Jarní symfonie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jarní symfonie

Láska, přátelství, úcta, život přetékající vypjatou činností, nesčíslnými zájmy o hudbu, city, pocity, které si naše doba snad ani nedovede představit v jejich vroucnosti a očistné vášni. Až k nám zní hlas té hudby, která není poznamenána stínem zla, září nedotčená a její hlas se odvrací od prázdna lhostejnosti času. Johannes Brahms miloval Kláru Schumannovou, a ona? Co na tom dnes už záleží! Jejich život je poznamenán jmény mnoha vynikajících současníků. V ničem se nepodobá tuctovým příběhům ostatních mladých milenců. Je příběhem o vášnivém zaujetí pro hudbu a o životě v němž právě pro toto zaujetí zbývá už jen málo místa pro jiné věci.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jarní symfonie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jarní symfonie (0.00 EUR)


Stažení Jarní symfonie zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Znedla

  02.09.2017

  Námět knihy je moc hezký a velmi zajímavý. Bohužel, kniha se mi dost špatně četla. Někdy jsem se v ní i ztrácela. Nedovedu si představit, že bych jí ve 12-ti letech dočetla celou.

  Cusco

  02.08.2016

  ".. Jarní symfonie je životopisný román o Kláře Wieckové-Schumannové, slavné klavírní virtuosce a manželce hudebního skladatele Roberta Schumanna. … … Je to kniha, kterou čtenářky přečtou jedním dechem, ke které se budou ještě mnohokrát vracet a o které budou hodně přemýšlet."
  (anotace na přebalu knihy, 2. vydání, rok: 1976)

  Lili2

  18.09.2015

  Čte se mně kniha blbě. Autorka na můj vkus hodně psychologicky a impresionisticky rozebírá jednotlivé události v životě Kláry a Roberta. Ale na druhé straně jsem ráda, že jsem se něco o Schumannovi dozvěděla, neboť doteď jsem o něm věděla jen, že to byl hudební skladatel. Závěr knihy je poutavý, v kostce je zde výjimečně čtivě vykreslen život Johanese Brahmse a jeho vztah ke Klaře.

  michde01

  26.11.2013

  Jedna z nejhezčích knih,kterou jsem kdy četla. Je sice zařazená do literatury pro mládež,ale domnívám se, že romantickou duši pohladí i v pozdějším věku. Typický román o lásce a vzájemné úctě dvou lidí, v tomto případě úžasných umělců, skvěle napsáno a vůbec nevadí, pokud fakta nejsou zcela přesná, protože na pozadí všeho vystupuje hlavní myšlenka autorky, že nezáleží na věku, či společenské důležitosti člověka jde-li o lásku.
  Dávám 5 hvězdiček, krásná kniha.

  maryzka

  03.05.2012

  Byla to druhá kniha, kterou jsem od této spisovatelky četla díky filmu Jarní symfonie v hlavních rolích manželu Preissových

  WEIL

  08.10.2011

  Někdy se dost divím autorům či autorkám, co píší knihy, které nikdy nemohou být tak hodnotné jako faktografické knihy, že je baví je psát. A čtenářům, že je baví číst. pro mě je to ztráta času.