Kamoš obor Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Kamoš obor

Môže malé dievčatko zvíťaziť nad hroznými, ozrutnými obrami – ľudožrútmi, ktorí šíria strach po celej krajine? Máte pravdu – nemôže. Iba ak … iba ak by jej pomohol dobrý kamarát, rovnako veľký ako oni – Kamoš obor. A nemyslite si, že malá Sophia prežíva v príbehu iba strach a napätie. Kamoš obor je totiž veľmi zábavný spoločník a Sophiu i vás často rozosmeje. No a pretože má rád deti, určite sa stane aj vaším kamarátom. V knihe sa stretnete dokonca aj s anglickou kráľovnou.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kamoš obor zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kamoš obor (0.00 EUR)


Stažení Kamoš obor zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The BFG (1982)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Enigma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (38)

  Přidat komentář

  Jarmila97

  28. února

  Naprosto skvělá kniha u které se člověk zasměje a hlavně je je těžké se od ní odpoutat jak je napínavá 🙂

  pkweb.eu

  01. února

  Poslechnuto v nemocnici jako audiokniha. Osoba obra i celkový styl psaní je parádní. Jen mi asi nepřijde ideální postavit pohádku pro děti na pojídání jiných dětí a popisování, jak křupaly při požírání kostičky..

  1v8na

  11.12.2017

  Knihu jsem četla, pro to, že jsem potřebovala něco na odreagování a zasmání se – naprosto splnila svůj účel.
  Ta vymyšlená slova mě pobavila.

  debe

  17.11.2017

  Povedená dětská kniha! Obr Dobr bavil!

  Murysek

  29.07.2017

  Kniha pěkná, film neskutečná prasárna.

  Princezna22

  30.06.2017

  Krásný příběh a ty ilustrace,prostě krásné.. Četla jsem ji dcerce a děsně se jí příběh líbil,doporučuji

  SBH

  28.05.2017

  Přečteno na posezení. Nejhezčí zážitek – ilustrace. Z obrázků každý zřetelně pozná britskou královnu Alžbětu. Milý příběh, jednoduché řešení, trocha poučení a zamyšlení. Na Dahla poněkud podprůměrné.
  Oba palce nahoru za skvělý překlad.

  Eremites

  15.05.2017

  Posloucháno v autě jako audiokniha na dlouhé cestě napříč republikou. Výběr vlastně úplně náhodný – původně zamýšleno jen k zabavení ratolestí cestujícími na téže palubě.
  Hnedle dvě prvenství – první setkání s tímto pozoruhodným autorem a moje první kniha čtená "ušima". Dosud jsem se této formě vyhýbala,nechtěla jsem se vzdávat tak krásných záležitostí jako vůně nové knihy, šustění listů, pohlazení povedeného přebalu….

  Jsem za toto nečekané a náhodné setkání velmi vděčná. Oceňuji košatou fantazii autora, jeho schopnost hrát si se slovy a jazykem jako kotě s klubíčkem vlny. Co bylo zpočátku zamýšleno jen jako prostředek k zavření tlamiček se stále se opakující a klasickou otázkou "Kdyužtambudém?", skončilo všeobecným veselím a nadšeným nasloucháním. Některé obzvláště povedené slovní hříčky u nás hnedle zdomácněly:
  "Tak to ale pláčeš na špatném stromě!"
  "Už jsem ti to říkal nejméně pětkrát nebo šestkrát, takže teď ti to řeknu potřetí a naposledy!"
  "Byl bezmocný jako beránčí peří…"

  A jako v každé správné pohádce, i tady byl konec samozřejmě….zlatosrstý….

  JajaCZ

  07.04.2017

  Rozprávka pre deti s vtipnými hláškami, ktoré určite cieľovú skupinku, pre ktorú je príbeh určený, pobavia. Knihu som mala možnosť počuť ako audioknihu a bohužiaľ mi hlas Věry Slunéčkovej vadil a preto som príbeh počúvala na etapy. Keby som si mala ešte raz vybrať, vyberiem si radšej písanú formu príbehu 🙂

  minde

  11.03.2017

  Moc hezký a milý pohádkový příběh nejen pro děti 🙂

  hellena1523

  25.02.2017

  Moc milý příběh a způsob vyjadřování obra Dobra mě, stejně jako řadu jiných, dostal. Moc hezká dětská knížka.

