Jeden krásný rok Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jeden krásný rok

Kniha je oslavou dětství. Onoho překrásného času lidského jara, kdy k promlouvá člověku celá příroda svou krásou a dává zblízka nahlédnout do svých nesčetných tajemství.
Děti na lesní samotě žijí poněkud jiným životem než děti ve městě, v ulicích přeplněných hlukem moderního uspěchaného života, ba i než děti na venkově, dnes už tolik zmodernizovaném. Celá rodina na hájence Pod smrčinou, rodiče i děti, musí pečovat o svůj domov a navzájem si pomáhat. Děti tu mají uloženy drobné povinnosti zdánlivě nedůležité, a přece na jejich splnění závisí dobrá pohoda v domově. Pečují o mladší sourozence, o zahradu, o drůbež, o ovečky a všechna čtyři roční období prožívají v pěkné pospolitosti. Učí se znát cenu lidské práce a vzájemných tužeb.
Lidsky hřejivé ovzduší hájenky umožní dětskému čtenáři prožívat s dětmi na hájence pěknou pohodu a snad obohatí také jeho dětství o pěkné dojmy z knihy o radosti a vzájemné lásceKniha v českém jazyce!


Stažení Jeden krásný rok zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jeden krásný rok (0.00 EUR)


Stažení Jeden krásný rok zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Lienilda

  07.10.2013

  Má nejoblíbenější dětská kniha hned po Dětech z Bullerbynu. Knížka je rozdělena na 4 roční období a popisuje život rodiny na hájence s pěti dětmi a spoustou zvířat. Je to hodně idylicky líčené. Ale je to pro děti a mně se to tak líbilo.