Julinka a Rek – Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Julinka a Rek - Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky

Julinka a Rek jsou psí kamarádi, kteří zažívají řadu dobrodružství. Vydej se s nimi na plavbu parníkem, do zoo, na houby nebo sáňkovat. Psí kamarádi tě naučí spoustu užitečných věcí. Mají pro tebe připravené hravé úkoly, při kterých zažiješ spoustu zábavy. Napni uši, poslechni si pohádku a potom si připrav pastelky a dej se do práce.Kniha v českém jazyce!


Stažení Julinka a Rek – Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Julinka a Rek – Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky (0.00 EUR)


Stažení Julinka a Rek – Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Brána
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Koka

  07.07.2017

  Jednoduché, realistické a jednoznačné ilustrace textu hodně pomohly. Příběhy jsou přiměřené vnímání 5-letých a mnohé mají – což se mě zejména líbilo – značný výchovný aspekt, třeba ekologický (uklidit po sobě při táboření v lese), sociální (vzájemně si pomáhat) atd. Dnešní nutnost připravovat čerstvého absolventa školky na školu tím, že už před vstupem do 1. třídy musí projevit znalost počtů, vědět, co je to rychlost km/hod. a podobně, je možná jedním z důvodů, proč tolik již 6-letých dětí má odklad a nadále zůstávají zatěžovat kapacitu již tak přeplněných školek.