Jak se zbavit brýlí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jak se zbavit brýlí

Nejtěžší je člověka (od přirozenosti líného) vyburcovat, aby začal opravdu chtít lépe vidět; cvičení věc pak již jen dokončí.

Kniha, která byla napsána s cílem pomoci zlepšit vám zrak, probudit ve vašem nitru skryté schopnosti a realizovat se jako Osobnost.
Buďte však připraveni na to, že již od prvních stránek vás bude kniha šokovat a bude ve vás proti autorovi vyvolávat množství negativních emocí.
Tato kniha je vlastně učebnicí, jejíž genialita spočívá v tom, že je napsaná pro lenochy. Což znamená, že je určena právě vám!
Zlepšit svůj zrak je velice prosté a jednoduché. Vy musíte dodat jen kapičku přání, malinko pohnout mozkovými závity a přidat jen nepatrně snahy. Pokud se vám to nezdá moc, pak je to vše (!) – cíl je dosažen!
Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak se zbavit brýlí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jak se zbavit brýlí (0.00 EUR)


Stažení Jak se zbavit brýlí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Zkušenost hlupáka (1.)

  Originální název:

  Opyt duraka, ili ključ k proreniju kak izbaviťsja ot očkov

  Žánr:
  Esoterika, astrologie, okultismus, New Age, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Lott
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  kosmi

  02. ledna

  Svěží upřímné rovnou k věci. Žádné utápění se v religiózních sra*kách, žádné slogany typu jestli nemilujete boha tak jste v pytli, nic takového. Prostě jednoduše a bez obalu. Už teď se víc usmívám. Přečtěte a usmívejte se také. Tedy pokud chcete 🙂

  Denuš

  06.12.2017

  Při čtení téhle knihy jsem zjistila, že většinu věcí již znám. Netušila jsem ale, jak velký dopad to může mít na naše zdraví a celkově na náš život. Norbekův styl psaní je velmi upřímný, přesvědčivý a na nic si nehraje. Konečně někdo, kdo se s tím nepáře. Dokáže nakopnout. Kdo si knihu jen přečte a odloží, ten ať nečeká žádné změny ve svém životě. Jsem ráda, že jsem na tuhle knihu narazila.

  Citace z knihy, které stojí za zapamatování:

  „Je lepší být blbcem, ale živým, zdravým a šťastným, než chytrákem, ale nemocným, nešťastným a skoro mrtvým.“

  „Samo sebou se nic nestává. I ptačí hovínko spadne na hlavu jen jednou za deset let a ani to se nestává vždy.“

  „Pomocí zrakového nervu je oko přichyceno k mozku, ale ten druhý jmenovaný orgán nevlastní všichni.“

  „Mnozí lidé trpí dlouhé roky ne proto, že lékaři a léky jsou špatné, ale proto, že nejmíň na světě si váží života a zdraví, obzvlášť pokud je mají.“

  Mini.Baby

  24.09.2017

  Se mnou tato kniha nehla. Odloženo

  JosefHorák

  21.06.2017

  Velmi tuto knihu doporučuji. Primárně brejlounům a sekundárně každému kdo po něčem fňuká.

  vikaa

  02.08.2016

  Kniha, ke které se musíte pořád vracet. Určitě nehrozí, že na ní v knihovničce sedne prach:-)

  Klamm

  15.07.2016

  Norbekův svérázný styl u mě zabodoval.

  ,,Norma – to je něco, co je přijaté většinou. Norma zkroutí člověka do vývrtky, zažene jej jednou pro vždy do někým stanovených rámů a uzavře veškeré cesty k tvořivosti.
  Je to bažina, ve které se ještě před vlastním probuzením topí budoucí géniové, titáni, tvořitelé. Protože je vše dané předem, kdo a jak se má chovat. Babička musí mít brýle a na klíně pletení. Dědeček zamračený a o holi. Cestující v metru se musí tvářit jako chcíplá kráva a koukat tupě před sebe. V lepším případě se můžete přikrýt novinami. Pokuste si pod nos pobrukovat písně a usmívat se na celý vagón. Hned budete zařazeni do kategorie „nenormální"."

  knihomolprazsky

  06.07.2016

  Když mě přepadá "lenost", tak si hned vzpomenu na tuto knihu 🙂 Jedna z mála knih, které s radostí doporučuji nejen těm, kteří si rádi stěžují na své nemoci a problémy.

  petrun

  03.04.2016

  Hodně zajímavý styl psaní a osobně se mi kniha moc líbila 🙂

  Alma5

  14.06.2015

  Tato kniha rozhodně není pouze o zlepšení zraku, ale o "seberozvoji" celého člověka. Autor má zvláštní styl, nic pro jemnocitné povahy. Obzvlášť s pasážemi o lenosti nelze než souhlasit.

  zulanek

  11.03.2015

  Tak tohle bylo opravdu poučné.Norbekov se s námi nemazlí,nebere si servítky a dává nám to s celou parádou!Donutí nás se zamyslet,nehledat výmluvy a konat něco pro své zdraví.
  Jen kdyby člověk vydržel poctivě a pravidelně cvičit svůj zrak,ale metoda je to opravdu účinná!

  KetrinZel

  27.10.2014

  Úžasná kniha. Vše víme, ale ….proč to neděláme? On nám na to odpovídá……naše kyselé obličeje, pochybnosti, nevíra……….notorické lenochy to opravdu může nakopnout. Autor nazývá věci pravými jmény a nebere si servítky. Pro ty, co jsou na cestě, je to velká posila.

  escritor

  23.02.2014

  Kniha dokáže hlavně nakopnout. Zvláště pak lenochy, jako jsem já. Při čtení jsem měl pocit, že tohle všechno už přeci vím a přesně takhle jsem to dělal jako dítě. Takže další krok kupředu!

  bytost

  12.03.2013

  Kniha ,,Jak se zbavit brýlí,, vás nejen poučí ale i pobaví. Velmi mi sedí styl jaký Norbekov píše a metody, které ve své práci používá.
  člověk se zasměje a hned se mu cvičení snáze provádí. Norbekov tvrdí a já s ním souhlasím, že onemocnění očí je záležitost celého těla. Nosila jsem brýle, sice jen dvě dioptrie ale obtěžovalo mě to jejich neustálé nasazování a ještě více platba obrouček v optice.
  Z toho důvodu jsem knihu zakoupila a poctivě trénovala a světe div se, dnes vidím jako rys nablízko i na dálku. Norbekov je všestranný lékař, který do své praxe vkládá i staré metody sufírského léčení. Léčí nejen tělo ale i duši člověka. Jak on správně říká, nezáleží na tom kolik vám je let, ale zda jste za svůj život a tělo přijali 100% odpovědnost, pokud ano, vyléčení je také vždy na 100%.
  PS: – kamarádka měla 6 dioptrií a nyní má 1,5 tak že fakt dost dobré…

  Danafantom

  09.11.2012

  Tahle knížka vás bude provokovat, hádat se s vámi, a místy vám i vynadá, hlavně pro vaši lenost. Pak vám nadělí sérii cviků, které když budete radostně cvičit dohromady tak 2 hodiny denně, slibuje, a já tomu věřím, že se zbavíte brýlí i očních nemocí. Naštěstí pro mě to odzkoušet nemůžu, protože brýle nenosím.

  tono

  27.09.2011

  Skvěle napsaná kniha, která dokáže člověka povzbudit, poučit i pobavit.