Jeruzalém – Dějiny svatého města Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jeruzalém - Dějiny svatého města

Jeruzalém je považován za jedno z nejdůležitějších měst v celých dějinách lidstva. V průběhu tří tisíciletí byl několikrát zničen a vždy znovu postaven, platil za cennou trofej dobyvačných válek, mnohdy určoval směr vývoje společnosti a dnes opět hraje zásadní roli v takzvaném střetu civilizací. Je hlavním městem dvou národů a svatyní tří náboženství. Od krále Davida po premiéra Benjamina Netanjahua, od zrození judaismu, křesťanství a islámu po izraelsko-palestinský konflikt, zdi Jeruzaléma vyprávějí historii víry, krvavých bojů, fanatismu, ale také soužití a tolerance. Autor je známý britský historik, řada jeho studií obdržela literární ocenění.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jeruzalém – Dějiny svatého města zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jeruzalém – Dějiny svatého města (0.00 EUR)


Stažení Jeruzalém – Dějiny svatého města zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Montezuma

  21.10.2016

  Mohla to být opravdu velmi zajímavá kniha, kterou bych si velmi užil. No nic, objednávám originál a budu se muset plahočit se čtením v Angličtině.

  BOHUŽEL TÉMĚŘ JAKO VŽDY V PŘÍPADĚ ČESKÝCH PŘEKLADŮ POPULÁRNĚ NAUČNÝCH DĚL TÉMĚŘ NEČITELNÝ PŘEKLAD.

  Absolutní hrůza. Opravdu nechápu, jak si toto může vůbec někdo dovolit vydat. Speciálně se jedná o nakladatelství BETA-DOBROVSKÝ ŠEVČÍK.

  To tam, do prdele, nedělají žádné korektury aby to nebylo jako z Google translate?

  Knihu rozhodně nedoporučuji ke koupi. Ani žádnou jinou od tohoto nakladatelství (např. Mladý Stalin). Jedná se o překlady Petrušky Šustrové, což je pro mě ještě daleko větší šok, že se tato paní k tomu vůbec propůjčí. Nebo je jí to jedno? Asi ano, protože to není její první "překlad" pro toto "nakladatelství."

  Nostalghia.cz

  14.07.2014

  Na pár místech člověk váhá, je-li překlad úplně v pořádku a nalezl jsem i několik faktografických překlepů, ale pozorný čtenář si je uvědomí. Jinak po všech stránkách strhující kniha o strhující historii…