Jde o vaše střevo – Klíč k trvalému zdraví Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jde o vaše střevo - Klíč k trvalému zdraví

Autor, Francouz působící v Německu, zaujal české čtenáře už svým prvním bestsellerem Jde o váš život. Publikace Jde o vaše střevo tam dosáhla za sedm let už jedenácti vydání. A není se čemu divit, vždyť nesprávně fungující střevo způsobuje nejen zácpu, průjmy, hemoroidy, záněty a rakovinu, ale také alergie, revma,migrény, autoimunitní onemocnění, infarkty, dnu i diabetes, a to vše v důsledku chybné funkce střeva a střevní sliznice! Současný způsob stravování se dostal do příkrého rozporu s miliony let
Modelovaným trávicím traktem. Dochází k oslabování funkce střeva a potažmo i jiných orgánů. Pokud střevo nefunguje správně, objevují se zácpy a chronické otravy, které bohužel nezmírňují zavedené léčebné postupy ani přísun vitamínů. Autor nabízí jednoduché způsoby obnovy správné funkce střeva. Za klíčovou považuje dietu s vyloučením živočišných bílkovin a také střevní hydroterapii (kolonoterapii), kterou lze podstoupit i na několika odborných pracovištích v České republice.
Nakladatelství Dialog připravuje k vydání i další autorovy publikace: Jde o budoucnost bez rakoviny, Jde o vaši krev, Jde o vaše kostiKniha v českém jazyce!


Stažení Jde o vaše střevo – Klíč k trvalému zdraví zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jde o vaše střevo – Klíč k trvalému zdraví (0.00 EUR)


Stažení Jde o vaše střevo – Klíč k trvalému zdraví zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Dialog
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  BarboraZ

  30.04.2017

  Kniha se mi líbila. Autro píše o tom, jak je pro zachování zdraví důležité starat se o své střevo 🙂 popisuje příznivé účinky klystýru a veganství aspoň po dobu 6 týdnů v roce. Nejsem vegan, ráda se inspiruji a proto se mi líbilo, že na konci knihy byly veganské recepty na různé pomazánky a polívky.

  Jelitovna

  04.03.2016

  Ačkoliv střevo považuji za velmi důležité a jako téma tedy zajímavé… Styl autora mi nesedí, navíc si zřejmě neověřuje, co z jeho zdrojů jsou smyšlenky a co fakta. Nechci nikoho odrazovat, ale očekávala jsem mnohem víc.