K nezaplacení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

K nezaplacení

Ivan Everley, třináctý baron Rothvale, sám přiznává, že je tím posledním na světě, kdo by měl spravovat neocenitelnou sbírku uměleckých obrazů. Britský zákon mu poskytl titul „lord“, stal se mistrem světa v lukostřelbě, je veřejně známou osobností, ale pod všemi těmi slupkami je to jen obyčejný člověk, který hluboko v srdci ukrývá bolestivou jizvu ze zrady. Dokonce ani jeho bratranec, Ethan Blackstone, o muži, kterého považuje za bratra, nezná pravdu.

Lord Rothvale má nepřeberné množství problémů, ale jeho život se zkomplikuje ještě víc, když se na jeho panství objeví nádherná umělecká restaurátorka Gabrielle Hargreavová. Jakmile pozná, že Gabrielle není tou, co se původně domníval, dokáže myslet jen na to, jak bylo úžasné držet zelenookou krásku v náručí. Dominantní stránka Ivanovy osobnosti nebere „ne“ jako odpověď, a tak začíná hon na laň. Gabrielle ho musí naučit několika věcem o životě, aby společně dospěli ke stejnému závěru, že to, co našli jeden ve druhém, je skutečně… k nezaplacení.
Kniha v českém jazyce!


Stažení K nezaplacení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


K nezaplacení (0.00 EUR)


Stažení K nezaplacení zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Rothvale Legacy (1.)

  Originální název:

  Priceless

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Kameika

  08.08.2017

  Kniha přečtena za dva dny. Pročítala jsem komentáře a zjistila, že je nás víc co čeká pokračování. Bohužel není možné ji nikde sehnat.

  havrmoni

  04.05.2017

  No a kde je další díl. To je hrůza takhla čekat.
  Moc se to líbilo tak jako Aféry .

  LucyNej

  14.08.2016

  už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Kdo četl sérii Aféru – rozhodně se mu bude líbit i tato! 🙂

  Lenka.Vílka

  29.09.2015

  Povedený začátek nové série… čtení samotné jsem si moc užila…"nedorozumění ", které nastartovala po příběh mě bavilo a celý příběh udělal radost…sice má méně stránek, ale o to bude teseni do příště větší…

  Samira

  14.07.2015

  Hodně povedený začátek návazné série. Jak píše autorka v úvodu, Ivana a Gabrielu stvořila jako první, i když nejprve psala o jiných, její vztah k nim je jasně patrný. Příběh si asi vychutnají více ti, co četli i Aféru, ale šlo by to i bez její znalosti.
  A co napsat, zhltáno za jeden den, zakončeno v nejzajímavější moment a teď nekonečné čekání. Moc se těším!

  Ewik

  04.07.2015

  Knihu jsem přečetla za pár hodin. Četla se velmi dobře a i děj měl švih. Jenže najednou jsem se dostala na poslední stranu a byl konec.! Takových otázek co vyvstalo a než vyjde druhý díl, zapomenu obsah tohoto.
  Nicméně Ïvan mi byl sympatický i přes to, že se choval jako magor. Moc mě pobavil i Ivanův komorník, který si nebere servítky, ale tím nejslušnějším způsobem.
  Když mě osloví "můj lorde," říká mi tím, polib si pr…l 🙂 To mě fakt rozesmálo.
  Tak šup sem s druhým dílem!

  Nuttelka

  07.06.2015

  A to jako vážně??? Knihu jsem slupla jako malinu a my se skoro nic nedozvíme? Hergot a další díl skoro v nedohlednu, to není fér :-))) Ivan mi nejdřív přišel jak největší nafoukanec, ale názor jsem pak samozřejmě změnila a Gabriela (mimochodem toto jméno se mi moc líbí) je sympaťanda 🙂 No, jsem zvědavá, co se z nich vyklube…

  LilliBell

  19.04.2015

  Kniha je nie je rozsiahla ale číta sa veľmi dobre, má to spád. Aj keď dej nie je ničím mimoriadnym či novým v porovnaní s ostatnými v tomto žánri. Koniec koniec mi príde však ako koniec kapitoly, nie záver knihy. Samozrejme – počkajme si na druhý diel 🙂