Jak naplno využít sílu své mysli – 12 strategií inspirovaných Šaolinem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jak naplno využít sílu své mysli - 12 strategií inspirovaných Šaolinem

Ve staré Číně byl symbolem bujné, nespoutané mysli drak. K jejímu zkrocení a využití při dosahování životních cílů – k tomu, co nazývali uměním jezdit na drakovi – nás však může podle šaolinských zásad dovést pouze síla myšlení. „Vše, čím jsi a čím se staneš, je jen v tobě samém.“ Autor knihy je znalcem čínské filozofie a myšlenkového bohatství duchovního centra s dlouhodobou tradicí – kláštera Šaolin, kde měl vzácnou příležitost určitou dobu pobývat. Je proto povolaným rádcem na cestě k ovládnutí sebe sama a k dosažení životního štěstí. Kniha kromě systematického výkladu dvanácti zásad, které je třeba při usilování o hodnotný život respektovat, obsahuje příklady a cvičení, jež na cestě k úspěchu výrazně pomáhají. Je určena každému, kdo chce nenásilnou formou zlepšit kvalitu svého života.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak naplno využít sílu své mysli – 12 strategií inspirovaných Šaolinem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jak naplno využít sílu své mysli – 12 strategií inspirovaných Šaolinem (0.00 EUR)


Stažení Jak naplno využít sílu své mysli – 12 strategií inspirovaných Šaolinem zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Štěchýto

  09.07.2011

  Zajímavé. Děsně si protiřečí. Ale jinak myšlenky jsou: nebuďte negativní, nebojte se, buďte sobečtí, naučte se říkat ne…bla bla bla, jako každá kniha o těhle frajeřinách. Taky se na obálce vytahuje o šaolinském učení, ale víc píše a aktivním prodeji 😀