Jeden život, jedna šance? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jeden život, jedna šance?

Kamile už není dvacet a cítí, že je něco v nepořádku. Vzpomíná, aby nacházela odpovědi na otázky: „Proč má tak často hlad? Proč tolik běhá? Proč je v práci raději než doma? Proč nemiluje děvčátko v pěstounské péči tak, jak by měla? Proč se zamilovala?…“ Přítomnost však vítězí nad neslavnou minulostí a Kamila se rozhodne pro více životů – život vzorné matky, mizerné manželky a věrné milenky. Poznání přichází příliš pozdě, Kamila odchází do prostoru věčné lásky bez toku času. Se svými blízkými se ale neloučí.
Následky nehody, mentální anorexie, nenaplněné manželství, rozmanitost emocí spojených s pěstounstvím, láska, na kterou není nikdy pozdě – v příběhu bez konce.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jeden život, jedna šance? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jeden život, jedna šance? (0.00 EUR)


Stažení Jeden život, jedna šance? zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Skleněný můstek
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  evelýny

  04.05.2016

  Je mi líto, ale dočíst tuto knihu bylo opravdu těžké. Podrobná psychologická studie mentální anorektičky.
  Rozporuplné schizofrenní vyjádření pocitů, z kterých vás mrazí. Vzpomínku na chvilku s milencem autorka připodobňuje k drahokamu za svého alba, k čokoládovému bonbonu luxusní bonboniéry. Některá přirovnání čtete se zatajeným dechem. Nechápete, kde učitelka cizích jazyků vzala tu bezbřehou fantazii. Někdy vám při popisech jakoby nic nastaví zrcadlo a donutí vás přemýšlet nad vlastními pocity, chybami. Celou dobu si říkáte, zda Kamila najde sílu překročit vlastní Rubikon, vrhnout své kostky navzdory osudu, navdory psychiatrickému onemocnění. Nad knihou se vás zmocňují pocity beznaděje, lístosti, vzteku, pocity marnosti. Ke konci vám je již hlavní hrdinka tak odporná, že byste se nejraději rozběhli a praštili ji touto knihou do hlavy, kozu jednu vyhladovělou. Kde se v ní bere tolik drzosti a ke svým třem dětem si pořídí ještě dítě v pěstounské péči?! A to s mužem, ke kterému cítí všechno, jenom ne lásku, úctu. A jak je možné, že vůbec je svěřeno dítě do péče psychiatricky nemocné ženě? MEGA schizofrenie.
  A pak přijde absolutně nečekaný mystický konec s hororovými prvky. A je vymalováno. Zavřete knihu, čumíte do stropu a pomyslíte si: Nešťastná to žena! Děkuji ti bože, že jsem normální.
  Celkový dojem z knihy: NUDA! Navzdory fantaskním popisům stále se opakující pocity hlavní hrdinky vás nutí přeskakovat, dlouhá souvětí vás nutí se stále vracet v textu. Stokrát nic umořilo osla.
  Nevím, koho mám litovat dříve: psychiatricky nemocnou ženu, jejího manžela nebo její děti?
  I mě se zmocňuje schizofrenie. Pryč od knihy. Na druhou stranu, kdyby aspoň jednu anorektičku tato kniha zachránila, donutila ji jíst…Toužebné přání jedné 🙂

  P.S. Na břišáky jsem chuť neměla, i když mám doma také jednu starou dětskou deku 🙂
  P.P.S. Odpadem rozhodně tato kniha není. Bestsellerem se ale také nestane. Opět schizofrenie. Může se ale klidně stát studijním materiálem pro budoucí psychiatry.

  tisha8409

  09.08.2015odpad!

  Jedinečný, nepopsatelný příběh? O běhu, tradiční lásce a práci?!
  Spíš jako námět ženy, která vlastně neví, kde má kotvit.
  Přehnaná hodnocení jsou patrně vlivem rodiny a oslavné recenze též.

  ZÓNA

  27.07.2015

  Knihu jsem četl dvakrát, poprvé v její syrové podobě, podruhé již jako román v knižním vydání.
  Jelikož jsem velice dobře obeznámen s okolnostmi, za kterých tato kniha byla napsána, nebudu se k příběhu vyjadřovat…
  Technicky je kniha terapií jedné nešťastné bytosti. Spousta slov je špatně postavených, ale ve výsledku tato prvotina působí uceleně a v závěru budete jistě překvapeni…
  Přestal jsem být pokrytcem a hodnotím podle svého nejlepšího svědomí…

  kneslova

  24.07.2015

  Velice citově propracovaná kniha, dokonalý rozbor života a vztahů v rodině. Já si tu knihu už zřejmě znovu nepřečtu, pro mě je citově vyčerpávající, ale ano, 5 hvězdiček si zaslouží

  johanka43

  26.01.2015

  Autorka této knihy mě zaujala nevšedně citlivě pojatým příběhem velké lásky, ve které se střídá bolest s radostí a zklamání s nadějí. Překvapivé vyústění příběhu vás hluboce zasáhne.
  Nenechte si ujít tento vyjímečný román.
  Čtenářka z Podkrkonoší