Kleptoman Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Kleptoman

Karel Žilák, autor dvou úspěšných titulů, nám opět předkládá příběh dotýkající se života lidí pohybujících se víceméně na okraji společnosti. Kriminálníci, drogoví dealeři, závislí na drogách, prostitutky, zlodějíčci i zloději, dokonce i vrazi. A také ti, kteří stojí proti nim: vyšetřovatelé a policisté. Jedni i druzí mají své pohnutky, motivy, touhy, ale i deformace, pochybné záměry, zvrácené choutky.
S neobyčejnou znalostí prostředí a lidských typů nám vypráví autor příběh, v němž nechybí žádná z lidských slabostí i vášní a který vykresluje možný obrázek našich časů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kleptoman zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kleptoman (0.00 EUR)


Stažení Kleptoman zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  druzickaster

  26. února

  Musím uznat, že pan Žilák je dobrý vypravěč. Po Pusince mě velmi zaujaly osudy postav, obyčejných lidí a jejich problémů. Příběh jednoho rozhodnutí, které může změnit celý život. Velmi mě zamrzelo jen letmé naťuknutí Peterkovy ne moc známé nemoci a trestuhodné nevyužití jejího potenciálu v příběhu. Otevřený konec jsou spíš otevřená vrata, takže není ani tak otázkou zda, ale kdy….

  čef

  27.07.2015

  Stylem lehce načichlým dobou minulou a soudničkami v Rudém právu je popsán celkem realistický příběh o skupině přiblblých a tím víc uvěřitelných lidiček páchajících různé nesmysly. Nejvíce originální je titulní postava policajta – kleptomana, ale i ostatní jsou celkem jedlí. Trochu zamrzí promáchlé šance v celku nosném příběhu, ale to už by byla jiná liga.

  čohynka

  02.05.2014

  Nečetla se špatně, měla i docela dobrou zápletku, ale i tak mi tam něco chybělo…

  kvapca

  04.03.2014

  Kniha byla překvapivě dobrá, i když místy zbytečně rozvláčná, ke konci ale příběh gradoval, takže knížku hodnotím kladně, četla se velmi dobře

  lenuskav

  07.12.2013

  Čekala sem něco na způsob Pusinky, ale knížka mě zklamala,bohužel 🙁

  Grejsi

  13.03.2013

  Kleptoman je trochu slabším Žilákovám počinem, vypráví o zlínském podsvětí, nicméně se jedná o zajímavý kriminální příběh. Vypráví osudy několika různých osob, policisty, pekařky, slováka, agresivního pasáka, bývalé ředitelce zlínské televize, tyto osudy se nakonec proplétají.

  werkissek

  07.02.2011

  Velmi vydarena kniha..Ostatne vsechny knihy od tohoto autora jsou naprosto vynikajici..Kniha me hned vtahla do deje a musela jsem ji hned precit.Zajimavy pripeh nekolika lidi..Zajimave napsany a jeste zajimavejsi dej.Doporucuji