Kalamita Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Kalamita

Dramatické události v Babilaru způsobily, že se Profesor přestal vzpírat temnotě a stal se z něj Výjimečný. Pod jménem Světlonoš se přesouvá do Ildithie, solného města, které se posouvá z místa na místo. David Charleston se stává vůdcem Zúčtovatelů a připravuje se k utkání se Světlonošem. Cílem tentokrát není jeho smrt, strategie se změnila. Chtějí získat Profesora na svou stranu, vyvést ho z temnoty. David si uvědomuje, že nekonečné zabíjení Výjimečných nemá smysl. Současně mu dochází, že za temnou stránkou chování Výjimečných stojí Kalamita. Konečným cílem je proto s pomocí Profesorových schopností svrhnout tohoto nejvyššího Výjimečného a změnit definitivně řád, který na Zemi panuje už dlouhých jedenáct let.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kalamita zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kalamita (0.00 EUR)


Stažení Kalamita zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Zúčtovatelé (3.)

  Originální název:

  Calamity (2016)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Alee

  03. února

  Nemůžu říct, že je tato série patří mezi Sanderonovy nejlepší počiny, protože tomu tak není. Ale přesto si myslím zaslouží pět hvězdiček. Nečekejte od tohoto příběhu nic náročného, epického nebo převratného. Je takové hravé, oddechové, akční a svižné čtení, když potřebujete vypnout. Přesto je to skvěle napsané, škála některých přirovnání a také různých skrytých detailů mě nepřestává udivovat. Finální vtípek se supermanem mě pobavil, příběh je to zábavný a i když je to tak šílený blázinec, nějak to všechno nakonec
  vždycky překvapivě dává smysl.

  Teclaireddy

  13.08.2017

  No, upřímně…sérii jsem dočetla jen z úcty k autorovi. Celé to na mě působilo moc kýčovitě a megalomansky.

  jennefer

  26.02.2017

  Druhý díl této série se mi zatím líbil nejvíc, ale ani třetí není tak špatný. Líbí se mi, že si autor vymýšlí velmi poutavé světy vždy s vlastní a funkční magií či nadpřirozenými schopnostmi. Líbí se mi zde postavy, že jsou popsány v různých odstínech šedi. Líbí se mi celková dynamika příběhu. Jen po dočtení tohoto dílu si nejsem tak úplně jistá, jestli autor chce ještě s tímto světem pokračovat, nebo ne. Tři a půl hvězdičky.

  LilianaFalcon

  24.01.2017

  Tak pro mě zklamání. Něco jako když koukáte na třetí sérii seriálu a na jednu stranu vám to připadá už moc ohrané a tvůrci nevědí, jak to ještě překombinovat. Hlavně už se mo omrzely Davidovy hlášky, které byly na jednu stranu stále vtipné ale na druhou už jich tam prostě bylo moc.

  zuzik1428

  25.11.2016

  Naprosto úžasná série! Trochu něco jiného, než jsem od něj zvyklá, ale to nic neubírá dokonalosti tohoto příběhu.
  David a jeho hlášky… No, myslím, že i kvůli tomu se ráda do tohoto světa jednou opět vrátím, abych nejen žasla, ale i se neskutečně pobavila.