Křič! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Křič!

Zvláštní agent Daniel Vartanian vyšetřuje sérii vražd, které napodobují zločin z doby před třinácti lety. Narazí na souvislost s fotografiemi, které pořídil jeho bratr Simon, nelítostný vrah, jehož příběh vypráví román Zemři! Je odhodlaný vyřešit současné zločiny a objasnit i záhady z minulosti. Celý život se potýká s tím, že jeho otec nadřazoval osobní prospěch svému povolání soudce.
Alex Fallonová se přijela do rodného města postarat o malou neteř, dceru své zmizelé nevlastní sestry. Zároveň se snaží zjistit, co se s Bailey stalo. Sama zažila před třinácti lety rodinnou tragédii, její sestra – dvojče – byla zavražděna, matka se zastřelila. Seznámí se s Danielem, když jde požádat o pomoc při pátrání po sestře.
Postupně se ukazuje, že někteří vážení občané města za sebou mají pochybnou minulost a snaží se ji ze všech sil tajit. A právě to stojí několik mladých žen život. Alex si uvědomuje, že ani ona minulost nevyřešila, že si na některé události nevzpomíná, jiné ji nepochopitelně děsí. Daniel ji přiměje k setkání s mužem, kterého odsoudili za vraždu její sestry, a ukazuje se, že všechno bylo možná úplně jinak.
Daniel s hrůzou zjistí, že jeho bratr Simon patřil v mládí ke skupině mladíků, kteří omámili a pak znásilnili množství dívek, že mezi mimi byla i jeho sestra Susanah. Minulost se postupně rozplétá, malá Hope se rozpomíná na únos matky, Alex na dění před třinácti lety. Rozhodne se podstoupit hypnózu, která hodně odhalí, ale nezabrání násilnému dramatickému završení příběhuKniha v českém jazyce!


Stažení Křič! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Křič! (0.00 EUR)


Stažení Křič! zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Daniel Vartanian (2.)

  Originální název:

  Scream for Me (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  veveronka

  10. března

  Super,jako vždy přečtené jedním dechem

  Danago

  21.07.2017

  Musím souhlasit knížka je čtivá, ale velice zamotaná.

  hana4834

  25.01.2017

  doporučuji, napínavá kniha

  Jia

  03.02.2016

  Desítky nových stále přibývajících jmen a postav, spousta obětí, prolínání minulosti a přítomnosti, návaznost na děj z předchozí knihy… pro čtenáře je těžké udržet pozornost. Nejlepší by bylo jak u odborné knihy číst se zápisníkem a dělat si poznámky – kdo, kde, kdy, proč… 😉
  Trochu mi vadil český překlad – pro mě necitlivý popis erotických scén nebo například výraz "ucítila uchem" – ví někdo jak to funguje? :-))
  Po dvou třetinách knížky jsem vzdala snahu se v tom vyznat a po té "čtenářské dřině" jsem čekala na zasloužený šokující závěr a překvapivé odhalení… bohužel k ničemu takovému nedošlo.
  Čtivá knížka, ale zamotaná jako klubko vlny.
  Něco mezi 3* a 4*

  jins1

  07.01.2014

  Křič!,Zabíjej! Zemři,všechny jsou čtivé ,jen jsem měla chaos ve jménech,zvykla jsem si-
  ale knížky to jsou vynikající…..

  evasamankova

  24.05.2013

  Stejně jako Zemři, tak i tato kniha je příjemný oddychový ženský thrillerek.

  jins1

  08.03.2013

  Výborná knížka
  ,ale je tam tolik postav-jmen,že jsem v tom někdy měla zmatek…

  Dara

  13.09.2012

  Dobrá detektivka, jen zbytečne zdlouhavá, já bych ji zkrátila ze 400 stran na 200 :-). Bylo tam hrozně moc postav, moc jmen, ztrácela jsem se v tom…a milostná zápletka se mi zdála zbytečně moc sladká,trochu mimo realitu 🙂 Jinak hezká knížka, číst se to určitě dalo 🙂

  KKK

  20.01.2012

  Naprosto dostala mojí kolegyňku,která si jí nyní půjčuje s i Zemři pro své známé.Jen mi chybí Zabíjej:(

  konimka

  06.12.2011

  Napínavé detektivní příběhy od kterých máte problém se odtrhnout, milostná zápletka – spisovatelka píše podobně jako Lisa Jackson nebo Karin Slaughter