Kruté mrazy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Kruté mrazy

Pokud si Joe Kurtz myslel, že jeho pouta s mafiánskou rodinou Farinových jsou po smrti dona Farina nadobro zpřetrhána, krutě se mýlil. Skutečný boj o moc naopak teprve začíná a Kurtz v něm chtě nechtě bude muset sehrát zásadní roli. Život mu nezlehčí ani skutečnost, že ho někteří buffalští policisté podezírají z vraždy detektiva Hathawaye a jsou pevně odhodláni mrtvého kolegu pomstít. A aby toho nebylo málo, obrátí se na něj s žádostí o pomoc slavný houslista, který je přesvědčený, že odhalil sériového vraha. Joe Kurtz se v mrazivém zimním Buffalu zkrátka bude muset hodně otáčet…Kniha v českém jazyce!


Stažení Kruté mrazy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kruté mrazy (0.00 EUR)


Stažení Kruté mrazy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Joe Kurtz, detektiv bez licence (2.)

  Originální název:

  Hard Freeze (2002)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Dervish

  19.04.2017

  Lepší než první díl série, přesto stále tak naivní, že si člověk musí pořád připomínat, že to psal opravdu Simmons. "Terminátor" Kurtz opět přežije všechny nástrahy s lehkostí a drzým šklebem na tváři, vysměje se masovému vrahovi, policejnímu oddělení a hned dvěma mafiánským rodinám. Přitom si procvičí střelbu, karate a "asociální" mluvu. Chybí jen sex, aby byl "detektivní" balíček kompletní. Snad se dočkáme ve třetím díle… A Sherlock se usmívá za závěsem.

  david5746

  05.01.2017

  Trochu delší Kurtzovo dobrodružství, ale příběh jede pěkně v tempu, napětí, drňácký hlavní hrdina, fajn sekretářka a pěkně vystavěný, zamotaný příběh a hodně dobré finále. Super.

  Phorbo

  17.12.2015

  To co se Simmonsovi nepodařilo ani v Hyperionu ani v Illion/Olympos duologii (což ale berte jenom jako můj názor, nic obecnýho) tak se mu podařilo v trilogii s Kurtzem. Přece jenom je to vic jak dvacet let od Hyperionu, já to beru, ale tam se rozepisoval místy až zbytečně hodně a občas i nudně. V tédle trilogii jsem si nějak nevšiml, že by něco rzmazával, rozepisoval a prostě z toho dělal román. Todle je prostě detektívka jak vyšitá a já aniž bych někdy četl Francise, tak bych řek, že Simmons mu šahá hodně dobře na paty.
  Konkrétně ke Krutému osudu. Ze začátku do konce vás to tahá dál a dál. Četl jsem knihu hned po Hyperionu. Jde velmi dobře poznat, že je to Simmonsův rukopis. Byť jsou obě knihy o něčem jiném, to gró maj stejný snad díky autorově daru. Předpokládám, že bude ještě jeden díl. Konec nasvědčuje tomu, že se chystá ještě jeden sequel, ale pokud ho Simmons ukončí tak jako Krutý osud (což je vlastně uplně nijak a během stránek se nedozvíme od hlavního zloducha (zloduchů) ani slovo o motivu) tak ho asi zajedu zardousit…

  Oksalakka

  22.06.2014

  O něco rozsáhlejší než první díl, skvělá atmosféra, parádní záporák. Čte se prakticky samo.

  DennisMoore

  23.09.2013

  Ještě lepší než předchozí díl. Kurtz je tady mnohem zápornější postava, ale to neznamená, že mu nebudete fandit. Takhle má vypadat krutý mráz.

  Minas

  02.03.2012

  První díl byl sice akčnější a tempo bylo vražednější, to však nemění nic na tom, že Simmons postoupil zase o něco výše. Tentokrát se z drsné vyvražďovačky stává pořádná detektivka a více než s Marlowem, jsem si knihu spojoval s Dexterem. Né že by tam byla nějaká přímá souvislost, spíše se tam vyskytovala ta "správná" zvrácenost záporáka. Také mi přišlo, že Kurtz snížil svůj ostrovtip a hlášky za něj dodávala spíše jeho sekretářka. Přes to všechno to byla parádní jízda, mnohem ucelenější než první díl a samozřejmě Simmons neopoměl na své typické narážky z knih, filmů a lehkých filozofických vsuvek. Ke konci mě třeba dosti pobavila narážka na úhlavního nepřítele Sherlocka Holmese 😀

  A něco z Kurtzovy mysli:
  "Nejstarší ze tří kluků o dva boxy dál hodil po Kurtzovi hranolek opatlaný kečupem. Kurtz se usmál, zahleděl se na šťastnou rodinku a napadlo ho, jestli by dva z těch kluků, kdyby si je zvedl před sebe, vytvořili dostatečný štít proti kulkám, které po něm Poskoci budou pálit – bez ohledu na to, o jaký kalibr půjde. Nejspíš ne.
  Škoda."

  Sirius

  15.02.2011

  O několik stupňů víš než první díl. Tempo vyprávění je rychlejší a hrdina je ten spravný hajzl z Pakerova rodu, který si umí poradit s problémy. Hlavně jsem se tu po dlouhé době konečně setkal se záporákem, který stojí za to. Ono tahounství spočívá hlavně na jeho bedrech. Takže až zase zatoužím po správném badboyovi, vím, kde se mám porozhlédnout. Mimochodem – finále je fakt skvělé.

  Metal Messiah

  19.11.2010

  Dan Simmons vystavěl Krutou trilogií památník old school detektivkám. Mrazivý a krutý památník. Simmonsův "Phil Marlowe" – Joe Kurz je až do morku kostí záporná postava, chladnokrevná, nebezpečná, zavrženíhodná… …kterou musíte bezmezně milovat!!! Stejně jako v Droodovi zde Simmons zasvěceným a geniálním způsobem vzdává hold určitému literárnímu žánru, období a sortě kolegů z branže. Moderní detektivka třicátých let odehrávající se v současnosti funguje neuvěřitelně skvěle.