Klub zneuznaných mužů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Klub zneuznaných mužů

Protagonisté Chestertonových povídek, členové Klubu zneuznaných mužů, mají všichni na svědomí něco, čemu se běžně říká zločin. Pan Hume postřelil do nohy svého představeného, doktor Judson dal zavřít do blázince svého přítele, třetí se dal na dráhu lupiče a kapsáře a čtvrtý zradil své spoluspiklence. Ale všichni autorovi hrdinové spáchali tyto činy jen proto, aby zabránili jiným, mnohem horším zločinům. ať již je to vražda, justiční omyl či společenské nešvary.Kniha v českém jazyce!


Stažení Klub zneuznaných mužů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Klub zneuznaných mužů (0.00 EUR)


Stažení Klub zneuznaných mužů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Four Faultless Felons (1930)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Vyšehrad
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  marmota-b

  16.11.2015

  Na Chestertona se mi to zdá spíš jedna z těch slabších, hlavně proto, že povídky tak trochu jedou všechny podle stejného schématu – vždycky je tam nějaký mladý muž, který se začne chovat podivně, a mladá žena, a vždycky je všechno jinak a ti dva pochopitelně nakonec skončí spolu.
  Ovšem Chesterton psát uměl, příběhy vymýšlel nejpodivuhodnější, takže i tak je to na čtyři hvězdy. 🙂

  mgeisselreiter

  04.12.2013

  Z počátku mi trvalo, než jsem se chytil (nějak špatně se to četlo a nemohl jsem se soustředit; autor píše dost košatě, hodně dloukých souvětí…), ale pak se mi to líbilo pořád víc a víc. Příběhy jsou moc pěkné, chce to si zvyknout na autorův styl a pak naprostá spokojenost. Hodnocení kolísalo od nějakých 50% až k 80%, celkově dávám 75%. 4.12.2013.

  Amaranta

  27.03.2012

  Chesterton je mistr pointy, a to nikoliv té překombinované a ryze detektivní, ale oduševněle překvapivé (jen v posledním příběhu byla linie romantiky trochu nadbytečná).

  WEIL

  01.12.2011

  Všichni chlapci, co jsou v těchto povídkách prožili zajímavé životy, které nikdy neprožije člověk, co se drží a žije jen jako "bílý límeček".