Kniha Nosferatu: vampýrská bible Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Kniha Nosferatu: vampýrská bible

Kniha Nosferatu umožní čtenářům hluboký průhled do světa vampirismu, tajemna a černé magie. Autor zde nepředkládá pouze historická fakta a životopisy známých osobností, ale i příběhy z tajemných krajin vampírů a vlkodlaků dochucené notnou dávkou záhadnosti a hrůzy. Kniha odkrývá i dávné praktiky rituálu magie a okultismu a řadí k sobě množství záhadných faktů, vedoucí často k šokujícím závěrům, z nichž některé jsou zveřejněny vůbec poprvé.
Ucelený, dokonale zpracovaný náhled na vampirismus, fenomén od samého počátku s lidstvem tak neoddělitelně spjaté, je zde autorem zpracován s precizností téměř filosofickou.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kniha Nosferatu: vampýrská bible zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kniha Nosferatu: vampýrská bible (0.00 EUR)


Stažení Kniha Nosferatu: vampýrská bible zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Adonai
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Nikolas0311

  13. února

  Miluju XIII. Století a odteď miluju i tuto knihu. XIII. Století rád poslouchám a když jsem se dozvěděl, že frontman kapely Petr Štěpán napsal nějaké knihy tak jsem byl rozhodnutý, že si je všechny přečtu. Začal jsem tedy Knihou Nosferatu, která mě zaujala nejvíce. Je zde mnoho případů či událostí, které se zabývají prokletými předměty, Golden Dawn, Vlkodlaky a samozřejmě upíry.
  Také mě zaujala část o hercovi jménem Bela Lugosi ( prvním filmovém Draculovi ). Byl tajemný a podle některých svědků byl Lugosi skutečný upír.
  Knihu bych doporučil lidem, kteří se zajímají o mystiku, okultismus, upíry…

  Romanka89

  03.12.2017

  Vždycky mě to tíhlo k těmto a podobným tématům a konečně jsem se dostala k této všemi gothiky a temnými dušemi tolik protěžované knize. No čekala jsem něco lepšího teda, úvodní chvástavé slovo autora – viz komentář od Matyeos – naprostý souhlas. Přelouskala jsem, je to snůžka konspiračních teorií. Jediné co se mi dobře četlo a bylo pro mě docela zajímavé byly kapitoly o filmu – o Belovi Lugosim a Borisi Karoffovi. Že kolem Bely panují různé tajemné pověsti je známé a dává to jeho filmům jakýsi bonus navíc, ať už těm pověstem věříte, nebo ne. Možná jsem si knihu měla přečíst když jsem byla mladá a hrála jsem si na gothičku…to by asi byla pecka, ale holt už sem asi stará, abych všemu věřila.

  Matyeos

  09.04.2017

  "To, co vám zde sdělím, je neuvěřitelně temné a tajemné, mohlo by to někomu ublížit a proto neřeknu odkud čerpám informace, ani kdo byl můj zdroj, popř. jak provést tento rituál a co k němu potřebujete. Ale věřte mi! Všechno, co říkám, je pravda!"
  První polovina knihy by se mohla vytrhnout. Letering a grafické zpracování je otřesné.
  Knihu jsem koupil za účelem nahlédnutí do konspirační mysli kvůli své nové hlavní komiksové postavě. Bohužel mi nebylo nabídnuto téměř nic. "Vampýrská bible" se snaží fungovat jako odborný náhled do světa vampirismu a okultismu, ale svojí konstrukcí v této pozici ničí sama sebe. Nejlépe je na tom konec knihy, který se dá pojmout jako sled krátkých povídek.

  martunka

  22.06.2016

  Toto téma mĕ vždycky zajímalo. A tak jsem sáhla po této knize. Musím uznat, že se mi četla velmi dobře a nevadí mi ani autorova nadsázka. Při čtení jsem se bavila a mohu jen doporučit.

  cat5

  27.08.2015

  Velmi čtivá a svým obsahem velice zajímavá kniha. Bohužel jsem po jejím přečtení byla k tématu stejně skeptická jako před čtením a některé informace na mě působily stylem "jedna bába povídala". Ale vesměs jsem si z tohoto počtení odnesla pozitivní zážitek.

  Sadako

  10.10.2014odpad!

  Po všech stránkách dokonalá kniha – v každém ohledu dokonale strašná. Asi nejhůř to odnesla část faktografická, která se skládá z hromády senzacechtivých nesmyslů, polopravd a urban legends. Okultní složka je legrační, styl napsání iritující. Chápu, že železo třeba kout, dokud je žhavé a kindergotiky třeba dojit všemi možnými prostředky, než odhodí šminky a skočí na špek někomu jinému, ale stejně je mi tento výrobek páně Štěpána protivný bezmála tolik, jako celé XIII. století (které nemohu vystát).

  SiuxBeast

  17.04.2014

  Dostal jsem ji jako dárek, Petr Štěpán je můj oblíbený muzikant. Čte se pěkně, část o "draculovi" Bellovi Lugosim je hodně zajímavá…

  Pitbullka

  03.11.2013

  Kniha pro mne měla dvě části: Tou první byl popis života Draculy a Belly Lugosiho, tyto pasáže krásně popsané a asi nejlépe ucelené ze všech knih vůbec. Ovšem ostatní pasáže na mě působily mnohdy až přehnaně a autor se občas snažil toho tajemství vměstnat tolik, že to spíše chvilkami působilo až jako laciné klišé.

  Rawen616

  11.10.2013

  Přečetl jsem jakožto fanda skupiny XIII.století. Dobrý zdroj informací o upírském mýtu.

  Isadora

  31.05.2012

  Pokud se chcete dozvědět něco o životě Vlada Tepese a Beli Lugosiho je to jeden z nejucelenějších zdrojů informací, ale většina se dá najít na internetu pokud víte, kde hledat (Bela Lugosi mě moc nezajímal a ani nezajímá takže o něm jsem nic moc nehledala, ale život Vlada III. mě zajímal takže, pár let zpátky, jsem na netu hledala nějaké informace o něm – v knize je v podstatě jen shrnutí a vyzdvihnutí nejkrvavějších situací do detailů, ale dost toho chybí) je to ale jen můj názor. Zmínka o Hitlerovi je zajímavá, ale o tom , že byl v okultních organizacích jsem viděla pár pěkných dokumentů, které byly podstatně podrobnější. Pokud si chcete udělat vlastní názor přečtěte si knihu.

  LordSnape

  29.01.2012

  Jak sám autor připomněl hned na začátku, nejedná se o knihu zaměřenou jen na vampýrismus. Autor nakousne i témata jako okultismus, lykantropie nebo pricnip starých pohanských rituálů, nicméně ve výsledku jsem se toho moc nedozvěděl. Kapitoly jsou i přes úpravy pořád jaksi splácané dohromady a při čtení vždy visí ve vzduchu pach nakousnutého jablka. Za velké plus považuji prezentaci života Beli Lugosiho a kapitolu o nalezených vampýrských hrobech. Vše ostatní je buď příliš krátké, nezajímavé, nebo příliš zahlceno retrospektivními myšlenkami Petra Štěpána (z doby při psaní knihy nebo shánění materálů), které nejsou ani tak čtivé, jak si sám nejspíše myslí, ale spíše rušivé a dosti zbytečné.

  denise.spring

  29.05.2011

  mě spíše zaujala kapitola o Řádu Zlatého Úsvitu 🙂 nic není takové, jak se zdá…

  Okřídlená li

  Velmi dobrý zdroj informací ohledně Vlada, hraběte Drákuly.