Jste introvert? – Jak prosperovat ve světě extravertů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jste introvert? - Jak prosperovat ve světě extravertů

Maximálně využijte své silné stránky.

Objevná a jedinečná příručka z oblasti populární psychologie. Učí introverty, aby přijímali sami sebe takové, jací jsou, a nenechali se od extravertní většiny stresovat jen proto, že často reagují odlišně. Autorka velmi srozumitelným způsobem objasňuje rozdíl mezi introverty a extraverty, na fungování mozku vysvětluje, jakými odlišnými způsoby reagují na stejné situace. Pomáhá porozumět tomu, proč je svět uzpůsoben pro extravertní většinu, a nabízí způsoby jak využít vlastností introvertů pro blaho všech. Učí introverty objevit vnitřní kvality a pracovat s nimi, relaxovat a rozvíjet tvořivost a respektovat odlišnosti. Nabízí také způsoby, kterými lze zvládat krizové situace mezi extravertním rodičem a introvertním dítětem (a naopak) a jak takové situace řešit, jde-li například o podřízeného a nadřízeného. Kniha je nabita informacemi a praktickými radami.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Jste introvert? – Jak prosperovat ve světě extravertů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jste introvert? – Jak prosperovat ve světě extravertů (0.00 EUR)


Stažení Jste introvert? – Jak prosperovat ve světě extravertů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The introvert advantage : How to thrive in an extrovert world (2002)

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  iwosh

  18. února

  …, je to zvláštní jak to souhlasí, …

  Katie008

  21.09.2017

  Skvělá kniha, která vysvětlí proč introverti fungují, tak jak fungují a díky tomu se začnou i lépe chápat.Dále knížka poskytuje mnoho užitečných a praktických rad.Po přečtení jsem jí dala přečíst i své extrovertní mámě, která ani nevěděla, že něco jako introvert existuje a konečně mě začala lépe chápat a dokonce se jí i knížka líbila (prý není jenom pro introverty).

  kitty1113

  21.08.2017

  Moje první kniha, kde jsem se konečně našla a pochopila, proč jsem taková, jaká jsem.

  Davina

  29.03.2017

  Děkuji za skvělé vykreslení introverta. Jsem opravdu ráda, že autorka dokázala tak skvěle popsat pochody introvertů. I my jsme normální lidé a to by si měl svět uvědomit a přestat se snažit nás měnit k obrazu dnešní společnosti.

  Dennynka

  02.02.2016

  Vynikající kniha, která pomůže nejen každému introvertovi pochopit sebe sama a příjímat se takový, jaký je, ale díky ní mohou také extroverti vnímat, že někteří lidé kolem nich nejsou "divní" – jsou to prostě introverti, jejichž povaha má také své výhody. Všichni povinně přečíst! 🙂

  Shui-Xian

  20.10.2015

  Tak nevím… Jsem autorce vděčná za celou řadu dobrých tipů, jak se lépe pohybovat v extrovertním světě; oceňuji podnětný exkurz do neurologie a cením si pozitivního výčtu předností nás introvertů, ale… Ten nadšený optimismus typu "jste báječní a dokonalí – jen se naučte s tím žít" mi zkrátka nepřijde objektivní. Hodně ze zásad, které autorka uvádí, vyznívá jako motta z esoterických příruček. Od psychologické literatury (byť populárního charakteru) bych zkrátka čekala propracovanější, exaktnější vhled.

  Larsen

  06.11.2014

  Nuda, nuda a zase nuda. Spisovatelka obratně "vykradla" několik autorů a výsledek? Nic nového pod sluncem. Snad jen, máte-li ve svém okolí nějakého vyloženého extroverta nebo introverta, tak ho bez prodlení pošlete k Chocholouškovi, ušetříte sobě i jemu spoustu energie.

  jiri2737

  03.10.2014

  Povinná četba pro introverty. Naučí se jak se sebou ohleduplně zacházet a odolávat ve světě kterému vládnou extroverti.

  Herek

  12.07.2014

  Tato kniha by měla být zařazena do povinné četby.

  Petratra

  15.10.2013

  Báječná kniha! Už jen zjištění, že 3/4 lidí jsou extroverti pro mě bylo novinkou, která mi leccos objasnila. Díky téhle knize mnohem líp chápu sama sebe. Všem introvertům rozhodně doporučuju 🙂 A jejich extrovertním partnerům nebo kamarádům taky,

  LordSnape

  09.01.2013

  Skvělá kniha! Všem introvertně založeným jedincům (poměr 1:3 je však dnes už překonaný, páč je to přibližně půl na půl) jedině doporučuji. Nejen, že je velmi čtivě a přístupně napsána, ale autorka vůbec nic neopomněla a tak v knize je spousta tipů, triků a praktických cviků jak přežít ve světě, kde je otevřenost a rychlost předpoklad k žití. Když jsem si však udělal test, vyšlo, že jsem introvert jen napůl, což bude ale asi také tím, že blížence nejde nikdy jednoznačně zařadit. Autorka rovněž celou publikaci ale pojala i jako text, kde se i extraverti mohou přiučit a být pak více tolerantní ke svému introvertnějšímu okolí, v práci, rodině, prostě kdekoliv. Tím kniha nabývá velmi důležitého rozměru napříč oběma temperamenty.

  Edit: V novém vydání (Universum: 2017) test bohužel chybí, což považuji za hodně smutné. Prostě kokotská Euromedia…