Kavalkáda mrtvých Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Kavalkáda mrtvých

Slavná francouzská autorka záhadných detektivních případů přináší nový příběh komisaře Adamsberga, který tentokrát řeší záhadu „Zuřivé armády“, tajemného průvodu ječících a šílejících duchů z legendy z 11. století.

Průvod údajně spatřila jakási dívka nedaleko města Ordebec, a ačkoli jejímu svědectví – samozřejmě – nikdo nevěří, zdá se, že na Zuřivou armádu naopak věří všichni. Dívka navíc tvrdí, že v průvodu spatřila i několik živých, kteří by měli podle legendy do tří týdnů zemřít. A jeden z nich je již několik dní nezvěstný…

Ať už je člověk zběhlým čtenářem detektivních příběhů či úplným nováčkem, literární styl autorky píšící pod pseudonymem Fred Vargas mu v této knize okamžitě učaruje stejně jako u jejích předcházejících příběhů. Děj knih dokáže čtenáře lapit do světa stojícího mezi realitou a legendou, kde je vše tak fascinující a zvláštní, že dokážeme jen s otevřenými ústy pokračovat v četbě, zároveň ale dostatečně blízké skutečnosti a každodenním strachům, abychom dokázali dokonale uvěřit.

Zdroj: http://www.pitaval.cz/kniha/10343-kavalkada-mrtvych/zakladni-info#zalozky#ixzz3ljg9nj4T
Kniha v českém jazyce!


Stažení Kavalkáda mrtvých zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kavalkáda mrtvých (0.00 EUR)


Stažení Kavalkáda mrtvých zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Komisař Adamsberg (9.)

  Originální název:

  L’Armée furieuse (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Garamond
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  newtory

  předevčírem

  Druhé stretnutie s autorom.
  Francúzska literatúra,voľakedy pojem,dnes stále častejšie strašiak. Literatúra v slepej uličke hľadania netradičných tém,lapená v patologických úchylkách na všetky spôsoby to je súčasná francúzska kultúra (česť výnimkám).
  Človek ktorý zablúdil,alebo len zišiel z cesty ? Neviem.
  Dobrou správou je že tento pánko to zvláda,bizarné,uletené jedným slovom francúzske,ale čo je dôležité čitateľné a zmysluplné hľadanie,zmyslu,grálu,vraha,zločinca je celkom jedno čoho,ale cesta príjemne ubieha a čo je dôležité má smer a ťah na bránku.

  denisa7400

  01.08.2017

  A zase, levná kniha za pár kaček a fajn knížka

  MP17

  07.01.2017

  První setkání s Adamsbergem a nejsem si jistý, jestli budu chtít absolvovat ještě nějaké další. Málo napětí, podivné větvení příběhu, postav hrozně moc. Zápletka nakonec nebyla z nejhorších, ale první liga to prostě není.

  mbdd

  29.08.2016

  výborný jako vždy