Konečně doma Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Konečně doma

Jedenáctiletou holčičku Bakšiš při nedávné invazi z vesmíru odtrhly od maminky lodě mimozemšťanů a chaos. Po několika týdnech, kdy přežívala jen se svou kočkou jménem Čunče, přichází povel, aby se všichni porobení Američané přemístili na Floridu, kde pro ně Buvové, noví vládci Země, připravují rezervaci. Většina lidí se nechává přenést transportéry, malá Bakšiš ale usedá do auta, které se právě naučila řídit – jen ty pedály jsou pro ni ještě trochu daleko. Čeká ji bláznivá cesta v doprovodu jednoho zmatkářského mimozemšťana. Román Adama Rexe přináší do proudu dětské literatury dlouho neviděný impuls živelné imaginace, humoru, zábavného konstruování dějových zápletek a v neposlední řadě i výtečně zpracovaných ilustračních pasáží, které mnohdy přejímají podobu krátkých vkládaných komiksů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Konečně doma zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Konečně doma (0.00 EUR)


Stažení Konečně doma zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
  Formáty eknihy: EPUB, PDF
  Vydáno: , Paseka
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  pollyCobain

  02.06.2017

  Jako první jsem viděla filmovou verzi, která je oproti té knižní opravdu jen slabý vývar. Kniha je mnohem lépe promyšlená, ve všech ohledech propracovanější. A taky o dost realističtější, vše je zde vysvětlené.

  kytka25

  13.01.2017

  moc se mi to líbilo tahle kniha je úžasná.Asi si jí přečtu po druhé.

  book7

  04.04.2016

  Knížka byla super. Tohle bylo nejlepší sci – fi , které jsem kdy četla. Zaujala mě u této knížky obálka. Doporučuji přečíst. 🙂

  Já_

  03.04.2016

  Právě ji čtu. Je super. Bohužel jsem dřív viděla film, tak vím, jak to dopadne. Ale tohle je snad jediná knížka, u které mi to vůbec nevadí. Ten film není knížce tak podobný. Stále mě překvapuje, kolik toho v něm pozměnili a vynechali. Ale je také dobrý. Kniha je samozřejmě lepší.
  Myslím, že je to moc hezká knížka nejen pro děti. 😀

  Melindaaaa

  12.10.2015

  Fantastická pohádková jízda a putování jedné malé holčičky, její kočky jménem Čunča a malého mimozemšťana na cestě za dobrodružstvím a záchranou maminky. Chcete-li zažít opravdu netradiční road-trip, Konečně doma čeká jen na vás. Předloha úžasného animáku z dílny Dreamworks u mě uspěla stejně, jako samotný film 🙂
  Odkaz na kompletní recenzi naleznete v záložce Recenze