Jar, leto, jeseň, Agáta Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jar, leto, jeseň, Agáta

Karolína a Nikolaj sú dvojičky. Ona učí, on robí všetko možné, len nie to, na čo má výnimočný talent. Prenajali si spoločne byt a zvykli si na bezproblémové spolužitie, ktorému rozumejú snáď len dvojičky.
Karolína neverí na lásku a v túžbe po dieťati pragmaticky hľadá muža, respektíve vhodného darcu kvalitnej genetickej informácie. Flegmatického Nikolaja očarí žena, ktorá je originálna a pekná na druhý pohľad, ale ani ona nedokáže Nikolaja prinútiť k tomu, aby uplatnil svoj talent. Obom súrodencom a nielen im, sa zmení život po stretnutí s Agátou, ktorá žije v meste len počas zimy. Začnú sa na lásku, život i smrť dívať inak. Všetci vidia, že oči Agáty sú iné, ale len Nikolaj pochopí, že Agáta má schopnosť, ktorú pred svetom tají…Kniha v českém jazyce!


Stažení Jar, leto, jeseň, Agáta zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jar, leto, jeseň, Agáta (0.00 EUR)


Stažení Jar, leto, jeseň, Agáta zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura slovenská
  Vydáno: , Slovart (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Janye

  27.12.2016

  Kniha, ktorá vo Vás zanechá niečo. Jednoduchý príbeh, ale s úžasnými postavami, každého z nich by ste chceli poznať a mať takú osôbku vo svojom živote.
  Dávam 4 hviezdičky, pretože by som chcela pokračovanie a trošku viac o živote Agáty.

  Ivon40

  29.01.2016

  Na konci knihy autorka ďakuje za to, že sme si knihu prečítali. Bolo mi cťou…

  ripo

  06.12.2015

  Autorka si dala záležať. Zatiaľ najlepšie z jej tvorby, pričom aj jej prvotina i druhá kniha sa dali prečítať na jeden dúšok. Úžasné myšlienky. Je vidieť, že autorka má neskutočný pozorovací talent, ktorý bravúrne prenáša do svojich kníh. Nikdy som si nemyslel, že budem niekedy čítať "ženské" romány. Tento ale nie je typicky ženský, ten z police červenej knižnice. Čitateľov neohurujú svalnatí samci plní testosterónu, práve naopak. Obyčajní muži, ktorých občas stretnete i vy v meste, na ulici. Starší, mladší, prostovlasí, mierne obézni i tí so správnym BMI … V každej z jej doterajších kníh si nájdete "svoju" postavu. Kým v prvej knihe bol môj TOP favorit starý, nevrlý, uzavretý Guttman, v tejto to bola takisto vedľajšia postava, aj keď jej meno je spomenuté v článku. Žeby to bolo tým, že starší sú aj múdrejší, skúsenejší? Možno aj … Už teraz sa teším, s čím na nás teta Silvia vyjde vo svojej štvrtej knihe … Verím, že tak, ako doteraz, nesklame ….

  eva7328

  01.07.2015

  Bol by z toho pekný film. Autorka vystihla zásadné chvíle v živote človeka mimoriadnym spôsobom. Skvelá kniha.