Jako kus masa! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jako kus masa!

Nic netušící dívky jsou uneseny z chebského nádraží, když se chystají nastoupit do vlaku. Ocitnou se v prostředí, které nenáleží lidskému světu, ale peklu. Jejich sebevědomí je těžce otřeseno nebývale krutým jednáním. Jsou jen masem na prodej. Věcmi, co nemají žádnou cenu, neboť se dají snadno nahradit. Nezbývá nic jiného, než se podrobit vůli pánů pasáků a trpělivě snášet příkoří. Vykonávat s naprostou poslušností příkazy, aby tak unikly nesmírnému utrpení či ho mnohdy jen zmírnily. Žít a utéct to je jejich vidina pozemského ráje. Vrátit se do míst, kde není bolest, kde člověk člověku jen tak z ničeho nic neubližuje. Zatím je to jen boj o přežití. Smrt přichází jako duch a bere si své oběti. Neptá se, jestli může. Svoboda je velký letící nedostižný motýl. Muži – až do konce života se před nimi budou třást. Pro ně jsou to pasáci a prasata, co se na nich ukájejí. Už tu není místo pro lásku. Je jen potřeba jíst a pít. Všechno, co v sobě neslo smysl života a jevilo se jako krásné, umřelo navždycky.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Jako kus masa! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jako kus masa! (0.00 EUR)


Stažení Jako kus masa! zdarma kniha:

MIRROR-2




Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Votobia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Hellsbells

  23.08.2017

  Hodně drsná knížka, při které vás bude zaručeně mrazit.

  Kryssova

  18.06.2017

  Náhodou se mi dostala do ruky, přečetla jsem jí na jeden nádech a chtěla bych jí vlastnit 🙂 prosím, kdo jí má, koupím jí 🙂

  Merlinwomen

  31.01.2017

  Na tuto knihu jsem narazila úplnou náhodou a jsem ráda. Je opravdu čtivá. Měla jsem hrůzu v očích při čtení jejích řádků, ale nemohla jsem se od ní odtrhnout.

  DickBach

  20.04.2016

  Děsivé, zvrácené, nechutné a velice ale opravdu velice reálné. Spolu s Carcaterrovými Spáči nejvěrnější obraz lidských prasat.

  Miris22

  04.06.2015

  fakt mazec hustější knihu sem ještě nečetla bydlím kousek od Karlových Varu a to že se tam děly takovy hruzy … knihu pravě čtu a chvilema je mi zle a tečou mi slzy ani neni k tomu co rict je to masakr

  rockverun

  19.01.2015

  Masakr knížka..

  Kampino

  24.10.2014

  K přečtení této knihy jsem se odhodlávala skoro rok, ze strachu co se dočtu. Bolest, strach, beznaděj proti odhodlání a neutuchající naději na svobodu.

  anoti

  20.01.2014

  Musím přiznat, že knihu jsem četla před 10lety a do teď na ni nemohu zapomenout.Velmi silně se mi vryla do paměti a to nejen pro nechutně detailní popis všeho co ty dívky museli prožít.Byla to kniha, která mě prvně vrhla do hnusné reality dnešní doby.

  Daffodila

  24.11.2013

  Knížka, po které jsem se nějaký čas bála vylézt ven. Nechutné, děsivé. Holek mi bylo neskutečně líto a měla jsem až vztek, když jsem četla, jak s nimi bylo zacházeno.

  RockMartina

  23.10.2013

  Jedna z nejděsivějších a nejnechutnějších knih, co jsem kdy četla…