Krvavá mlha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Krvavá mlha

Další případ doktorky Kay Scarpettové, volně navazující na Posmrtný přístav. Kay přijíždí do Georgijské ženské věznice, aby se setkala s odsouzenou Kathleen Lawlerovou, biologickou matkou sériové vražedkyně Dawn Kincaidové, a pokusila se zjistit, co vedlo Dawn k tomu, že zabila svého otce, soudního patologa a Kayina spolupracovníka Jacka Fieldinga. Míří sem i Jaime Bergerová, prokurátorka a partnerka Kayiny neteře Lucy, aby prošetřila případ jiné dívky, obviněné z vyvraždění rodiny místního lékaře. Kathleen brzy poté za záhadných okolností umírá. A Jaime najednou nikomu nezvedá telefon…Kniha v českém jazyce!


Stažení Krvavá mlha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Krvavá mlha (0.00 EUR)


Stažení Krvavá mlha zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Kay Scarpettová (19.)

  Originální název:

  Red Mist (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub, Euromedia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  kapr

  23.10.2017odpad!

  Závěrečné zhodnocení:
  Jedná se o mistrovský psychothriller, který je nudný, a čte se proto jen obtížně, snaží se tvářit jako detektivka, ale skutečných zajímavých detektivních prvků jsem v něm našel bohužel jenom pramálo.

  16.října 2017:

  Jsem na stránce 190 a trpím jako zvíře. Doposud jsem měl autorku zařazenu někam na špici, a v případě této knihy lituji zatím každé minuty, kterou jsem jí věnoval. Statečně? bojuji dál, ale jen proto, protože nechci přijít o téměř moji oblíbenou autorku. Co jsem od ní četl si sice už nepamatuji, ale pocit jsem při spatření jejího jména měl doposud dobrý.
  To co jsem doteď stačil přelouskat je záživné asi jako učebnice marxismu-leninismu !!!, a vcelku velmi depresivní.
  Na komentář jsem to zatím neviděl, ale spisovatel který nedokáže zaujmout ani na 100 stránce knihy není spisovatel, a opravdu by zasloužil. Jdu pokračovat v boji (do poslední stránky).

  23.října 2017:

  Myslím, že z toho nakonec bude i komentář. Kniha sama je svým způsobem fascinující, ale vyžaduje od čtenáře především nekonečnou trpělivost, která je mimo několika málo vysloveně stručných útržkovitých momentů v průběhu děje, prakticky teprve až v závěru odměněna odpovídajícím způsobem. Od řadového, průměrného čtenáře vyžaduje vynaložení přímo sisyfovského úsilí, a proto ji většina z nich pravděpodobně odloží nedočtenou. Ale konec za to skutečně stojí, a já se musel po dočtení knihy v textu vracet, a hledat souvislosti. Přesto mi ke skutečnému vychutnání knihy ještě hodně chybí. Upřímně, příliš se na to netěším, některé části jsou velice nezáživné, ale kniha za to stojí a snad se překonám. Dosud jsem nikdy netušil, že tak úžasné knihy mohou být dokonce i v případě detektivek tak nečtivé.
  Kniha by si asi zasloužila 5 x *.
  Vzhledem k tomu, jaké klade na trpělivost čtenáře nároky, dávám zatím 3 x *, s tím, že doufám, že se mi podaří jak ke komentáři, tak k hodnocení vrátit. Může se stát, že jednu hvězdu přidám, ale i to, že ji naopak uberu.

  25.listopadu 2017 – s odstupem

  Ty 3*** to u mne má za pár posledních stránek, kniha by si zasloužila daleko lepší hodnocení, nápad je výborný, ale to martyrium, které musí každý čtenář protrpět je velké a těžké. Tři hvězdy jsou podle mého názoru až moc. Kniha spíše pro fajnšmekry, kteří snad pointu dokáží vychutnat a ocenit, většinu ostatních spíše otráví. Vzpomínám, a možná snížím hodnoceni na 2** !!!

  14.2.2018 Už se stalo!
  Po přečtení knihy Konec hry od Val McDermid, která je sice čtivější, ale trpí podobným paradoxem, jsem se rozhodl přiklonit se k hodnocení z hlediska toho co mi přečtení knihy přineslo. A upřímně bylo toho pramálo. Snad by při opakované četbě vyplavaly na světlo z hlediska znalosti finále nově zajímavé pasáže, ale život je krátký, a po dalších knihách této autorky asi už znova nikdy nesáhnu.

  Jednou větou: Velká zkouška čtenářské trpělivosti.

  renefer

  12.06.2017

  Trochu moc překombinované a na konec nebylo všechno úplně vysvětleno. Ale i když mám k této spisovatelce výhrady, její knihy se vždy dobře čtou.

  helenkan

  01.05.2016

  Tentokrát jsem byla docela zklamaná.Zajímavý a trochu napínavější to začalo být skoro až ke konci.

  Hella

  23.01.2016

  Po neuvěřitelně zdlouhavém začátku jsem pochopila, že takhle tedy nee. Zkrátka prvních 100-150 stran jsem se jen pracně snažila pochopit, v čem že tkví zakopaný pes (rozuměj: zápletka). Na straně 200 už mi bylo jasné, že tahle kniha je bohužel jen obrovská ztráta času (a to byla první díla Cornwellové tak úžasná a čtivá!).

  beran25

  27.12.2015

  Čím víc knížek napsaných, tím hůře se mi čtou. A další už nezačnu.

  Siraelxy

  06.09.2015

  Tato knížka mě nebavila, i když jsem jí dočetla. Vůbec mě nevtáhla do děje 🙁 Má pár silných momentů, ale to je málo. Více zde: http://siraelxy.blogspot.cz/2015/09/patricia-cornwell-krvava-mlha.html

  mirunda

  01.06.2015

  Ze začátku jsem se nemohla nějak začíst, ale nakonec jsem to přečetla jedním dechem a konec jsem vážně nečekala 😉

  LiLLu

  29.08.2014

  tak nevim…byla to ma prvotina a bohužel jsem měla celou dobu pocit, že mi uniklo kus filmu. Kdo chce číst tento díl asi at si nejdříve přečte díl před…Jinak se to četlo dobře až na ty mezery co bylo než se to stalo…
  za mě průměr.

  Dumicek

  13.02.2014

  Od Patricie je má už několikátá přečtená kniha a opět mě nezklamala. Píše ve svém stylu a nemění ho což se mi líbí. Napínavé, čtivé co víc si přát..

  mechulka

  11.01.2014

  Sice novinka, ale autorka nezklamala. Opět dobré dílo.

  Morsie

  27.11.2013

  Krvavá mlha je moje první setkání s Kay Scarpettovou i se samotnou Patricií Cornwellovou. Jsem asi docela dost literárně nevzdělaná, neboť o této světoznámé spisovatelce jsem doposud nevěděla – no jo, chybička se vloudila.
  Kamarád mi knížku půjčil se slovy, že budu nadšená. No, vlastně měl pravdu! Docela žasnu a to nejen nad neskutečně napínavým a strhujícím příběhem, ale taky nad tím, že příběhy o Kay Scarpettové mi celou dobu utíkaly! Teď už je jasné, co bude o Vánocích dělat. Číst, číst, číst – dohánět resty.
  Každopádně mohu říct, že mě knížka velice příjemně překvapila! Prostředí ženské věznice i samotné vražedkyně mě vždycky zajímaly! Žel bohu je jich v literatuře jak šafránu! Všude vraždí chlapi – a pak se můžeme bavit o nějaké emancipaci, že?
  Těším se, až se začtu do další autorčiny knihy.