Kamióny volvo Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Kamióny volvo

Voľné pokračovanie obľúbeného románu Doppler pokračuje tam, kde sme skončili, Doppler sprevádzaný malým losom a synom sa blížia k švédskej hranici. Humor tejto knihy okrem iného ťaží z večného porovnávania Švédska a Nórska, ale aj z dvoch nových postáv starého muža a ženy, ktorí celé desaťročia pestujú svoju antipatiu. Doppler na úteku od vlastnej rodiny stretáva nových zaujímavých ľudí a hrozí mu, že jedného dňa predsa len dospeje.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kamióny volvo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kamióny volvo (0.00 EUR)


Stažení Kamióny volvo zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Doppler (2.)

  Originální název:

  Volvo lastvagnar

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Promedia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  vendy246

  dnes

  Já mám Erlenda ráda… Náklaďáky byly jiné než Doppler ale také mě bavily. Líbí se mi ty úvahy – např. Pokud člověk píše každý den, může napsat maximálně dva vykřičníky za život.

  EmmaEmma

  31.12.2017

  Doppler zklamán Norskem míří do Svédska. Spolu s ním los a syn. Nakonec zůstává sám a v nové zemi ztrácí bohužel i sám sebe. Hrdiny knihy se stávají stařena Maj Britt se svou vášní v marihuaně a její soused, přestárlý skaut von Borring. Doppler je jimi vláčen po neuvěřitelných zápletkách, do nichž promlouvá i sám autor knihy, aby nakonec pochopil, že není žádná možnost ůniku a ná namířeno domů. Dokonce se těší na vše, co dobrovolně opustil. Druhý díl Dopplera je ůplně jinou knihou. Humor se vytratil a filozofující myšlenky téměř vypařily…. Objevují se dlouhé pasáže s recepty, automobilové historie a ornitologie, přesně tohle nemám v knížkách vůbec ráda, Celkově trošku zklamání… Za mě ale pořád dobrá knížka, jenom prvním Dopplerem hodně vysoko nasazená latka.

  johanaedlmanova

  18.11.2017

  V prvním příběhu o Dopplerovi mi přišel sám Doppler o mnoho více sympatický. Tady jako by tomu něco chybělo.

  V celé knize bylo žalostně málo vtipných okamžiků (u Dopplera jsem se někdy docela pobavila, tady spíš vůbec), spočítala bych je na prstech jedné ruky.
  Na druhou stranu je to oddychovka, čte se to rychle, nemusíte u toho moc přemýšlet a když vás nějaká pasáž nebaví nebo zajímá, můžete ji přeskočit a vůbec o nic nepřijdete. Tak asi dobré k tomu, když přijdete unavení domů a necítíte se na nějaké velké výkony.

  Například k Bongovi jsem si v minulé knize stihla udělat velmi pozitivní vztah, vždyť je to mládě losa, komu by to nepřišlo roztomilé? Jenže tady ho Loe dost zastřel a místo toho se zabýval potrhlou vyhulenou stařenou. Je to škoda.

  Bezvýznamné plus má série za pěkné přebaly. Koupi třetího dílu si určitě dvakrát rozmyslím.
  3/5*

  Kautokeino

  16.10.2017

  Musel jsem si přečíst tuhle knihu ve slovenčině… přijde mi, že se k obsahu hodí víc… K Dopplerovi mi zase sedí čeština. Doppler je jinde a škoda, že se k němu Erlend nepřiblížil víc. Čekal jsem, že si s ním užiju víc, ale uvidíme… třeva se příběh v třetím díle uzavře. Pamatuju si z Dopplera tu náladu… to napětí… jako bych cítil jeho dech! Náklaďáky jsou vtipný. Zápletka super! Rytmus je rozkolísaný a špatně se udržuje tempo čtení. Chce to na jeden zátah, jinak hrozí odstavení náklaďáku na vrakoviště…

  Jana_Z

  08.09.2017

  Ano, v téhle knize je Doppler trochu upozaděn, ale to přece samo o sobě nemůže být na škodu. Po celou dobu jsem se musela lehce usmívat a tak nezbývá než knihu ohodnotit pěti hvězdičkami.

  BlaženaBlažená

  06.09.2017

  Nedočetla jsem, musela jsem odložit…po Dopplerovi velké zklamání

  kalinkacz

  02.08.2017

  Když jsem dočetla Dopplera, od kterého jsem nic nečekala, tak jsem byla nadšená! Ještě větší nadšení přišlo v momentě, kdy jsem zjistila, že je to první díl volné trilogie… Následovalo odpočítávání dní, do vydání druhého dílu… No, začátek super, poznámky autora byly trefné, ironické a vtipné, ale děj pokulhával a já se nemohla začít… Poté už kniha byla trošku zdlouhavá… Třeba kdyby byla kniha kratší… Každopádně kniha nechává otevřená vrátka a já se určitě chystám na poslední, třetí díl a jsem zvědavá, jak vše dopadne…

  veru_nedvedova

  12.07.2017

  Nemohla jsem se do knihy vůbec začíst. První díl byl od dost lepší.

  zuzulique

  23.04.2015

  Tak toto bola slabota…tak ako ma dokázal baviť Doppler a jeho nezabudnuteľné výroky, tak ma už nepobavila žiadna autorova kniha a bohužiaľ ani táto. Zhodla som sa na tom aj s inými nadšencami Dopplera, takže to zrejme nebude náhoda. Nuda, nuda a ešte raz nuda, podľa mňa ešte aj tá anotácia je istým spôsobom zavádzajúca. Čo to urobil s Dopplerom?! Zopár svetlých resp. vtipných miest príbehu nevylepšilo sklamanie z tejto nemastnej-neslanej knihy.