Komiksová historie světa #2: Od vzestupu Číny po pád Říma Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Komiksová historie světa #2: Od vzestupu Číny po pád Říma

Dějiny a komiks. Co mají společného? Na první pohled jen velmi málo. Kreslíř Larry Gonick ve své Komiksové historii světa staví tuto logiku na hlavu. NIC není tak vážné, aby se tomu nedalo zasmát. V prvním dílu nebyla Gonickovi svatá „nedotknutelná“ antika ani příběhy starozákonních mudrců. Stejně shovívavý nadhled si zachovává i při pohnutém vyprávění dějin Indie a Číny. Skutečných i těch bájných. Ale to nejlepší si šetří nakonec. Krásný, mocný, dekadentní a ve své podstatě směšný Řím!Kniha v českém jazyce!


Stažení Komiksová historie světa #2: Od vzestupu Číny po pád Říma zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Komiksová historie světa #2: Od vzestupu Číny po pád Říma (0.00 EUR)


Stažení Komiksová historie světa #2: Od vzestupu Číny po pád Říma zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Komiksová historie světa (2.)

  Žánr:
  Komiksy, Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  silvara

  07.04.2017

  Tak trochu jiný pohled na "klasický" dějepis. Ironie a sarkasmu srší z každého komiksového okénka, ale co je na tomhle díle nejlepší, je to propojování souvislostí. Dokonalá ukázka toho, že svět je propojený organismus.

  Kapis

  21.01.2014

  Skvělé pokračování citlivě sžíravého sarkasmu, který nám ukazuje, že to, co do nás cpali v dějepise může být i trochu jinak;-)