Lásky Boženy Němcové Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Lásky Boženy Němcové

U příležitosti 195 let od narození jedné z největších českých spisovatelek vzniká jedinečná kniha, která poodhaluje roušku tajemství jejího výjimečného života. Božena Němcová byla totiž víc než kýmkoliv jiným především ženou. Jací muži prošli jejím životem a koho skutečně milovala? Její třinácté komnaty otevírá autorka prostřednictvím životních příběhů nevšedních osobností – V. B. Nebeského, H. Jurenky, J. Helceleta a V. D. Lambla. Každého z nich milovala, mnohdy nekriticky a bezhlavě, ale milovali také oni ji? Nebo za jejich náklonností stála už od počátku vypočítavost?Kniha v českém jazyce!


Stažení Lásky Boženy Němcové zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Lásky Boženy Němcové (0.00 EUR)


Stažení Lásky Boženy Němcové zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Čenžák Filip
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Vědruna

  13.02.2016

  Název prodává, ale autorka naštěstí nesklouzla jenom po povrchu. Knihu jsem v knihovně našla mezi vrácenými, a protože tematicky pěkně navazovala na právě přečtenou knihu, vzala jsem ji
  "na zkoušku." Kdo čeká pikantní obsah, nemusí knihu ani otevírat. Pro toho, kdo se chce dozvědět víc o Boženině životě a o tom, kdo byli muži jejího života a jak plynuly jejich životy před Boženou, s Boženou a po Boženě, je útlá kniha ideální – má necelých 200 stran, písmo a řádkování větší.

  Dandulka

  01.12.2015

  Po přečtení jsem si uvědomila, kolik toho ještě o B. Němcové nevím…… A to jsem si myslela, že toho vím hodně! Omyl!

  acul.p

  06.08.2015

  Kniha se mi moc líbila, přinesla mi spoustu nových poznatků 🙂 Oceňuji, že se autorka opravdu nevěnovala jen těm časovým obdobím, kdy byli tito muži Boženinými milenci, ale že popsala celé jejich životy a že Božena v této knize nehrála hlavní roli…i když ji mám ráda a její život byl velmi zajímaví, bylo toho o ní napsáno už dost 🙂 Doporučuji k přečtení 🙂