Jak souhvězdí dostala svá jména Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jak souhvězdí dostala svá jména

Zajímá vás jak získaly hvězdy a souhvězdí svá jména? Vstupte do světa mýtů, bájí a pověstí. Projděte se hvězdnou oblohou. Poznejte příběhy, které se váží k jednotlivým znamením zvěrokruhu. Víte jak se dostal na oblohu Perseus, Andromeda, Labuť nebo Orion? Před každou pověstí je informace, kde se souhvězdí nachází na obloze, kdy je viditelné, z kolika hvězd se skládá a řada dalších zajímavostí. Součástí knihy je rejstřík, přehled latinských názvů a současná mapa hvězdné oblohy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak souhvězdí dostala svá jména zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jak souhvězdí dostala svá jména (0.00 EUR)


Stažení Jak souhvězdí dostala svá jména zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Mify i zvezdy

  Žánr:
  Mytologie, Pověsti
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Klamm

  01.11.2015

  Uff, tak to byl porod! Myslel jsem si, že plynule tématicky naváži na výbornou knihu Staré Řecké báje a pověsti od Jany Eislerové, ale chyba lávky. Pro uvolněnou dětskou četbu před spaním jako předchozí kniha to určitě nebylo. Příliš mnoho řeckých jmen, souvislostí, vysvětlivek v závorkách, občas zkratovité, chaotické, prostě se to nečetlo lehce. Musel jsem si napřed předčítat v duchu, rovnat si to v hlavě a pak to teprve interpretovat dětem nahlas. Tím se kvalita přednesu samozřejmě výrazně snížila a to mě neskutečně iritovalo. Kniha nevypadá, že je určena dětem ale spíše mladistvým kteří mají potřebu zaujatě se šťourat v řeckých mýtech a bájích. A samozřejmě také pro milovníky hvězdné oblohy.
  Svým ratolestem to ale před spaním číst raději ani nezkoušejte!

  Smrtka92

  24.01.2015

  Jelikož miluji pověsti, báje a legendy tato kniha mě zaujala hned od začátku a to že vysvětluje i proč vznikly souhvězdí, které vidíme na obloze byla báječná věc na víc. Kniha je i obohacena dalšími zajímavými věcmi.