Kde je ta holka? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Kde je ta holka?

Charlotte, hlavní hrdinka tohoto románu, je úspěšná a uznávaná podnikatelka v oboru PR, má svou vlastní firmu, spoustu peněz a pohledného přítele. Zároveň však je neurotická, přepracovaná a pesimistická. Jednoho dne, cestou do práce, narazí na objížďku. Během této „odbočky“ se setkává se svým o deset let mladším já. Zjišťuje, že tehdy byla mnohem bezstarostnější a pohodovější. Charlotte se svému mladšímu já snaží předat získanou moudrost a nabyté zkušenosti, aby se vyvarovalo zbytečných chyb. Brzy se však i ona dozvídá cosi podstatného…Kniha v českém jazyce!


Stažení Kde je ta holka? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kde je ta holka? (0.00 EUR)


Stažení Kde je ta holka? zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Who’s That Girl (2009)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Kristián
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (60)

  Přidat komentář

  deedulka

  03. března

  Neurazí, ale ani příliš nenadchne. Takové pohodové nenáročné čtení, které se po nějaké době trochu opakuje a místy vázne.

  Charmedka

  31. ledna

  Pro mě zatím nejlepší kniha od Alexandry Potter, která v sobě ukrývá i menší ponaučení. Kde je ta holka není dokonalou knihou, pár much má, hlavně nějaké ty díry v příběhu, ale musím přiznat, že jsem se bavila. Opravdu hodně bavila. Každou chvíli jsem se smála, nebo přinejmenším usmívala a kniha se mi nechtěla odkládat.

  Temiša

  01.12.2017

  Čte se pohodově a člověk se pobaví i zamyslí

  motolka

  10.08.2017

  Knížka se mi líbila. Sice jsem doufala, že knížka dopadne trošku jinak, ale od začátku do konce jsem se při knížce bavila a těšila jsem se každý den na další čtení. Od autorky si toho určitě časem přečtu víc.

  Nita17

  08.06.2017

  Kniha s dobrým nápadem, jako obvykle příjemná oddechovka, místy pobavila, ovšem nedá vám to víc.

  kanitsuj

  02.05.2017

  Příběh vnímám jako naprostý průměr, místy dosti přitažený za vlasy, nebýt alespoň trochu uspokojivého a částečně vysvětlujícího konce. Autorka je známá tím, že spojuje reálný příběh s nadpřirozenými prvky, ale tuto knížku rozhodně neřadím k těm nejlepším. Zdála se mi poněkud nudná, o romantiku v ní příliš nešlo, po přečtení si skoro nevzpomínám, zda se ústřední dvojice nějak intimněji sblížila. Dost možná, že se hrdinové jednou políbili a to je na romantické čtení příliš málo a také důvod, proč se z mladšího spontánního hrdinčina já stalo to starší upjaté já, mi přišel zbytečně krutý na tak mělce a čtivě psaný příběh.

  ufounek173

  06.04.2017

  Tak jsem zkusila druhou knihu od této autorky a pobavila mě líp,snad proto,že každý by to chtěl zažít,něco změnit.Ale určitě bych si ji nepřečetla podruhé.

  sabca1520

  04.04.2017

  Moc pěkná, čtivá.

  PeťkaW.

  22.03.2017

  Musím říct, že jsem čekala po přečtení recenzí a vyslechnutí různých názorů, o něco víc. Děj odsýpal, styl psaní je čtivý, ale vadily mi nejrůznější překlepy a chyby v textu (což není sice chyba autorky, ale nakladatelství, ale zážitek z knihy to zkrátka poznamená). Potkat své mladší já je rozhodně originální nápad, který se cení a člověk musí nad některými věcmi opravdu popřemýšlet, a to se mi líbí. Není to jen bezduchý románek pro ženy, ale najdou se tu i zajímavé myšlenky a podtext. Ale ani to mě nedává důvod dát víc hvězdiček. Zkrátka takový lepší průměr.

  StihOMam

  14.03.2017

  Tento příběh je jako pohodlné vyšlápnuté kožené botky. Vklouznete do nich a procházíte se sem a tam, doprovázeni ne/zajímavými lidmi, se kterými se ne/chcete vidět, o kterých se ne/dozvídáte mnoho, kteří ne/formují váš život. Dobrým nápadem dodává Alexandra Potter svému příběhu šťávu a ta teče od začátku do konce. Stačí si líznout.

  Misa.K1

  05.02.2017

  Příjemná oddechovka, potřebovala jsem nenáročné čtení a žádný thriller, takže knížka nezklamala.

  pichova.veru

  07.12.2016

  Kniha je pěkně psaná a hezky se čte, je to skvělá oddychovka 🙂

  La Fiera

  24.11.2016

  Občas dobré hlášky, jinak mi tak dvě třetiny knihy přišly neslané nemastné. Docela zklamání. 🙁

  Misha11

  07.08.2016

  Dobré oddechové čtení, když prostě potřebujete vypnout a nepřemýšlet. Líbilo se mi poselství, které v knize je, fajn byla i hlavní hrdinka. Místy jsou v knížce vtipné pasáže, jindy zase smutné.. Autorka mě docela zaujala a časem se chystám na další její knížky.

  Aracely

  19.07.2016

  Tato kniha se mi moc líbila a to už ji čtu podruhé. Poprvé jsem ji četla v roce 2013. Tehdy jsem ještě recenze nepsala. Líbila se mi ale stejně, jen možná ve svých dvaceti šesti letech ji dokážu lépe pochopit a ocenit… Stejně jako její ostatní knihy, i tato byla přímo magická a měla svoje kouzlo.

