Jak najít nebe – Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jak najít nebe - Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě

PRAVDIVÉ PŘÍBĚHY O NEBESKÝCH SETKÁNÍCH A POSMRTNÉM ŽIVOTĚ Podle výzkumů veřejného mínění věří v příslib posmrtného života většina lidí. Ale co přesně je nebe a jak ho můžeme najít? Máme důkaz, že nebe existuje? Je možné rozmlouvat s milovanými zesnulými? Odpovědi na tyto věčné otázky nabízí uznávaná odbornice na paranormální jevy Theresa Cheungová, autorka nesmírně úspěšných knížek Spatříš svoje anděly, Život smrtí nekončí a Rozhovory s nebem. K jejím dílům se můžeme obrátit vždy, když se nám nedostává útěchy, naděje a lásky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak najít nebe – Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jak najít nebe – Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě (0.00 EUR)


Stažení Jak najít nebe – Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  How to Find Heaven (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Pragma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Marekh

  04. února

  Kniha obsahuje 5 kapitol. V knize nalezneme také seznam světových náboženství a jejich stručnou charakteristiku, příběhy lidí, kteří autorce poslali formou dopisu, anebo e-mailu zprávu, kde se podělili o své příběhy a zároveň v knize autorka odpovídá na nejčastější dotazy čtenářů.

  Rovněž v knize nalezneme výčet nebeských znamení, informace o zážitku blízké smrti, rozebírá sny apod.

  Kniha se mi celkově líbila a nepochybně ve mně vyvolala pocity, že si mám sebe více vážit a dívat se nejprve do svého nitra, a pak ven. Pomáhat druhým je samozřejmé, ale přitom nezapomínat na sebe, což jsem moc v minulosti nedělal. Autorka zdůrazňuje, že každý je výjimečná osobnost, originál, nemá smysl kopírovat druhé, dělat chyby je lidské, ale zároveň si uvědomit své chyby a poučit se. Podle jejího názoru není na škodu, když člověk pochybuje a klade si otázky.

  Líbilo se mi rovněž, že se na ní čtenáři mohou obrátit a mohou jí poslat své příběhy buď na e-mail, anebo dopisem. V některých pozdějších kapitolách opakuje příběhy, které zmínila v předchozích kapitolách, ale jen okrajově.

  Časem možná vyzkouším další knihy, které autorka napsala.