Kluci darebáci a pes Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Kluci darebáci a pes

Jedenáctiletý Rasmus má za nejlepší kamarády spolužáka Pontuse a jezevčíka Trhlíka. Jeho šestnáctiletá sestra Patka je zamilovaná do Joakima. A jednoho dne oba kamarádi podniknou právě kvůli Patce noční výpravu do Joakimovy vily. Brzy zjistí, že nejsou jedinými nočními návštěvníky — zloději tam právě kradou sbírku stříbrných předmětů. Kluci se pustí po stopách lupičů a vypátrají, kdo zloději jsou a kde pobývají. Usvědčit je ovšem nebude jednoduché. Zkuste to, když vám někdo vezme jako rukojmí nejmilejšího psa, vy nesmíte nic prozradit, a navíc je váš tatínek policista. Podaří se tedy oběma kamarádům vyřešit takhle zapeklitý případ?Kniha v českém jazyce!


Stažení Kluci darebáci a pes zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kluci darebáci a pes (0.00 EUR)


Stažení Kluci darebáci a pes zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Rasmus, Pontus och Toker (1948)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  ditul

  28.12.2017

  Poutavý příběh dvou kamarádů, půjčila jsem si ji od syna z knihovničky ze zvědavosti.. věřím, že až ji bude číst, tak se mu bude líbit stejně jako mě 😉

  Kopretina

  23.10.2017

  Od naší oblíbené autorky. Buď jsme se jí přejedli, nebo je příběh slabší. Dlouhé dialogy, obšírný začátek i závěr, zamilované téma – to není nic pro mé kluky, ale zvládli to. Jak tvrdí, kniha se jim líbila, ale s pozorností to bylo horší. Jo, a kapitola se nedá zvládnout za večer.. (Abych jen nehanila, bylo to velmi napínavé a nemohli jsme se dočkat, jak to dopadne!)

  oskli

  14.09.2017

  Čteno prvňáčkovi. Místy krásně kulminuje napětí, ale převažuje zbytečně natahovaná vata. Kdyby byla knížka o čtvrtinu kratší, prospělo by jí to. Ale syna to, až na rozvláčný úvod a závěr, bavilo. Takže sečteno-podtrženo, asi fajn 🙂

  MOu598

  08.07.2017

  Četla jsem v únoru 2007?. Podle mých poznámek:
  Trochu detektivní příběh, ale Kalle je daleko lepší.
  Těžkopádný překlad.
  Nic moc.

  jites

  23.02.2014

  Tentokrát je kniha pro spíše starší děti a asi více pro kluky. Přestože se kniha odehrává v padesátých letech, děti to vůbec nepoznají a určitě se jim dobrodružný příběh bude líbit.

  Evik30

  02.01.2014

  Kniha mého dětství. I dnes si ji velmi ráda přečtu. Astrid Lindgrenová byla a je moje oblíbená spisovatelka. Nejen Pipi ale i Rasmusen, My z ostrova Salkrakan a podobně.