  Anyz01

  30.01.2017

  Koupila jsem dceři k Vánocům a nemohla se dočkat až si ji sama přečtu, hezký pohádkový příběh.

  Merynkaw

  26.01.2017

  Kniha se líbila jak mě tak dětem. Trochu jsem se bála, abych příběhem děti nevystrašila, ale napínavé to bylo tak akorát. Na čtení jsme se vždy velmi těšily. Film jsme shlédli těsně před dočtením, ale vůbec to nevadilo, protože závěr je stejně rozdílnej.

  ladyfromskye

  10.01.2017

  Vynikající knížka, ke které jsem se dostala tak trochu netradičně: líbil se mi trailer k filmu. Líbila se mi natolik, že jsem s Roaldem Dahlem rozhodně neskončila, i když asi ne všechna jeho díla mi takříkajíc půjdou pod nos. Důvod, proč jsem přes své nadšení snížila hodnocení, je neúnosné množství chyb. Přišlo mi, že vydání z roku 2016 korekturou vůbec neprošlo. A pokud ano, tak to byla pěkně odbytá práce. Opakuji se, ale musím to napsat, chyby v dětských knížkách nemají co dělat!
  P. S. Film knížku krásně doplňuje, jejich vzájemný vztah je pro mě stejně kvalitní, jako vztah knížky a filmu Noc na Karlštejně.

  Morčička

  25.12.2016

  Pomatlaná řeč obra Dobra se mi líbila. 🙂

  Sorrow

  25.11.2016

  Překrásná kniha pro malé i velké. Přestože je milá, úsměvná a nevinná, je v ní velké poselství. Jsem v právu nebo v levu? ♥

  Terka_Bohmova

  25.11.2016

  Nejlepší bilo jak obr Dobr mluví popleteně 🙂

  Helianthus

  05.11.2016

  Krásná kniha pro malé i velké 🙂

  Divizna01

  05.11.2016

  Moc hezká kniha.

  Labunka

  01.11.2016

  Výborná pohádka…

  Nelimilujeknihy

  31.10.2016

  Uplně TOP kniha! Přečetla sem jí za jediný večer protože fakt se od toho příběhu nemůžete odtrhnout. Takže… určitě doporučuji všem!!! 🙂

  vendy6619

  20.10.2016

  Naprosto skvělá kniha. Navíc se mi líbí, že i když je pro děti.. má jisté poslání uvnitř. Jak řekl Dobr.. nečiň druhým to co nechceš, aby oni činili tobě. A hrozně se mi to líbilo jeho řečí. ^_^
  Kniha se mi moc líbila.

  "Jsem v právu nebo v levu?"
  "Máš pravdu."

  Za 5 * 🙂 kéž by šlo dát víc.

  akšuram37

  18.10.2016

  OBR DOBR!

  Famózní knížka! Vřele doporučuji všem věkovým kategoriím. S obrem Dobrem a Sofií se pobavíte, "jeho" slova vám nebudou dávat žádný smysl, protože obr Dobr nikdy nechodil do školy, tak si slova prostě vymýšlí 😀 😀 Veličenství, špinďucha, čunibrk, katastrální, šumlenka, vízřachnutí, jsem v právu nebo v levu? a spousta dalších 🙂

  S obrem Dobrem se pobavíte, ale i zjistíte, že je to velmi moudrý obr.

  Nejlepší kapitola z knížky pro mě byla kapitola – Šumlenka a vízřachnutí 😀 😀 (krátká ukázka)

  Tady je šumlenka! Rozkošnivá pěnící šumlenka! Obr Dobr
  Podívej, pění opačným směrem! Sofie
  Co tím chceš říct, opačným směrem? Obr Dobr
  U našich šumivých nápojů, jdou bublinky vždycky nahoru a vypění na hladině. Sofie
  Bublinky nikdy nesmějí jít nahoru! To je ten nepleskotnější nesmysl, jaký jsem kdy slyšel! Obr Dobr.

