Kdes byla včera v noci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Kdes byla včera v noci

Originální dílo „fan fiction“ Kdes byla včera v noci, napsané emocionálně evokativním jazykem Lynn Crosbieové, je imaginativním, dojemným a černohumorným románem o neústupnosti lásky.
Evelyn Grayová je osamělá šestnáctiletá holka z maloměsta nedaleko Seattlu. Spolužáci ji šikanují, a tak většinu času tráví ve svém pokoji a povídá si s plakátem Kurta Cobaina. Její matka je alkoholová troska seattleské grungeové scény, jejíž vzpomínky, knihy a hudba podnítí Evelynin zájem o Kurta Cobaina – lásku tak hrozně silnou, že mrtvého zpěváka přivolá zpět mezi živé. Ti dva rychle propadnou jeden druhému a drogám. Proslaví se jako hudebníci, které provázejí skandály, navzdory vzájemné oddanosti je sžírá vášeň, žárlivost a násilí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kdes byla včera v noci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kdes byla včera v noci (0.00 EUR)


Stažení Kdes byla včera v noci zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Where Did You Sleep Last Night (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  carolyn.g

  10.11.2017

  Takže,.. Tahle knížka skrývá tolik myšlenek,.. myšlenek které mi nachvilku vyrvaly srdce z těla a nechali ho poletovat, v dobrém slova smyslu.. Jinak řečeno vzala mi dech. Jestli si představujete takovou tu typickou fanfikci plnou lásky pro náctileté slečny,.. jste opravdu na omylu. Ze začátku bylo opravdu složité se začíst,.. ale pak jsem to četla jak po másle,.. za pár dní přečteno. Knížka je opravdu napsaná velmi originálním a zajímavým způsobem.. Nutilo mě se to vždy pořádně zamyslet, jak to bylo vlastně myšleno.. 😀 Ke knížce se chystám zase za pár dní vrátit a znova jí přečíst,.. možná ještě přijdu na něco co jsem neobjevila.. 🙂 Opravdu doporučuju hlavně lidem, kteří milují hudbu, převážně spíš punkovou a rockovou,.. jsou spoutáni s uměním a schopností umět milovat.. Protože potom je pro vás tahle knížka jak dělaná. Miluju autorku a miluju Kurta Cobaina.. kterým se nechala autorka inspirovat a napsala v podobě jeho života knížku o dvou zamilovaných lidech.

  zdencaaa

  27.08.2017

  "Krásné jako náhodné setkání šicího stroje a deštníku na pitevním stole." …Prostě krása! Pro všechny zamilované do Kurta Cobaina povinnost.