  Recenze v záložkách!

  margoj

  12.07.2016

  Byla to nejlepší kniha, kterou jsem od ní četla. Dobrý nápad, ale chybělo tam něco k tomu aby to bylo dokonalé.

  aneta.giraffe

  14.04.2016

  Jako oddechovka dobry. Proto za 3*. "Já a pan Darcy" bylo lepsi. Za par let si od autorky treba prectu neco dalsiho.

  kirsten6214

  13.01.2016

  No, ono je přece jen všechno lepší, než to učení…

  Chaninka

  14.12.2015

  Souhlasím s tynka65, nesmí se očekávat silný příběh, ale jednoduchý děj, u kterého si odpočinu a nemusím přemýšlet, kdo koho zabil, podvedl apod.

  tynka65

  15.11.2015

  Nestalo se mi, že by mě Potter zklamala a to se nestalo ani u této knihy. Pokaždé se skvěle bavím 😉 . Není to kniha pro někoho, kdo čeká bůhvíjak silný děj, ale je pro čtenářky, které si rády u knih odpočinou a pousmějí se nad strastmi života. 😉 A za to mám Potter nesmírně ráda, za ty oddechové chvilky, které prostřednictvím jejích knih pokaždé prožívám.

  ŽanKaa

  11.10.2015

  Mne sa kniha páčila.Zaujímavý námet.

  xhinh01

  27.05.2015

  Velmi oddechové čtení s až moc zbytečnými detaily např. obsah dámské kabelky.

  NoelHudson

  25.05.2015

  Ideální kniha když je vám jednadvacet nebo o 10 let víc. 🙂 Podle mě nejlepší autorčina kniha. Přečetla jsem jedním dechem, zasmála jsem se a málem i slza mi ukápla! Doporučuji!

  Ivka162

  18.04.2015

  Bože! Jedna velká nuda!

  inuska6280

  21.03.2015odpad!

  Nuda, Nuda, Nuda, otevřela jsem knížku v mezičase, než mi dojdou nové objednané. Chtěla jsem to brát jako oddychovku. Skončila jsem na 130. straně, s tím, že jsem knížce dávala pořád nějakou naději, že se neco stane, že mě něco nadchne. … 😀 Marně, knížku už neotevřu.

  Petrasuvicka

  07.03.2015

  Hrdinka je nesympatická káča, která neví, co chce, přehnaně se kontroluje a je příšerně švihlá. Má přítele, který nijak nikoho neoslovuje a dějová linka stagnuje na jednom bodě, polovinu knihy se toho moc neděje, respektive se toho neděje moc po celou dobu a k tomu ještě ten za vlasy přitažený nápad o cestování časem. Nuda a ztráta času. Ano, je fajn si občas přečíst něco naivnějšího, ale tohle je příliš

  Safienka

  05.03.2015

  Další příjemná oddychová kniha s magickým námětem od Alexandry Potter. Tentokrát se jedná o návrat do minulosti a potkání se se svým o deset let mladším JÁ.
  Určitě se mi námět příběhu líbil víc než u předchozí knihy Já a pan Darcy. Ač je od začátku jasné, jak to dopadne, tak jsem měla alespoň přehled a nějakou takovou představu, jak je to celé myšleno.
  Třecetidvouletá workoholička Charlotta bydlí v Londýně, pracuje v PR agentuře, má na první pohled dokonalého přítele, skvělý byt, moderní auto, úzkostlivý strach o své zdraví a hlavně má pocit, že všechno musí stihnout co nejdřív. Žádný čas na zbyt. V průběhu celého děje dochází k uvědomění pomocí setkání se svým mladším já, které ji mění ve šťastnou babu, která si dokáže užívat života a jít za svými sny. Ač se vše odehrává v zhruba týdenním časovém rozmezí, tak se dočkáme docela dosti zvratů. Romantická zápletka je jasná hned od prvního setkání, což možná příběhu dodává trochu nudy, ale zase není to první ani poslední kniha se stejným průběhem, takže už by nás to ani nemělo překvapit:-)Pro některé čtenáře to může být příběh, který je donutí k zamyšlení a odstartuje jim třeba i nějaké ty změny v životě.
  Styl psaní tohoto romantického příběhu je velice čtivý. Autorka evidentně ráda zapojuje netradiční magické prvky, které dodávají příběhu jisté kouzlo a punc zajímavosti. Příběh příjemně plyne, v mém případě jsem se ani nenadála a knihu přečetla za jednu podzimní sobotu.
  Takže ano, stojí za přečtení 🙂

  baterka.gs

  30.09.2014

  Začátek super ale potom malinko slabota.. ovšem poslední čtvrtina knihy mě dostala. Moc se mi líbilo vysvětlení i poselství, které (kupodivu) tahle romance má. Jsem moc ráda, že jsem podpořila takové smýšlení a knížka má čestné místo v mé knihovně.

  Odehnalka

  04.08.2014

  Kniha mě nadchla až na posledních stránkách. Zatím asi nejslabší, co jsem od Potterové četla. Nápad dobrý, ale bohužel podání a hlavní hrdinka se moc nepovedla.

  ivzu77

  31.07.2014

  Všechny její knihy jsou oddechovky, u kterých se pobavíte, ale nemusíte moc přemýšlet. Jednou za čas to mám ráda. Čte se to moc hezky.
  Romantické duše si přijdou na své…