  Tak dobrá, když piješ to vaše koukavé pití, jde to rovnou rovnou dolů do tvého bříška. A bublinky taky. A všechny bublinky šumí směrem nahoru. Což znamená, že všechny vypěničkují zpátky do krku a pak z pusy ven, což udělá škaredný říhavý škyt. Říhání je ohavnické. Obr Dobr
  U Šumlenky budou bublinky v tém bříšku putovat dolů a to by mohlo mít daleko ošklivější následek, protože, když půjdou dolů, vyjdou z těla na jiném místě a ozve se zvuk, který je ještě ošklivější a neslušnější! Sofie
  VÍZŘACHNUTÍ!! Obr Dobr 😀

  Ještě něco na zamyšlení: Jenom čoklidi v jednom kuse nickují jeden druhého, týden co týden vystřelují z pušel a výletávají v letadle, aby pouštěli své bomby na hlavu těm druhým. Čoklidi v jednom kuse zabíjí jiné čoklidi…..

  Další pěkná myšlenka je od samotného pana Roalda Dahla: "Jestli je člověk dobrého ducha, vyzařují z něj dobré myšlenky jako sluneční paprsky všude kolem něj."

  lushi

  03.10.2016

  Ohromně nádherný pohádkový příběh o přátelství obra a malé holčičky. Četla jsem v angličtině a bavila jsem se obrovými zkomoleninami, potěšilo mě obrovo vnímání lidstva, radovala jsem se nad životem snů a objevováním neobjeveného. Tuto knihu bych rozhodně chtěla mít v knihovničce na předčítání pro budoucího potomka. Nechápu, jak se mi tak úžasná kniha mohla v dětství vyhnout.

  helusa2

  21.09.2016

  Moc pěkná knížka, která pobaví, překvapí, správně "napne", ale taky vede k zamyšlení nejenom děti, ale i dospělého…
  Chtěla bych nahlédnout do originálu knihy, jak jsou tam napsány všechny ty zkomoleniny 😀 Překlad je tedy úžasný 😉
  Je to jedna z těch "chytrých" knížek pro děti, kterou se vyplatí číst s dětmi před spaním!!!

  Lessana

  07.04.2016

  Kúzelná knižka, ktorá sa mi pred rokmi veľmi páčila.

  vildoff

  20.03.2016

  mno dá se to.

  Jass

  18.03.2016

  Vážně skvělá dětská knížka, asi se mi stále víc líbí Karlík a továrna na čokoládu (asi kvůli té čokoládě…) Ale tahle knížky byla prostě skvělá… Nejlepší na tom byla bezesporu mluva obra Dobra.
  Teď jsem byla na filmu a můžu jen doporučit. Některé věci sice trochu pozměnili, ale žádná z těch změn nebyla rušivá. Takové hromadné záchvaty smíchu jsem v kině ještě nezažila 🙂

  Taťka Hraboš

  07.03.2016

  Mám rád Roalda Dahla jako povídkáře a byl jsem zvědavý na jeho pohádkovou tvorbu, které si hlavně v zahraničí hodně cení, takže jsem tuhle knížku pořídil našemu staršímu (6 let) pod stromeček. Ze začátku o její čtení nestál, když zjistil, že hlavními postavami jsou jakýsi ošklivý obr a malá holka, ale pár stránek stačilo a chytila jej. Strašně se mu líbilo, jak obr Dobr komolí slova, několik výrazů pak s oblibou omílal pořád dokola. Dokonce se dokázal přenést i přes to, že ostatní obři žerou malé děti. Mně se knížka taky moc líbila. Je to skvěle vystavěný příběh s originálním námětem i postavami, s dobrým koncem a důkladně okořeněný humorem.

  eLeR

  24.11.2015

  Naozaj zaujímavý, poučný, napínavý, akčný, miestami smutný, miestami veľmi veselý príbeh, ktorý takto podať, vie hádam len Roald. A akoby povedal Kámoš Obor, má to váječný koniec. Knihu čítali obe moje deti, a obom sa to veľmi páčilo. Určite si mojimi okulároškuľkami pozriem aj superakciovatý film, ktorý chystá v roku 2016 Steven Spielberg 🙂 http://www.csfd.cz/film/389286-the-bfg/zajimavosti/?type=film A dúfam, že si to pozrie aj jeho anglická výsosťa. 🙂