo mne to.

  Blančitos

  02.10.2016

  Pro mě to byla nádherná fantasy pohádka s úžasnými ilustracemi. 🙂

  Babsie

  19.09.2016

  Milá pohádka, nebyla jsem nijak zvlášť uhranutá dějem, navíc byla dost krátká, ale četla se hezky a příběh byl originální, plus prostředí samozřejmě úžasné.

  danny_21

  24.08.2016

  Krátký dračí příběh, který nenadchne ani nezklame, průměrná, předvídatelná záležitost – pravá dračí sága měla teprve přijít – 50 %

  barbaras

  17.08.2016

  Tuto krásnou knížku jsem dostala pod stromeček. Nyní po více jak půl roce jsem se k jejímu čtení dostala.
  Nejen že obsahuje nádherné ilustrace, které příběhu jenom dodávají na skutečnosti, ale i příběh samotný je nádherný. Pravda sice nádherný, ale velmi smutný a s tragickým koncem. Knížka se rozhodně nedá považovat za pohádku a já lituji, že jsem o ní tak smýšlela, protože o to více mě tragický konec vzal.
  Pan Martin napsal krásný příběh o síle důvěry a přátelství.

  Natynababina

  07.08.2016

  Krásná kniha, tragický konec… Nebrala jsem jí jako pohádku a udělala jsem dobře, protože jinak bych byla vážně smutná.